Şimdi Ara

Gebze meslek Y.O.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • unloved (3 mesaj) Sam Fisher 6600 (2 mesaj) flightoficarus (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadalar Gebze meslek yüksek okulunu kazandık.Okul hakkında şöyle konumu ortamı hakkında lfana bilginiz varsa bana aktarırsanız sevinirim

bu arada ikinci öğretimi kazandım acaba gidişte çıkışta falan sıkıntı oluyormu okul şehirden uzaktamı?

|
    |
  • Okul gebze merkeze minibüsle 5 dakika uzaklıkta. Gebze mezarlığına yakın ve sakin bir ortamı var. Hayırlı olsun
  • Ben derinceden gidicem.Yani baya bi mesafe var gibi gozukuyor.Peki yurt falan varmı başvuru yapsam mı?
  • Derinceden geliyorsan uzak gerçektende. Yurt konusuna gelince okul yakınında duyduğuma göre bir kız yurdu varmış ama erkek yurdu da vardır mutlaka.
  • bende sordum ama okulun yurdu yokmuş özel yurtlar varmıs.Sanırsam birde 11 de gebze arabaları da sonmuş. dersler 11 den sonraya sarkarsa sıkıntılı oalcak gibi gozukuyor. verdigin bilgiler icin ayrıca tesekkurler...
  • Gebze' de ben 1 yıl okudum. Okulun yakınında bir kız yurdu var. Erkek yurdu olarak Gülen cemaatinin yurdu var. Ben o yurdun ilk öğrencisiydim. Yurdun altını üstüne getirmiştim. Okulu görünce şok olacaksınız. Okul demeye bin şahit ister. Gebze berbat bir yer. Akşam 19.00 da hayat biter. Çok belalı, suç oranı yüksektir. Öğrenciyi sevmezler. Sadece Pusula cafe diye bir yer var. Ha bir de okulun karşısında bir cafe var. Bir çıktıyı 2 yıl önce 2 ytl ye çıkarıyordu. Soracağınız bir şey varsa; PM atın.

Ayrıca dikkat edin, okulun ilk günü cemaatlerin sizi kandırmasına izin vermeyin.
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.