DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Gece 24:00'a kadar %25 indirim. Okuma, Lineaeffe v.b. (Son Gün)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
218
Cevap
14
Favori
9.584
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Gece 24:00'a kadar %25 indirim. Okuma, Lineaeffe v.b. (Son Gün)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      537 Mesaj
      25 Ocak 2015 21:55:46 Konu Sahibi
      Merhabalar,

Geçen sene bu vakitler yine böyle bir konu açmıştım. Japon Okuma Markasına'a ait tüm markalarda senede sadece 1 kez yapılan ve geleneksel olan indirim başladı. 9 şubata kadar sürecek. Aşağıdaki markalarda indirim oranı %20+%5 bu sene.

Okuma Olta Malzemeleri (Ana marka, a'dan z'ye kaliyeli üretim yapar)
      Lineaeffe Olta Malzemeleri (Kamışlarıyla bilinir, makine ve diğer malzemelerde orta kalite, uygun fiyatlı ürünleri vardır)
      Savagear Olta Malzemeleri (Turna v.b. tatlı su balığı avcılığı için akıl dolu aletler ve olta malzemeleri üretir. Konusunda uzman)
      Ron Thompson Olta Malzemeleri (Tatlı su ve tuzlu su için özel kamışlar üretir, balıkçı ceketi gibi özel ürünleri var)
      Kendo Olta Malzemeleri (Distribütörün markasıdır, çok pahalı suni yemler gibi güzel işçiliği vardır. Pahalı yemlerin 3 ya da 4'te biri fiyatı vardır.)
      Prologic Olta Malzemeleri (Sazan avcılığı üzerine uzmanlaşmış bir marka, aklıl dolu ürünler sunar sazan avcılarına)
      Hansen Olta Kaşıkları ve Suni Yemler (Olta kaşığı üretir. Bu sene pilgrim serisi kaşıkları tam lüfer zamanı tükendi diye kriz yaşandı. Yeni ithalat beklendi birkaç hafta. Ürünleri taklit edilen, el yapımı ürünler üreten bir firma)
      Powerline Misina ve Suni Yemler (Distribütöre ait bir marka, misinaları kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Makinenize sarmak ya da takım hazırlamak için idealdir. Bir de zaten 2,49tl olan maket balıkları var ki bu indirimle daha da indi. Çinekop ve lüferde başarılıdır)
      Waterwolf Aksiyon Kamerası (Oltanıza bile takarak kullanabileceğiniz bir aksiyon kamerası. )

indirimdeki markalardan bazıları. İndirim doğrudan Okuma tarafından yapılmakta arkadaşlar.

Okuma Markası, ülkemizde ömür boyu garanti veren ve gerçekten giderilemeyen herhangi bir arızada ürün değişimi yapan bir marka. İndirim tüm ürünleri kapsadığı için fırdöndü, iğne gibi küçük malzemelerden, kamış ve makineye kadar ürün yelpazesi maksimumda. Yani 3-5 ürün grubu olmayıp, tüm balıkçılık ekipmanlarına yapılmış bir indirim.

Ülkemize yeni gelen bir ürün Okuma Grubuna bu su altı aksiyon kamerası da indirimde.

Waterwolf Aksiyon Kamerası

_______________________________________________________________________________________________________

Arkadaşlar elimden geldiğince sorulara yardımcı olmaya çalışıyorum, gözden kaçırdıklarım varsa, yeniden bildirebilir.
      Tavisye istenlere, konuya hakim olanlar yardımcı olmaya çalışırsa sevinirim, ne kadar bilinçli balıkçı olursa ve bu hobiyi severse o kadar iyi.
      Tavsiye isterken, balık deneyiminizi, avlanacağınız bölgeyi, kıyı mı, tekne mi, deniz mi, tatlı su mu diye belirtiniz ki hızlı cevaplayabilsin diğer arkadaşlar da.
      Eğer konuyu beğendiniz ve kampanyayı sıcak bulduysanız SICAK OLARAK İŞARETLEMEYİ unutmayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoturk -- 9 Şubat 2015; 13:02:34 >

Forumda ergen muhabbetlerinden sıkılan, saygı ve usluba önem veren, bilgi paylaşımının daha temiz ve akıcı olmasının isteyenlerin fikirlerini ve çözüm için yardımını bekliyorum.

DH Üyelik yılı : 2004 Doğum yılı: 1983
    • Yüzbaşı
      362 Mesaj
      25 Ocak 2015 22:26:20
      İndirimi n11 satışlarında da bekleriz.

"Çünkü herkesin bir gideni vardır, içinden bir türlü uğurlayamadığı..."
    • Yüzbaşı
      467 Mesaj
      25 Ocak 2015 22:33:21
      Keşke çakı ve bıçaklarda da indirim olsa spotbalık leathermanları iki katı fiyata satıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      537 Mesaj
      25 Ocak 2015 22:34:37 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Eskici

İndirimi n11 satışlarında da bekleriz.

Yasin Bey merhaba,

Geçen sene de yine konuya ilk gelenlerdendiniz :) Olta balıkçıları yavaştan toplanır yine :)

İndirimler N11 mağazamıza ( N11 SPOT BALIK ) bu gece 02:00 saatleri civarında yansıyacaktır.
      |
      |

Forumda ergen muhabbetlerinden sıkılan, saygı ve usluba önem veren, bilgi paylaşımının daha temiz ve akıcı olmasının isteyenlerin fikirlerini ve çözüm için yardımını bekliyorum.

• Yüzbaşı
      537 Mesaj
      25 Ocak 2015 22:38:40 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: |erdem|

Keşke çakı ve bıçaklarda da indirim olsa spotbalık leathermanları iki katı fiyata satıyor

Leatherman sever biri işte :) Spot Balık ve Sport City mağazalarımızda satılan Leatherman, Victorinox v.b. çakı ürünleri resmi Türkiye distribütörlerinin belirlediği fiyatlar ile satılmakta. Yani markaların belirlediği fiyatlardır bunlar. Aynı şekilde hepsiburada, hızlıal gibi siteler de distribütör otomasyonu ile satış yapıyor. Yurtdışı fiyatlar ile malesef fiyat farkı oluyor, bundan ben de şikayetçiyim diyebilirim.
      |
      |

• 25 Ocak 2015 22:41:11
      at çek için indirimmli ürünlerden tavsiye lütfen..

okuma tercih

• Yüzbaşı
      537 Mesaj
      25 Ocak 2015 22:44:51 Konu Sahibi

Ne balığı avında kullacaksınız, deniz mi, tatlı su mu? Kayalık bir bölgemi yoksa açık sahil mi?
      |
      |
      MertMeteAlp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      362 Mesaj
      25 Ocak 2015 22:49:49
      Geçen yıl ilk mesaj atanlardan mıyım?! Unutmuşum ya, neyse... Bir kaç gün içinde arkadaşa makine alacak gibiyiz. N11'e de yansıtmanız iyi olmuş. Hayırlı müşteriler.

"Çünkü herkesin bir gideni vardır, içinden bir türlü uğurlayamadığı..."
    • 25 Ocak 2015 22:53:00
      quote:

Orijinalden alıntı: teknoturk

Ne balığı avında kullacaksınız, deniz mi, tatlı su mu? Kayalık bir bölgemi yoksa açık sahil mi?

tatlı suu kıyıddan. avenger 65 var arada turnaya gittiğimizde beni oldürüyor.

• Yüzbaşı
      864 Mesaj
      25 Ocak 2015 22:56:19
      Oto malzemeleri diye okudum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• 25 Ocak 2015 23:04:03

kıyıdan at - çek, sardalya, çinekop, arada lüfer için f/p ve dayanıklı bir makine tavsiyeniz var mı?
      |
      |
      Bahsedilenler: teknoturk

Yavaş giden amacına ulaşır, hızlı gidenin eteği ayağına dolaşır.
      Mitsubishi Colt - 2007 invite
      Xiaomi Mi 6
      LG G Pad 7.0
    • Teğmen
      249 Mesaj
      25 Ocak 2015 23:06:14
      n11 de yaptıgınız indirimlere göz atacagım. Kamış ve sahteye ihtiyacım var.

"Diğerleri otomobil satmak için yarışır, biz ise yarışmak için otomobil satarız."Enzo-Ferrari
    • Yüzbaşı
      537 Mesaj
      25 Ocak 2015 23:09:32 Konu Sahibi

65 avenger ağır olur. Kamışınız spin kamışı olsa bu sefer de dengeyi bozar.

Ben iflah olmaz bir turnacıyım, turnadan başka balığa nadir spin yaparım derseniz 45'lik bir makine alabilirsiniz. Ama ben de turnaya gidiyorum ve 25'lik makine ile mutluyum. Spin atışlarında, mesafe çok değişmiyor. Sorsanız 100 metre atarım diyen var ama 45 metre atarsa dua etsin :)

Okuma'da bütçenize göre aşağıdakileri alabilirsiniz. Avenger ve alt modellerine inmeyin derim. Trio 40s çok satıldı spin için ama sarım sırasında kafa sallama-titreşim yapıyor diyenler de oluyor. Onun için siyah Trio ve Trio S serisine bakmayın derim.

Helios 35,http://www.spotbalik.com.tr/Helios-HXG-35-FD-81BB-Olta-Makinesi,PR-43281.html
      Trio White http://www.spotbalik.com.tr/Trio-Beyaz-TW-40-FD-91BB-Olta-Makinesi,PR-43283.html

Kamışı da V System'lerden alabilirsiniz. çok güzel ve sağlam bir bazukası var.
      |
      |
      MertMeteAlp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      537 Mesaj
      25 Ocak 2015 23:12:28 Konu Sahibi

İşin içinde çinekop olunca, at-çek derken ne istediğinizi tam anlayamadım. Boğaz'da surf kamışla avlanmaya da at-çek denilebiliyor. Siz hafif spin at-çek takım mı surf takım mı arıyorsunuz?
      |
      |
      ztalan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      537 Mesaj
      25 Ocak 2015 23:14:57 Konu Sahibi

N11'de Okuma ve Lineaeffe, Kendo ürünleri bulunuyor fakat diğer markalarda kısıtlı ürün bulunuyor.
      |
      |
      Explorer79 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      620 Mesaj
      25 Ocak 2015 23:15:08
      Dalış, (zıpkın) malzemelerinde bir indirim bekleriz. Eski bir oltayı olarak Rica ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 25 Ocak 2015 23:16:35

boğazda işim yok, karadeniz kıyısında avlanıyorum. sahilden spin at-çek kamış var, shakspare makina vardı arızalandı. çok sık balığa gitmem ama dayanıklı makina olması şart. bazen kayalıklardan at - çek yapıyoruz.
      |
      |
      teknoturk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yavaş giden amacına ulaşır, hızlı gidenin eteği ayağına dolaşır.
      Mitsubishi Colt - 2007 invite
      Xiaomi Mi 6
      LG G Pad 7.0
    • Yüzbaşı
      537 Mesaj
      25 Ocak 2015 23:17:19 Konu Sahibi

O zamanhttp://sportcity.com.tr mağazamıza bakabilirsiniz. Hem gerçekten indirim oranı yüksek hazır setler var hem de tek tek ürünler. N11 mağazası dahttp://www.n11.com/magaza/sportcity

İstanbul'daysanız Tophane'deki mağazasına gelerek ürünleri inceleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoturk -- 26 Ocak 2015; 1:18:07 >
      |
      |
      rasmus61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 25 Ocak 2015 23:22:35

3 ay önce hatayla aldığım (fiyat hatalıymış) ama müşteri haklıdır deyip yinede ürünü gönderen spotbalık a teşekkürler. bu indirimde arkadaşlara da makina alacağım. aldığım makina Shimano Solstace 4000 .bana tekneden özellikle makarayı sarması daha basit bi makina önerebilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: teknoturk

• Yüzbaşı
      537 Mesaj
      25 Ocak 2015 23:24:43 Konu Sahibi

O zaman açık bir tavsiyede bulunayım. Shimano markasına da bakın, indirim yok onda diye düşünmeyin çünkü Shimano artık Türkiye'de kendi başına faaliyet gösteriyor ve fiyatlar eskisine göre %60'ı bulan oranda iyileşti. Mesela benim zamanında 110tl civarına aldığım makine şimdi 70 tl civarı.

En düşük exage serisine bakın derim. Technium, aernos, stella diye çıkabiliriz.

http://www.spotbalik.com.tr/Aernos-4000-FB-5XSSS1-BB-Olta-Makinesi,PR-56964.html
      http://www.spotbalik.com.tr/Aernos-2500-FB-5XSSS1-BB-Olta-Makinesi,PR-56950.html
      |
      |
      ztalan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
SEO
modasor
Opel Chevrolet yedek parça / Opelgm.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,658
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.