Şimdi Ara

Gece Gece Garip Bişey Yaşadım :( (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
2.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgisayardakı durumuda acıklayayım ben sana bazı bılgısayarlarda elektırık gıttıgınde gerı gelse bıle bilgisayari acamazsınız. acmak icin senınde yaptıgın gıbı elektırıkle olan baglantısını koparıp tekrar baglaman gerekir. sebebini bilmiyorum ama oyle : ) Ozetle sizde elektirik gidip gelmis. Ama belkide ilahi bir guc kesmistir

Sallanma konusunuda bence bi psikolog acıklasın
  • gece bayağı bi yusuf moduna girmişsin hocam
  • fazla oturmak iyi olmuyor pc başında arada ara vermek gerek değilmi
  • Rüya görmüş olmayasın? Ayrıca hayatımın değişmesini bende istiyorum!Keşke bazı şeyleri geri alabilme şansımız olsa!
  • sanırım elektrik gitmiş-gelmiş pc normal olarak kapanmış,tw kısa süreli elektrik gidip gelmesinde geri açılır sende olaydan bayağa korkmuşsun tansiyonun çıkmış sanırım sallantıyada bu yorumu getirecem
  • normaldir. voltajın en ufak düşüşünde pc kapanır fakat televizyon bu kadar etkilenmez.
    bizim burada da çok sık voltaj düşmeleri ve kesintiler olur ve en ufak voltaj düşmesinde pc resetleniyor.
    televizyonlar ise kapanmıyor. senin de muhtemelen tv kapanmadı hiç
  • benım pc sonradan kapanıyo ya..
    cin mi girdi içine ne
  • Bende bu gece deprem olduğunu gördüm, sallaıyorduk
  • Valla bi kerede geceleyin benim başıma buna benzer bi olay gelmişti. Bilgisyar durup dururken açıldı anlamadım. Herhalde elektrik kesilip geldi ondan böyle olmuştur diyerek önemsemeden yattım.
  • AGA FAZLA ÇEKME YAW GL BERABER ÇEKELİM... BENDENSIN HA....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ßiliyorum

kedidir o kedi

sıktı ama bu espiride
  • quote:

Orjinalden alıntı: Autumn.

quote:

Orjinalden alıntı: ßiliyorum

kedidir o kedi

sıktı ama bu espiride

eminm kendi de biliyordur
  • quote:

Orjinalden alıntı: SKELETER

Kardeş alkol aldın mı? Bende Ankaradayım elektik gitmedi.

Bu arada istersen yarın içmeye gidelim Yanıma içmeye adam arıyorum da. Öte yandan o hayatını değiştiricek mucizenin olmasını bende o kadar çok istiyorum ki

uçucu madde
  • Hocam sen bi daha gece tuvalete kalkma, olmadı yanına şişe al

No WC No Fear
  • şöyle oluyo burdada olmuştu voltaşlar düşüyo galiba
    bizdede olmuştu pc kapanmıştı ama tv acıktı lambada yanıyordu ama tam parlaklıgıyla degil sönük yanıyoyrdu
  • lamblar için voltakj düşmüştür evin sallanması için komdi açıktır sende kaloiferin üstünden caminin tepesine bakıyosundur:D
  • İyide tuvaletin duvarından gelen sese ne demeli? Duvardaki elektrik kablosundanmı gelicek o ses
  • olur böle vakalar DH cilerde yakalar
  • Siz bi de bana yolladığı pm'i görecektiniz
  • Durum su senin hafızanda bir film etki yapmıs olabilir veya baska sey...
    Gece tuvalete gidiyorsun.Elektrik kesiliyor.Korku yasıyorsun.Korkunun etkisiyle gece oldugu icin halusinasyon goruyorsun.Elektrik geliyor.TV zaten otomatik acılır.Bilgisayarda sorun yapmıs olabilir o an.

Veya baska bir olasılık beyninde bir darbe sonucu bir hastalıkda olmus olabilir belki...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.