Şimdi Ara

Geç tebliğ edilen seri trafik cezaları. (halen geliyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Haziran ve temmuz 2018 boyunca kullandığım bir yoldan(beylikdüzü-haremidere) bölgesinden eds cezaları yemişim.
    Hiç bi şekilde tebliğ edilmedi. düzenli olarak e devletten kontrol yapan bir insanım. Oradada görünen bir ceza yoktu. Aracımı geçen ay sattım. Şimdi peşpeşe cezalar gelmeye başladı. Haziranın 1inden 10 una kadar 9 ceza geldi. Ödedikçe yenisi geliyor. Bu şekilde devam ederse 50 tane daha gelicek. 2 ay hergün aynı hızda o güzergahı kullandım çünkü. Bütün cezalarım 95-100 km olarak kesilmiş. Sınır 80 miş.

Cezayı yediğim ilk gün veya ilk hafta bana tebliğ edilse ben o yolda bidaha asla sınırı aşmazdım. 6 ay boyunca insanı videoya çekip sonra oturup o kayıtlar dan geçmişe dönük ceza kesilmesi nekadar adil. İtiraz etsem bişey çıkarmı. Başına gelen varmı. Yardımınızı bekliyorum.
    Kazasız belasız cezasız sürüşler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• seçimden sonra herşey güzel olacak

şikayet eden , milleti sarıyelekli protestoya davet eden herkes fetocu olabilir
  • 1 yıl içinde gelen cezalara itiraz edilemiyor, bende nisan ayında duble yolda 110la giderken 50 tabelasına pusu atan radar aracının yanından geçtim, 1 yıl geçerse rahatlarım ceza falan gelmedi
    işin kötüsü yeni radar cezalarına göre 1000 liralık ceza yiyebilirim, o zaman gelseydi en fazla 400 öderdim
  • akıllı bir avukat bulup mahkemeye itiraz ederseniz cezaların çoğu silinebilir.

• Master_Evil kullanıcısına yanıt
    İnşallah gelmez. Gerçekten çok kötü bişey. Adil de değil bence. Sonuç olarak devletin her kurumunda telefon numaralarımız var. E devlet kullanıyoruz. Böyle durumlarda aynı gün e-mail yada telefonumuza tebliğ etmeleri lazım. Asıl bu şekilde caydırıcı olur cezalar. 6 ay kafama göre takılmışım şimdi peşpeşe ceza geliyor

• _mp_ kullanıcısına yanıt
    Haklısınız ama kestiremiyorum bende. Bundan sonra gelmiceğini bilsem şimdiye kadarkilere sağlık olsun diyip geçicem. Diğer türlü avukat ücreti vs değecekmi bilemiyorum. Hem dava kaybedilir se bide oradan bir ücretle karşılaşacağım sanırım ekstra dan.

• Cezayı son teknolojik aletler kesiyor, tebliği mağara adamları taşa yontup aylar yıllar sonra getiriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.