Şimdi Ara

Gears of War :ULTIMATE EDITION -ANA KONU (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
6
Favori
15.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar sırf bu oyunu oynamak için xbox aldım fakat multiplayerda adam bulmuyor neden kaynaklanıyor olabilir ? dün gece de goldum olduğu halde beni multiye sokmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten koca forumda bu oyunu oynayan yok mu
  • KaanTam35 kullanıcısına yanıt
    Bende 4 ay önce oynadım ama sıkıntı yaşamadım. Muhtemelen konsolun internet ayarlarında bir sorun olmuştur. Konsol üzerinden "Ayarlar" kısmına girip, "Ağ" bölümünden bir kontrol edin.

• deadlight54 kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten çok garip dead rising 3 te çok kolay multiye attı beni, dün gece birde us westte deneyim dedim ilginç bir şekilde adam buldu fakat 170 ms ie microsoftu arayıp xbox bölümünden yardım istedim, bir mail attılar destan gibi ondada dedikleri çoğu ayarı yaptım hatta vodafone u arayıp port yönlendirme bile istedim fakat eu da hala bi değişiklik yok anlamadım gitti
  • Sanırım bu oyun Xbox One'a özel uyarlanmış tekrardan, gamepass ilede ücretsizmiş şimdi gördüm incelerken.daha ne olsun indirip başlayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 30 Kasım 2017; 4:11:2 >
  • EU'da değilde US bölgesinde oyun buluyor 2dk içerisinde. Lag yok sanırım 100mbit net var diye. Asıl konu Gears4'den sonra multisini nasıl oynayabilmişim diye düşünüyorum. Felaket bir yavaşlık var oyunda (lag değil bahsettiğim) ve oynanışa alışamadım. Takımda 3. olarak bitirebildim oyunu 4-5 kill ile. Kaç sene ara verdim tekrardan alışması zaman alacak.
  • multide oyuncu bulması gercekten çok zor eğer hala oynayan yada oynamak isteyen varsa beni eklesin

GT : TR Kral 46

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XonicGear -- 21 Ocak 2018; 15:23:54 >
  • Bu oyuna neden One X desteği gelmez anlamak mümkün değil...

• Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    Gears of War 2 ve 3 zaten one x destekli 4K. Ultimate edition değil de tek olarak olanlarda destek var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.