Şimdi Ara

Gece Gece Canınız mı Sıkılıyo? Buyrun Bozuk Para Maçına :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlkokulda hepimiz oynamışızdır,sıkıcı geçen derslerin eşsiz eğlencesi bozuklukla oynanan futboldur

Oyun zevkli ve gerçekçi olmuş

Hele ilk golümü atınca baya güldürdü beni

Euro 2008 için çıkmış gerçi,ben yeni buldum

http://www.oyunlar1.com/games.php?flash=3376

Gece Gece Canınız mı Sıkılıyo? Buyrun Bozuk Para Maçına :D

EDIT

3 BOZUKLUK FUTBOL COMPLETE GUIDE AND REVIEW

Euro 2008'deki her takımı seçebiliyoz,Türkiye dahil

Maçlar sanal stadyumların içinde,değişik ülkelerdeki değişik kafe tarzı yerlerin masalarında oynanıyor

Vuruş yapmak için ele basıp geri çekip bırakmanız yeterli,ne kadar geri,o kadar sert

Sırayla parayı diğer 2 paranın arasından geçirip kaleye gol atmaya çalışıyoruz

Masadan para düşürdükçe karşı taraf "gol" atmış sayılıyo

Yanlış sıradan dolayı tekrar başlamanız durumunda ise gol yemiyorsunuz,bu yüzden çıkmaz bi poziyona düştüğünüzde abanmak yerine azcık çekip bırakın para aşağı düşmesin

Ve ilk vuruştan sonra hangi paraya elinizi yaklaştırırsanız o parayla devam ediyorsunuz ama sonraki vuruşlarda sıra var

Kale belirmeden şut çekmeyin,auta gidiyo

Şutu dikkatli çekin,kaleci tutarsa gol atmak çok zorlaşıyo

Bi de masanın üstünde bonuslar çıkıyo,onları almak için de üstlerinde para durdurmanız lazım

Ayrıca masa üstündeki bardak,tabak,çatal benzeri eşyalara para çarptırabiliyoruz

Maç bitince en alttaki "Just show me the scores" a basıp hemen Play Again sayfasına geçebilirsiniz

Bu sırada Türkiye,Dünya çapında oynanmış bütün maçlar sonucu ortalama skorda 7 puan farkla 3. sırada

Hemen 2. sıraya çıkarıyım

EDIT

Umarım başlık reklam olarak değerlendirilip güme gitmez

Selamlar ve saygılar saygıdeğer DH Yöneticisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeeHaw -- 21 Mart 2010; 4:39:50 >

• Mantığı anlamadım
    Düzenleme:Anladım golüde yolladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blank42 -- 21 Mart 2010; 2:41:58 >
  • sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: büşra*

sağol

bişidiil
  • genelde tek parayla oynanır bu biraz daha zor.
    basketbol oyunu da vardı parayı döndürür 2 baş parmağımızla tutar arkadaşın potasına atardık
  • Biz kucukken ilkokulda kagit uzerine binalar, tanklar, dusmanlar falan cizip bir harita olusturur, ustunde 3 kisi falan taktik kurup, savasirdik. Merak ediyorum da acaba baska yapan varmidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

genelde tek parayla oynanır bu biraz daha zor.
    basketbol oyunu da vardı parayı döndürür 2 baş parmağımızla tutar arkadaşın potasına atardık

tek parayla direk şut çekiliyodu,bu daha zevkli ama

basketbol versiyonunu da oynardık ama çok gürültü çıkarttığından ders esnasında güme giderdi,anca tenefüste

quote:

Orijinalden alıntı: Sofistike Sinist

Biz kucukken ilkokulda kagit uzerine binalar, tanklar, dusmanlar falan cizip bir harita olusturur, ustunde 3 kisi falan taktik kurup, savasirdik. Merak ediyorum da acaba baska yapan varmidir?

biz bi arkadaşla kağıda amerikan güreşi arenası çizip bildiğin dövüşüyoduk bile
    sırayla stratejik hamleler yapıyoduk,her hareket belli bi can götürüyodu filan

ulan ne güzel günlermiş bea,dert yok tasa yok sıkıntı yok endişe yok
    mutluluk saflık ve eğlence hat safhada
    oof of

• bizim gerçek parayla oynadığımızı yeni nesil flaş oyunda oynuyor nerden nereye hey gidi günler.
    yeni nesil bu saflığı kaybetti şanssızlar. en büyük nedeni de erken yaşta bilgisayarla tanışmaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sofistike Sinist

Biz kucukken ilkokulda kagit uzerine binalar, tanklar, dusmanlar falan cizip bir harita olusturur, ustunde 3 kisi falan taktik kurup, savasirdik. Merak ediyorum da acaba baska yapan varmidir?

biz onu tüm sırayı kaplıycak şekilde yapardık, ama sanat eseri çıkardı, tabi sabaha geldiğimizde eser kalmamış olurdu orası ayrı mesele
  • kurallar azıcık değişmiş ama olsun teşekkürler
  • Konuya koyduğun resim, oyunun boyutundan birazcık daha küçük sadece
  • Süper bir şey 4-3 yendim Almanya'yı
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

bizim gerçek parayla oynadığımızı yeni nesil flaş oyunda oynuyor nerden nereye hey gidi günler.
    yeni nesil bu saflığı kaybetti şanssızlar. en büyük nedeni de erken yaşta bilgisayarla tanışmaları.

biz ilkokulda okul çıkışı arkadaşlarımızın evine gidip türlü oyunlar oynar,mutlu vakit geçirirdik

şimdiki çocuklar internet kafeye "kantır" ya da fifa çekmeye gidiyo
  • Teşekkürler.
  • Baymadı mı artık yeni nesil bilgisayar yüzünden şöyle teknoloji yüzünden şöyle muhabbetleri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

Baymadı mı artık yeni nesil bilgisayar yüzünden şöyle teknoloji yüzünden şöyle muhabbetleri?

ya aslında haklısın
    teknolojinin gelişmesi çok iyi oldu tabi ki
    ama gerçek arkadaşlıklar-oyunlar yerini biraz sanal olanlarına bıraktı
    ve bu bence insanlık açısından yaşanan önemli bi eksiklik
    yoksa yaşasın video oyunları yani :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.