Şimdi Ara

Gece gece hoşlandığım kıza tüm hissettiklerimi yazdım(2. Edit mesajları görmüyor) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
15
Favori
24.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TEHET

O ne la öyle, "işimin gücümün arasında o da aradan çıksın" der gibi bir şey olmuş bu.

kendini kandırıyor
  • Olmazsa geçmiş,

Olursa hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: but you promised

umarım sizi o uzun mesajı yolladığınıza pişman etmez. sonucu merakla bekliyoruz. kız sabah uyanınca efsanevi şok geçirecek.

Arkadaş fazla tribe girmiş. Oluyorsa olur olmuyorsa o kaybeder, baksana çocuk önemseyip neler yazmış, korkuyor bi de. Sevgi farklı bir şey ya, hakeden alır haketmeyen almaz.
  • En uygun zamanda yüzüne söylemeliydin güzel bir fırsatı kaçırmış olabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç pişman olma hocam aşk cesaret ister açılmışsın ne güzel onunda gönlü varsa olur yoksa başka kapılara açılır kaç milyon kız var dünyada yine aşık olursun yine çok seversin

• Yav sen kaç kişiyi seviyorsun?
  • Büyük cesaret doğrusu.

• Tek sorun genelde bu tarz dueumlar da sabah sabah karsi tarad okuyor ve bu ne yha.S diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Tek sorun genelde bu tarz dueumlar da sabah sabah karsi tarad okuyor ve bu ne yha.S diyor.

Adam burda ask acisi cekerken kiz orda fosur fosur uyuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısı olsun benimde hoşlandığım bir kız var ortaokulda çok ama çok yakın arkadaştık sonra okullar değişti pek görüşmedik kızla şuan aynı şehirde yaşıyoruz farklı bir üni de okuyor. 1 ay önce eski arkadaşlar toplanalım dedi toplandık kız eskisi gibi beni çok iyi biri gibi görüyor ama kızın sevgilisi varmış sanırsam. Buluştuğumuz günden beri aklımdan çıkaramıyorum whatsappdan sürekli olmasada konuşuyoruz yakında dışarda kafede bir yerde buluşup yüz yüze söylemeyi düşünüyorum. Bu konuşarda tecrübesizim ne yapmalıyım arkadaşlar.

• Geceleri ve sarhoşken hiçbir şey yapmayacaksın. Geceleri yatarken yarın şöyle yapacam böyhle yapacam der hiçbir zaman yapmam. Sarhoşkende buraya konu açmıştım açtığım konuyu 2 ay sonra farketmiştim konuyuda kaldırmamışlar küfür yok diye
  • Telefonla yazisarak baslayarak hata yapmissin bu ise kendini olumsuz sonuca hazirla dostum

Muhabbetiniz var miydi

• quote:

Orijinalden alıntı: çin ejderhası

Çok şükür daha güneş bile doğmadan bü günde başkasının yerine utandık

Haykırdım
  • -Uyudun mu?

+Ben uyumadım da.

• Sabah kız ego patlaması yaşayacak. Arkadaşlarına şehir dışından bile telif alıyorum diye hava atacak. Mesajla söylediğin için de %99 reddedecek. Şimdiden çok geçmiş olsun.

• Umarım gol olur ama pozisyonun başlangıcı ben ofsaytım utanın benim için diyor.

• Sonuc: Kiz acimasizca reddetti.

• sansın cok dusuk be
  • Dünyanın sonu değil.İçinde kalacağına söylemişsin ne güzel.Red yersen takma kafana kız mı yok memlekette

• Yakında DH üzerinden kıza açılıp senin için konu açtım diye kıza mesaj atanları göreceğiz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.