Şimdi Ara

Gears of War II (ÇIKTI) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.256
Cevap
1
Favori
79.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: AirElemental

http://www.gamevideos.com/video/id/18698

Paylaşım için teşekkürler. Orman çok dehşet görünü çok güzel herşey savaşlar daha kalabalık özellikle o dev yaratığa bayıldım full silahlı king konga benziyo bu oyun Xbox'un baş tacı bence, bütün PS fanları bir gün bu oyun yüzünden Xbox alacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expander_ -- 10 Mayıs 2008; 8:55:08 >

• christmasa gene rakipsiz girecek bu nedir
  • Brumak değilmi o ,ölüşünü göstermişler ya?
  • videolar geldi gametrailers a yumulun
  • testere ile kesme animasyonları çok daha güzel gerçekçi olmuş.pek hata görmedim.

silahlar ilk oyuna göre daha detaylı daha fazla poligona sahip.behond camerayı da güzel sabitlemişler.

locustları engelleri atlama animasyonları gayet güzel olmuş.

umarım yere indirince kafa patlatma animasyonunu kaldırmazlar oyundan.hatta daha iyi yaparlarsa çok iyi olur.

ilk oyuna göre grafikler daha bir gelişmiş kasıma ne kaldı şurda
  • İlk oyundan grafik olarak hiç bir farkı yok! Bir kaç yeni hareket, muhtemelen görmediğimiz bazı yeniliklerde vardır. Onun dışında etkileyici görünmüyor, hardcore bir aksiyon oyunu işte...
  • locustun ufak çaplı ordusuda süper
    testereyle ortadan deşme
    dev araçlar

çıldırın
  • Video 10 numara
  • Perfect olmuş oyun testere ile kapışma sahnesi çok iyidi.
  • Açık alanda ışıklandırma yardırmış. Patlama da güzeldi. Gif i de hazırladım hemen.

Yardıracak gibi görünüyor

• gears of war en az 10 defa bitirmişimdir

2 yıldır da live takılıyorum hiç sıkıldığımı hatırlamıyorum.ne maçlar çıkardıktık be ya :)

yalnız gears of war 2 de BOW GUN ile ROCKET LAUNCHER olmazsa tadımız tuzumuz kaçar hani

çivi makinası gibi bir silah vardı video da pek hoşuma gitmedi.oyunda shotgun 2-3 çeşit yapsalar bir de parçalanma animasyonlarına iyi çalışsınlar.roketle shotgun nın parçalaması farklı olur.yada bir bowgun.oyunu öyle bir dizany etsinlerki sadece roket atarla yada shotgun ile oynayalım.ben sevmiyorum mahcine gun öyle tıkı tıkı.söyle roket yada bow gun direk parçalar bırakırım.çalışalım cliff abey çalışalım

• 1.5 yılda hiç çalışmamışlar.Aynı oyunu bize kitliyolar.İnşllah ben yanılırım,gerçi bu daha ilk video ama bakalım günler göstercek e3 bağlı herşey.
  • çıkınca patlayana,çatlayana kadar oynayacağım bu şaheseri
  • quote:

Orjinalden alıntı: furki290

1.5 yılda hiç çalışmamışlar.Aynı oyunu bize kitliyolar.İnşllah ben yanılırım,gerçi bu daha ilk video ama bakalım günler göstercek e3 bağlı herşey.

Sen bi dolaş şööle dışarda açık hava iyi gelir sana hadi paşam hadi vitrinin önünü kapatma almıycaksan.

Bu arada Dante gif lerine hayran kaldım, mümkünse Brumak'ın ölüm anınıda giflermisin hayvani bişey yaa keşke multiplayerde onunlada oynayabilsek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expander_ -- 10 Mayıs 2008; 10:20:47 >
  • quote:

1.5 yılda hiç çalışmamışlar.Aynı oyunu bize kitliyolar.İnşllah ben yanılırım,gerçi bu daha ilk video ama bakalım günler göstercek e3 bağlı herşey.

Ne yapacaktık oyunda başka? Amuda kalkıp ellerimizin üstündemi yürüyecektik? bir TPS için yenilik nedir senin görüşüne göre?
    Gow1'de yıkılabilen duvarlar var mıydı? Kalabalık ordular? Daha fazla interaktivite vs ? Beklemek de bir yere kadar. GTA türü bir oyun değil ki bu ne bekleyebilirsin ki?
  • Oyun artık oyun olmaktan çıkmış bence. Yani genel olarak baktığında "bu bir oyun" diyebildiğin oyunlardan değil. Aksiyon filmi gibi olmuş. Açık alan süper olmuş ışıklandırma vs. Bence bekleneni verir bu şekilde. Ama bir mirrors edge, far cry2 varken de grafik olarak onlara kafa tutabileceğini hele mirrors edge ile karşılaştırırsak hiç sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 10 Mayıs 2008; 10:21:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

quote:

Ne yapacaktık oyunda başka? Amuda kalkıp ellerimizin üstündemi yürüyecektik? bir TPS için yenilik nedir senin görüşüne göre?
    Gow1'de yıkılabilen duvarlar var mıydı? Kalabalık ordular? Daha fazla interaktivite vs ? Beklemek de bir yere kadar. GTA türü bir oyun değil ki bu ne bekleyebilirsin ki?

İnanılmaz bir oyun olmuş ya ağzım açık izledim videoyu inanamıyorum şu an kendimde değilim ben :D

Sabah sabah da bu yapılmazki canım adama aç karınla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 10 Mayıs 2008; 10:26:07 >

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.