Şimdi Ara

Gece gece hoşlandığım kıza tüm hissettiklerimi yazdım(2. Edit mesajları görmüyor) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
15
Favori
24.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3. olasilik çok yuksek bana gore. Silmemiştir ama cevap vermeyi bile düşunmemistir. Genel olarak kizlari tanidigimdan boyle konuşuyorum. Bir kez daha yazin dilerseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delgado12 -- 23 Nisan 2017; 21:35:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    Numara falan yok mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam siz samimiyetinizi sohbetinizi söyleyin ben doğruluk payı yüksek bir cevap vereyim size.Eskişehirdeyim bende kapım açık işiniz olursa gelin
    bazen telefonunun modeline bağlı olarak instagram mesaj bildirimi gelmeyebiliyor hatta çok fazla oluyor bu ihtimal olarak 2. madde çok yüksek bence
  • RoIF kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkurler. Ben de eskisehirliyim hocam son 1-2 yıldır Ankara'da yasıyorum iş geregi.. Sağ olasın düsünmen yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Aynen öyle.. proje mudurumuzle bile konustum eger en ufak bir olumlu dönüs alabilseydim izin alıp gidecektim Eskisehir'e.

Her seyi yapmya hazırdım.

Belki hiç girmedi bugün,umarım olumlu bi dönüş alırsınız.Sevmek güzel şey hele birde karşılıklıysa ve seviliyorsan tarifi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kavinx kullanıcısına yanıt
    Maalesef
  • Gelişme Varmı Hocam..
  • bi gelişme yok mu la
  • Maalesef yok bir gelisme. Böyle gidecek heralde artık ben de ümidi kestim konu kapanabilir.
  • 2 paragraf kendini aşağılayıp onu yüceltmişsindir tahminim sonuç ise hiçbir zaman değişmez.
    Ne zaman Türk erkekleri kendini değiştirir o zaman bu kızlarda adam olur.
  • Hocam siz bir adım atmışsınız kızla muhabbetinizi bilmiyorum ama şimdi sıra onda olumlu veya olumsuz bişey söyler yada söylemez ama şu an sizin yapacağınız şey beklemek. Umarım güzel şeyler olur sizin için

• quote:

Maalesef yok bir gelisme. Böyle gidecek heralde artık ben de ümidi kestim konu kapanabilir.

kız konuşmuyorsa en fenasıdır hocam,hiçbir şansın yok demektir,geçmiş olsun..susan kızdan yar olmaz..
  • quote:

Aynen öyle.. proje mudurumuzle bile konustum eger en ufak bir olumlu dönüs alabilseydim izin alıp gidecektim Eskisehir'e.

Her seyi yapmya hazırdım.

Gel dostum sarılalım. Bu hissi çok iyi biliyorum. Geçmiş olsun dostum. Artık geleceğe bakacağız, yapacak başka bir şey yok.

• Millet olumsuz yorum vs atmis ama instagrami cok kullanmayabilir veya mesaj kutusunu bilmiyor olabilir. Ben ayda yılda bir girerim instagrama. Insan olan bi cevap yazar. Olumlu ya da olumsuz

Ancak böyle cok tanimadigin kızı sevmen garip olmus. Ankara'dasın kiz mi yok orada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 23 Nisan 2017; 23:9:54 >
  • No ss No Güven
  • Beyler hazir herkes burdayken instagramdan kızlarla ugrasmak ne kadar mantikli yani soyle ; unideyim haliyle kampuste surusuyle kiz var instagramdan dusururmuyum diye dusundum ama gunde Allah bilir kac abaza yaziyordur bazilari biosuna DM× bile yazmis

haliyle hic deneyiminiz oldu mu sizin ? instagramda tanisip sevgili boyutuna gectiginiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bar0n. -- 23 Nisan 2017; 23:42:26 >
  • kardes / agabey , hayatta deger verdigin seylerin sirasini degistirmedigin surece aci cekmeye mahkum olacaksin diye dusunuyorum. gercekten varsa degeri karsindakinin ne onemi var isin. goz goze degmeden dogruyu anlayamazsin anlatamazsin. Allah sana sabir versin.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.