Şimdi Ara

Gece gökyüzünde garip şeyler uçuyordu!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
0
Favori
9.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geceleri içeri sıcak olduğu için balkonda yatıyorum saat 12 gibi kurbağa ses tonunda bi ses geldi 1 öttü 2 öttü o sırada gökyüzüne bakmıyordum kafamı çevirdiğimde ne kadar uzakta olduğunu bilmiyorum ama 30-50 cm aralarında ışık, leylek süzülür ya o büyüklükte bir şey soluk bir kırmızı ışık gördüm diyeceksinizki kuşdur o bende öyle diyorum kuşdur ama inanın süzülürken kanatları kıpkırmızıydı gece lambası gibi ve gittikçe ışığı arttı artı böyle kuş sürüsü diyeceğim o kadar kanadı parlak kuş olamaz ne olduğunuda çözemedim valla tam takipte edemedim cismi bizim evin üstünde geçti gitti çatıya çıktım baktım hiç bişi yok.kafayı yicem.

• Kedidir kedi

Ya da Moltres olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: ULtraV1olet

Kedidir kedi

Ya da Moltres olabilir

çok komik hahaha
  • Bi miktar alkol almıştım.. Kumsal da oturuyorum. Dağda kırmızı ışıklar dikkatimi çekti hiç kesilmiyordu.. Arada sarı da oluyolardı.. Heyecan yaptım ufo diye :)

Sonra ilerleyen saatler de alkolün etkisi geçince anladım ki o geçenler arabaymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Söylev -- 17 Ağustos 2007; 10:27:06 >
  • UFODUR UFO
  • quote:

Orjinalden alıntı: sloomkan

quote:

Kedidir kedi

Ya da Moltres olabilir

çok komik hahaha

evet çok komik
  • yeni bir ufo vakası daha
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mİhail_Gorbacov

quote:

quote:

Kedidir kedi

Ya da Moltres olabilir

çok komik hahaha

evet çok komik

hayır benimki seninikiden koskomik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NonStop® -- 17 Ağustos 2007; 12:45:46 >
  • O kadar yırtıyorum kendimi sek içmeyin şu meredi

• zümrüdü anka olmasın o gördüğün kuş.

yada paul anka

• İşte bu yüzden alkol almayın diyoruz

Bu olay ne kadar sürdü?Saniyeler içinde mi kayboldu bahsettiğiniz şey?
  • rüya olmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: OsKuR

rüya olmasın

neyse rüya deyip kapayalım ama inanın mükemmel birşeydi siz böyle birşeyi görüp millet dalga geçseydi çok sinirlenirdiniz.. belki aynı şeyi gören olmuştur diye açmıştım topici
  • ufo gören masum köylü koçum benim
  • ufodur ufo du bizim buraya da ugradılar dugun varmıs konvoy halinde dolasıolardı dun
  • quote:

geceleri içeri sıcak olduğu için balkonda yatıyorum saat 12 gibi kurbağa ses tonunda bi ses geldi 1 öttü 2 öttü o sırada gökyüzüne bakmıyordum kafamı çevirdiğimde ne kadar uzakta olduğunu bilmiyorum ama 30-50 cm aralarında ışık, leylek süzülür ya o büyüklükte bir şey soluk bir kırmızı ışık gördüm diyeceksinizki kuşdur o bende öyle diyorum kuşdur ama inanın süzülürken kanatları kıpkırmızıydı gece lambası gibi ve gittikçe ışığı arttı artı böyle kuş sürüsü diyeceğim o kadar kanadı parlak kuş olamaz ne olduğunuda çözemedim valla tam takipte edemedim cismi bizim evin üstünde geçti gitti çatıya çıktım baktım hiç bişi yok.kafayı yicem.

one benzer birşey bende görmüştüm iki defa. gece olduğu için anlayamadım ama sessiz ve arkasında kırmızı ışık vardı. Tepemden süzülüyodu, sonra kayboldular. baya tırsmıştım uçaktır demeyin çok yakındı, 20-25metre üstümdeydi. ve leylek kadardı boyutu
  • Lamba o lamba.Çin usulü bir lamba.Haberlere bile çıktı millet ufo sanıyor diyeArtık ülkemizde de kullanılıyor.Bez gibi bir şeyin içine ateş yakarak havaya bırakıyolar kaybolana kadar izleye bilirsen dileklerin kabul oluyormuş falan filan.Ateş bitince haliylede birden bire gözden kayboluyor ışınlanmış sanıyorlarmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: cantuzla

ufodur ufo du bizim buraya da ugradılar dugun varmıs konvoy halinde dolasıolardı dun

Hadi ya. Konvoylar yasaklanmadı mı?

Kedidir o. Ya da faredir. Belki Tom ile Jerry olabilir.

Kaasyı yan yatır düzelir. Fazla içme. Bünyeye zararlı. 4 biradan sonra içme. 2 duble rakı ama sek değil.
  • ben 3-4 sene önce görmüştüm
  • bende geçen hafta çeşme alaçatıda gece 2:00gibi gördüm ama benimki çok uzaktaydı kırmızıydı hiç sönmüyordu sonra bir anda kayboldu sonra baya küfür ettim dürbünü alana kadar bekleseydiler diye...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.