Şimdi Ara

Geçebileceğim En Ucuz Tarife İçerik Farketmez

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Paketin içeriği farketmeksizin geçebileceğim en ucuz paket nedir? hattımı taşıma durumu olabilir bu nedenle operatör farketmez.

• coşturan 3 gb taraftar tarifesi. 500dk 1000sms 3gb internet =19TL 30TL yüklemeye 1GB internet de hediye geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • JSBach kullanıcısına yanıt
    Hangi operatör ve nasıl geçebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JSBach

coşturan 3 gb taraftar tarifesi. 500dk 1000sms 3gb internet =19TL 30TL yüklemeye 1GB internet de hediye geliyor.
    Hocam baktım fakat malesef bu pakete geçebilmem için fenercell gsmobile vs gibi hatlara sahip olmam gerekiyor
  • türk telekomun ayrı bir tarifesi gibi düşünün bunları. bimcell gibi düşünmeyin.

• quote:

türk telekomun ayrı bir tarifesi gibi düşünün bunları. bimcell gibi düşünmeyin.
    Yani ben bayiden turk telekom faturasıza geçiş yaparsam bu paketten yararlanabilirim?
  • quote:

coşturan 3 gb taraftar tarifesi. 500dk 1000sms 3gb internet =19TL 30TL yüklemeye 1GB internet de hediye geliyor.
    hangi taraftar olmak lazım gs fb göztepe konya spor farkediyor mu 19 tl 3 gb 500 dk 1000 sms alınabiliyormu her ay b otomatik yenileniyor mu
  • türk telekom faturasız taraftar tarifesine geçmek istediğinizi belirtmelisiniz. gsmobile, fenercell, konyasporcell var benim bildiğim. diğer takımları bilmiyorum.

• derya78 kullanıcısına yanıt
    takım farketmiyor. her ay yenilendiği yazıyordu paket detayında.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.