Şimdi Ara

Gebze de Superonline fiber (var mı?)Kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gebze de Superonline fiber var mı? Kullanan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sadece belli sitelerde var, diğer hiçbir yerde yok. yani kullanan sayısı %1 bile değil. Gerçi burası kadar iğrenç bir yer görmedim,internete gelene kadar bir sürü iğrençlik var,halkıda öküz ötesi yontulmamış bir yer
  • Arkadaşım sen isveçten geldin sanırım , ülkemizin her yerinde kendini senin gibi nimetten sayan işe yaramaz insanlarla dolu maalesef , yok sa Gebze bahsettiğin gibi bir yer değil lütfen insanların kafasında yanlış bi algı oluşturma zira gebze sanayi bölgesi olduğu için çok göç almış buyüzden her çeşit insan var .

İnternet konusuna gelince gebzenin % kaçını tanıyorsun bilmiyorum ama yaklaşık 3 yıldır fiber internet kullanıyorum .

Bu arada yaş kaç ? (11-12 diye tahmin ediyorum )
  • Pazartesi pazarından geliyorum.Bence çok abartmışsın.Çakalderesi,Beylikbağı kötü yerler kabul ediyorum ama İstanbul kadar kalaba değil.İstanbul(Bağcılar,Bayrampaşa) git Gebzeyi mumla ararsın

• Gebzede yaşamaktayım. Fiyaka evlerinden başka bi yerde fiber optik internet yok ve yakın zamanda alt yapı çalışması olacağını söylüyorlar. 2017 başlarında şu an burada TTnet Vdsl Var ve çarşı kısımlarında uydunet var bazı yerlerin alt yapısı bile yok müdürlük kutu koyacakmış bi darıca iline öyle diyim ama insanlarına gelincede öyle kötü bi insanları yok eskiden kötüydü ama şimdi düzeldi ve güzeleşiyor git gide Türkcell Buraya bile datacenter bile açıldı. bilginize.
  • fahri1156 kullanıcısına yanıt
    Fiyapı sitelerinde felan var fakat ben Özgün kent sitelerinde eskiden Metro Net altyapısı olan altyapısını kullandım stabil 100/100 Mb/Sn hızları alıyordum ve çok uygun fiyata AKK yoktu sonra Türkcell Süperonline oldu fakat gene hızlar gayet stabil Türkcell Süperonline yeteri kadar Kocaeli'ye yatırım yapmadı.
    Gebze ve civarında 6-7 tane sitede vardır.
    Gebze ve civarında Türksat Uydunet daha çok yaygın ve stabil 100 mb/sn hızları almanız mümkün eski evimde alıyordum.
    Türkcell süperonline yakınıma 1800 mhz baz istasyonu kurdurdum stabil 100/100 hızları iphone 5s ile alıyorum diğer cihazlarla denemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 29 Ağustos 2016; 20:52:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okimos

Arkadaşım sen isveçten geldin sanırım , ülkemizin her yerinde kendini senin gibi nimetten sayan işe yaramaz insanlarla dolu maalesef , yok sa Gebze bahsettiğin gibi bir yer değil lütfen insanların kafasında yanlış bi algı oluşturma zira gebze sanayi bölgesi olduğu için çok göç almış buyüzden her çeşit insan var .

İnternet konusuna gelince gebzenin % kaçını tanıyorsun bilmiyorum ama yaklaşık 3 yıldır fiber internet kullanıyorum .

yürü git be, sanamı inanayım kendime mi inanayım, Gebze nin her mahallesini bilirim, uzun yıllardır buradayım. Gebze tamda bahsettiğim gibi bir yer yontulmamış öküz cenneti.,yaşayan ölüler hepside. Kimse buraya dair bir beklentiye girmesin. burada çalışmayı düşünüyorsanız,yol gitme pahasına olsada adam gibi bir yerde oturun. yaş konusunda senden büyük olduğum kesin sinirli ergen.

• Hocam Çakalderesi ni bilir misiniz?

• Burada konu Gebze'nin nasıl olduğumu yoksa Gebze'de süperonline altyapısının olduğu mudur?
    Konuyu dağıtmayalım ve saygılı bir şekilde konuşmanız dileğiyle.
    Bütün hayatım gebze,darıca'da geçtiğini belirtmek isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imate

Gebzede yaşamaktayım. Fiyaka evlerinden başka bi yerde fiber optik internet yok ve yakın zamanda alt yapı çalışması olacağını söylüyorlar. 2017 başlarında şu an burada TTnet Vdsl Var ve çarşı kısımlarında uydunet var bazı yerlerin alt yapısı bile yok müdürlük kutu koyacakmış bi darıca iline öyle diyim ama insanlarına gelincede öyle kötü bi insanları yok eskiden kötüydü ama şimdi düzeldi ve güzeleşiyor git gide Türkcell Buraya bile datacenter bile açıldı. bilginize.

osmanyılmaz mh de oturuyorum 3 yıldır fiber var dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: engink

quote:

Arkadaşım sen isveçten geldin sanırım , ülkemizin her yerinde kendini senin gibi nimetten sayan işe yaramaz insanlarla dolu maalesef , yok sa Gebze bahsettiğin gibi bir yer değil lütfen insanların kafasında yanlış bi algı oluşturma zira gebze sanayi bölgesi olduğu için çok göç almış buyüzden her çeşit insan var .

yürü git be, sanamı inanayım kendime mi inanayım, Gebze nin her mahallesini bilirim, uzun yıllardır buradayım. Gebze tamda bahsettiğim gibi bir yer yontulmamış öküz cenneti.,yaşayan ölüler hepside. Kimse buraya dair bir beklentiye girmesin. burada çalışmayı düşünüyorsanız,yol gitme pahasına olsada adam gibi bir yerde oturun. yaş konusunda senden büyük olduğum kesin sinirli ergen.

inşallah en kısa zamanda işten kovulursun da gebze yi terk etmek zorunda kalırsın ihtiyar , senin karakterin de üç aşağı beş yukarı yazışma uslubundan belli işlenmiş kalas sınıfındansın sanırım, sen kendini ne zannediyosan artık umarım kısa zamanda sektirip gidersin gebzede ihtiyar

• quote:

Orijinalden alıntı: fahri1156

Hocam Çakalderesi ni bilir misiniz?

aynen kardeşim ülkemin her yerinde bahsettiğin gibi yerler maalesef var .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: engink

quote:

inşallah en kısa zamanda işten kovulursun da gebze yi terk etmek zorunda kalırsın ihtiyar , senin karakterin de üç aşağı beş yukarı yazışma uslubundan belli işlenmiş kalas sınıfındansın sanırım, sen kendini ne zannediyosan artık umarım kısa zamanda sektirip gidersin gebzede ihtiyar

Alıntıları Göster
    la yürü git ergen ağzımı bozdurma,çakalderede,aksesapağının derinliklerinde kaybolasın inş... Gebze berbat bir yerdir kimseye tavsiye etmiyorum.çalışmak için falan geleyim demeyin,illa mecbursanız uzakta oturun.

• yıl 2020 ve gebze rezilliğinde hala adsl'e mahkum kaldım. yıllar önce saçmasapan tiplerle yukarıda tartışmıştım işte görüyorsunuz değişen YOK. ne fiber ne vdsl2 hiç bir altyapı yok. ilçenin %5'i ancak fiber kullanıyor gerisi sürünüyor.şimdi açık kapıdan yazdım bakalım bu sefer ne olacak. haa bu arada superbox bu çevrede satış patlaması yaptı, altyapı olmayınca millet yolunuyor ama ben o kutuya asla o parayı vermeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power-pc -- 4 Eylül 2020; 20:48:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.