Şimdi Ara

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TANITIM GÜNCEL 2016 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
9
Favori
21.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence de bir sene çok önemli hocam eğer nasip olur kazanırsam hazırlığı geçmeye çalışacağım. İlgin için çok teşekkürler.
  • Umarım yerleşiriz hocam teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşletme bölümünü 0.400 küsür gibi puanla kaçırdım çok koymuştu geçen sene.
  • gebze malzeme bilimi mühendisliği hakkında bilgi verebilcek var mı?
  • By Sinan hocama tesekkurlerimi sunuyorum. Uzun, faydali bir yazi yazmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aras. -- 1 Şubat 2016; 1:12:25 >
  • Eğitimi yuzde 30 ingilizce, göründüğü gibi türkçe deği bolum dersleri ve çoğu dersin ödevi materyalleri kitapları ingilizce. Ister istemez ingilizce asina oluyorsun. Turkce bölümlerdeki gibi atıyorum pointera işaretci, inherit a kalıtım demiyorsun. Turkce kaynaktan çalışınca anlamıyorsun bibsure sonra.

Ing hazırlık eskisi gibi kolay değil kaliteyi arttırıyorlar sürekli geçmesi zor gecebiliyorsaniz gecin. Zaten yetersizseniz kalirsiniz. Bölümdeki herkes suan hazırlığı özlüyor onuda bilin

• quote:

Orijinalden alıntı: Richard Feynman

gebze malzeme bilimi mühendisliği hakkında bilgi verebilcek var mı?

Şikayetçi olani duymadım memnunlar genelde, laboratuvar olsun hocalar olsun iyidir. Yeni bina yapilmisti 2 sene oldu, dersleri o binada oluyor. Baya bi yatirim alıyor diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: __By_Sinan__

quote:

Orijinalden alıntı: Richard Feynman

gebze malzeme bilimi mühendisliği hakkında bilgi verebilcek var mı?

Şikayetçi olani duymadım memnunlar genelde, laboratuvar olsun hocalar olsun iyidir. Yeni bina yapilmisti 2 sene oldu, dersleri o binada oluyor. Baya bi yatirim alıyor diye biliyorum

Bilgi için sağolasın.Tercihime ekledim.
  • Arkadaşlar bu kyk yurt başvuruları ne zaman başlıyor ve yurt hakkında görüşlerinizi söyleyebilirmisiniz,yurdun spor salonu varmı,banyo ve tuvalet nasıl,çift kişi kalırsak zor olurmu vs

• quote:

Orijinalden alıntı: KubilayYeter

Arkadaşlar bu kyk yurt başvuruları ne zaman başlıyor ve yurt hakkında görüşlerinizi söyleyebilirmisiniz,yurdun spor salonu varmı,banyo ve tuvalet nasıl,çift kişi kalırsak zor olurmu vs

TerciTercihler aciklandiktan sonra yurt kayitlari basliyor diye biliyorum. Yurt 15 dk uzaklikta servis ve otobüs, otobus biraz daha uzun sürüyor. Konfor olarak guzel bazalae calisma masasi filan, tuvaler banyo her odada var sikinti yok guzeldir. Turkiyedeki en iyi kyk lardan. Otel konforundadir. Yemekler cok iyo degil cok kotu de degil. Yeri birz sapa etrafda yapabilecek pek bisi yok yurtta tikilip kalıyorsun. Bilisim vadisinin oldugu yerde muallim koyde mevkisi..
    Spor salanu yapilacakti bu sene yapildi mi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -observer- -- 14 Temmuz 2015; 12:49:09 >
  • 54 k ile bilgisayar gelir mi kuzenim icin soruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: __By_Sinan__

quote:

Orijinalden alıntı: KubilayYeter

Arkadaşlar bu kyk yurt başvuruları ne zaman başlıyor ve yurt hakkında görüşlerinizi söyleyebilirmisiniz,yurdun spor salonu varmı,banyo ve tuvalet nasıl,çift kişi kalırsak zor olurmu vs

TerciTercihler aciklandiktan sonra yurt kayitlari basliyor diye biliyorum. Yurt 15 dk uzaklikta servis ve otobüs, otobus biraz daha uzun sürüyor. Konfor olarak guzel bazalae calisma masasi filan, tuvaler banyo her odada var sikinti yok guzeldir. Turkiyedeki en iyi kyk lardan. Otel konforundadir. Yemekler cok iyo degil cok kotu de degil. Yeri birz sapa etrafda yapabilecek pek bisi yok yurtta tikilip kalıyorsun. Bilisim vadisinin oldugu yerde muallim koyde mevkisi..
    Spor salanu yapilacakti bu sene yapildi mi bilmiyorum.

Sağolasın hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: atikoo12

54 k ile bilgisayar gelir mi kuzenim icin soruyorum

Zor gorünüyor hocam, puanlar buranın puani yukselecek gibi dduruyor ama denemek lazim yine de

• Yükselir derken kaç bin civarı oynar sizce ben 46 bindeyim bi sıkıntı olurmu?

• 46binle girersin sanırım bende 41binle tercih ettim bakalım hayırlısı olsun
  • 53 bindeyim olur mu acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up up up up

• Elektronik mühendisliğinde hem lisans hem y. Lisans yapıp ekstrem yerlere gelmiş mezunlar var mi? Lab yeterliliği ve lisansta eğitim kalitesi nasıl? Hocaların yurtdisi bağlantıları var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: karakaleli

quote:

Orijinalden alıntı: Naples

Bilgi muh düşünüyorum. Gtu de okunur mu? Yurtlar nasıl yurt çıkmazsa ne yapacağım? Ve aylık ne kadar harcanır gtu de ?

Bilgisayar mühendisliğini ve acıyı sevenler gtü'de okursa ikisinden de bolca tadacaktır.Bölüm bilgisayarcı arkadaşların dediklerine göre çok zor ve bu yüzden de öğretici.4 senede bitiren az kişi var.Yani ister istemez bölüm uzuyor.Ama mezun olduktan sonra da kaliteli işler bulabiliyorlar.Bilgisayarcı arkadaşlar daha ayrıntılı cevap verebilir sana.
    Yurt çıkabilir mi, büyük olasılıkla çıkıyor çünkü okul mevcuduna göre yurt oda sayısı oranı iyi bir oran gtü'de.Ama tabi çıkmayadabilir tabi.O zaman özel yurtlar ve kiralık evler sizi bekliyor demektir.Devlet yurdu fiyatlarını kyk sitesinden öğrenebilirsin ama özel yurt ve ev kiralama durumlarında(arkadaşlarınızla) 750-800 lira sizi gayet yeter.

peki mimarlık bölümü nasıl ?

• quote:

Orijinalden alıntı: h1377h

quote:

Orijinalden alıntı: karakaleli

quote:

Orijinalden alıntı: Naples

Bilgi muh düşünüyorum. Gtu de okunur mu? Yurtlar nasıl yurt çıkmazsa ne yapacağım? Ve aylık ne kadar harcanır gtu de ?

Bilgisayar mühendisliğini ve acıyı sevenler gtü'de okursa ikisinden de bolca tadacaktır.Bölüm bilgisayarcı arkadaşların dediklerine göre çok zor ve bu yüzden de öğretici.4 senede bitiren az kişi var.Yani ister istemez bölüm uzuyor.Ama mezun olduktan sonra da kaliteli işler bulabiliyorlar.Bilgisayarcı arkadaşlar daha ayrıntılı cevap verebilir sana.
    Yurt çıkabilir mi, büyük olasılıkla çıkıyor çünkü okul mevcuduna göre yurt oda sayısı oranı iyi bir oran gtü'de.Ama tabi çıkmayadabilir tabi.O zaman özel yurtlar ve kiralık evler sizi bekliyor demektir.Devlet yurdu fiyatlarını kyk sitesinden öğrenebilirsin ama özel yurt ve ev kiralama durumlarında(arkadaşlarınızla) 750-800 lira sizi gayet yeter.

peki mimarlık bölümü nasıl ?

sığ sorulara kolay cevap verilmiyor, hatta cevap verilemiyor.Daha ayrıntılı bilmek istediklerinizi sorunuz.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.