Şimdi Ara

Gece Kuşu Hakkında 2 Soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1.si, bizim evde uydunet modemi var. ben extra bir modem daha istiyorum kendime özel olacak şekilde. 1 evde 2 modem olur mu?

2.si, resmi sayfada gece kuşu kampanyası 31 aralık 2014'e kadar geçerlidir diyor. şimdi internete bu kampanya ile üye olsam, 31 aralıktan sonra ne olacak? hangi pakete bağlı kalmış olucam? pakete bayılmıştım, tam bana göreydi ama 1 ay sonra bitecek olması çok kötü olmuş...

lütfen aydınlatın beni beyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epsilon -- 29 Kasım 2014; 13:14:36 >

• evet iki ayrı abonelik yaptırabilirsin gelelim gece kuşu kampanyasına yani 31 aralıkta yeni abone alımlarına kapanacaktır demek istiyor sitede şimdi alırsan 2 yıl boyunca gece kuşu kampanyasından yararlanacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutyenigul

evet iki ayrı abonelik yaptırabilirsin gelelim gece kuşu kampanyasına yani 31 aralıkta yeni abone alımlarına kapanacaktır demek istiyor sitede şimdi alırsan 2 yıl boyunca gece kuşu kampanyasından yararlanacaksın

ben aradım adamları fakat bizim burda fiber altyapısı yokmuş süperonline için. tüm hayallerim suya düştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emily Haines

quote:

Orijinalden alıntı: aykutyenigul

evet iki ayrı abonelik yaptırabilirsin gelelim gece kuşu kampanyasına yani 31 aralıkta yeni abone alımlarına kapanacaktır demek istiyor sitede şimdi alırsan 2 yıl boyunca gece kuşu kampanyasından yararlanacaksın

ben aradım adamları fakat bizim burda fiber altyapısı yokmuş süperonline için. tüm hayallerim suya düştü.

sen dua et yine uydunet adsl altyapın var bizim geçen kabloları çaldılar 3G bile yok 2G ile yazıyorum

• süperonline 50mgbt fiberim var bu kampanyaya geçiş yapılabiliyor mu bilgisi olan var mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.