Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

###÷ GEARS OF WAR 5 ANA KONU ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
287
Cevap
6
Favori
18.819
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> TPS >> ###÷ GEARS OF WAR 5 ANA KONU ###
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    445 Mesaj

her gece listemde en az 10 kisi oynuyor oyunu ben de oynuyorum nasil oyuncu yok hala hangi modlari ariyorsun acaba
    |
    |
    JESKO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

• Yüzbaşı
    535 Mesaj
    Embar ile back 2 back.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Dark Poison- -- 24 Temmuz 2019; 13:48:34 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Oyunun erişime açıldığı gün oyuncu bulma sıkıntısı vardı ama 12 saat sonra düzelttiler. Geow 4’ü daha öncede dediğim gibi oyuncu bulma sıkıntısı var dakikalarca beklersiniz çünkü oyunu oynayan yok. Bu serinin fanı adamlar bile 4. Oyunu oynamayı bıraktı. Ben de yaklaşık 6 ay önce sırf oynayacak oyuncu bulamıyor dıye bırakanlardanım. Gears 5’in de aynı kaderi paylaşacağını düşünüyorum ama umarım yanılırım. İnşallah single player modu harika olur da bari oradan kurtarır.
    Aynen hocam.Fanlara laf anlatılmaz.Ben de çok severek oynuyordum bu seriyi ama hali ortada.Zamanında xbox alma nedenimdir.Ben de single kısımdan umutluyum.

Resmi forumda bile ping dengesizliğinden dem vuran adamlar var.Server kaynaklı sıkıntılı oyunlarda aynı şeyleri forumunda yazınca savunmaya geçen tipler çıkıyor ne desen boş.Tipik fanatik zihniyeti
    https://forums.gearsofwar.com/t/high-ping-tech-test/19876
    Adam 30 pingle istikrarsız performansdan bahsetmiş.Yüksek pingli olanların bazı noktalarda avantajlı olduğunu,bu server dengesizliğinden ötürü gears serisinin öldüğünü bu sıkıntılardan bıktığını söylüyor.Gelse birde burda oynasa oyunu da görsem.Düşük pingli adam bile server kaynaklı sıkıntıdan bahsetmiş.Ama biz 90+ ping seviyesinde oyun oynasak sıkıntı yok diyen tip çok bulunuyor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    445 Mesaj

son cümleyi imzan yapmalısın =),neyse yeni oyunla alakasız ve bilmediğiniz şeyler yazmayın arkadaşlar şuraya artık
    |
    |
    profxxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    aydınlatmak için söleyeyim gears 4 de gösterimsel sıkıntı vardı aynısı normalden fazla gösteriyordu menüdekinden ,gameplay'i etkilemiyor merak etmeyin asıl doğru ping optionstakidir.
    |
    |
    JESKO

quote:

Orijinalden alıntı: MrVader

Oyun bulma süresi 1,5 ila 5 dk arasında sürer tüm geowlarda bu böyleydi.Bunun sebebi oyunu oynayanların %90 ı Abd Kanada Meksika da yaşayan insanlar Avrupada oyuncu az eşleştirme sıkıntı.Fakat geow 5e oynanış olarak farklı özellikler eklemişler ve bnce çok yerinde olmuş.Avrupalı oyuncularda artacaktır 10 Eylül ü heyecanla bekliyorum...
    İşte gerçekleri gören bir oyuncu. Bu oyunu Avrupa da oynayan geow fanı azıcık bir kesim var. Aralıksız 10 dk lobby de oyuncu beklediğimi bilirim, nat open bağlamtım 50mbit. Çekilecek dert değil multisi. Burada kendi aralarında 10 kişi ayna anda oyuna girip ‘oyuncu bulma sorunu yok’ diyenlerin lafını ciddiye almayın. Tek başınıza multiye girin beklemekten uykunuz gelebilir.

Geçen ay oynadığım çöp oyun World War Z de bile 5 saniyede oyuncu buluyordu durumun vahimliğini anlayın artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JESKO -- 26 Temmuz 2019; 11:45:15 >

• Çavuş
    55 Mesaj

Evet o konuda haklısın bakalım gears5 nekadar oyuncu çekecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    JESKO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyunu hafta sonu baya bir oynadım. Türkiye’de geow serisini en çok seven 10 kişiden biri olabilirim önce bunu belirteyim  Serinin tüm oyunlarına single/multi 100 lerce saat gömmüşümdür. Bunu belirtmemin sebebi serinin önceki oyunlarıyla gears 5’i kıyaslayacağım.
    Oyunu e-sport temelli geliştirmişler, oynaması kolay fakat uzmanlaşması zor bi gameplaye sahip (cs:go gibi). Önceki tüm oyunlara kıyasla daha oturaklı, tok bir gameplay’e sahip olmuş. Oyunda gameplay anlamında birşey değişmemiş diyenler ya önceki serileri oynamamış, ya gears 5’i sadece videolardan izlemiş yada gerçekten farkı anlayacak kadar bu oyunun temel dinamiklerini bilmiyor. Silahlar inanılmaz dengeli olmuş, yakın mesafe fight çok olduğu için doğal olarak gnasher yine çok önemli ama diğer tüm silahlar da etkli yapılmış, lancer gibi silahlarla atak yapan takım arkadaşlarına destek vermek önemli hale gelmiş. Özetle daha tok ve oturaklı, strateji, takım oyunu ve yeteneğe dayalı tps türünde muadili olmayan rekabetçi bir oyun yapmışlar.

Grafik olarak one x ve 4k tv’de, özellikle BÖLGE haritasında grafikler muazzam görünüyordu. Islak zeminde ışıklı yerlerden gelen yansımalar vs çok iyi görünüyordu. Karakter modellemeri ise çok detaylı poligon manyağı yapmışlar. Bunları 4k 60 fps olarak bu nesilde yapabilmeleri takdire şayan bana göre.

Oyunun tadı damağımda kaldı, çıkar çıkmaz modern warfare ile birlikte ana multi oyunum olacak.

Bu arada betada oyuncu zor buluyor diyen arkadaşın elinde nasıl bir veri var bilmiyorum da, beta ilk açıldığında 2 saat sıraya atıyordu bizi. Demek coalition oyunu oynayan çok görünsün diye böyle bir kolpa yapmış. Yüksek ping, geç oyun bulma vs bunlar betada tespit edilip tam sürümde olmasın diye adamlar test ediyor zaten. Her betada aynı muhabbet. Bu arada Gears 4’t 50-60 pingle bağlanıyorum, gears 5 betada 80 küsürlü pingler ile bağlandım. Muhtemelen tam sürümde ping düşecektir.
    |
    |

• Yarbay
    3853 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    JESKO

Çöp Xbox TR Türkiye den çekilmiyor muydu ya bunların neyine tr altyazılı oyun?

|
    |

Söylediklerine katılıyorum dostum, Gears 4 çıkışında bağlantı hataları olmuştu, daha sonra Gnasher ile ilgili bazı problemler olmuştu bu nedenle oyuncu kaybetti ancak daha sonra oyunu iyi toparladılar ve bu problemleri hallettiler.Belki silah dengesi olarak en iyi Gears oyunudur Gears 4 hiçbir OP silah yok oyunda Retro bile dengeli Çıkıştaki hatalarda stüdyonun ilk büyük oyunu olduğu için olabilecek hatalar.

Gears 5 ile ilgili de E3 beklentinin altında kaldı, en azından hikaye gameplay bekliyordu herkes.Onun dışında en azından yaz boyuncu sürekli yeni şeyler gelecek oyunun çıkışına doğru bu iyi oldu, bu ay yeni mod Escape ile ilgili videolar ve haberler geliyor, temmuz ayı tamamen multiplayer odaklı olacak hem stream hem de beta olacak, ağustos horde ve eylül de campaing ile ilgili.Zaten herkesin beklediği multiplayer betaya 1 ay kaldı şunun şurasında

Yeni karakter Fahz:

Hofmann'dan Escape tanıtımı:)

|
    |
    x3x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    19864 Mesaj
    Koleksiyon sürümünü nerden alabilicez Türkiye'de bilgi varmı?

OyuncuyaHaber™
    ★☽PS4Xbox One┊PC → ☾★

Intel i7 980X ┊ Asus P6T6 Revolution ┊ 12 GB RAM ┊ GeForce GTX 980 ┊ Windows 10
    Samsung 55ES8000 ┊ Vestel 43UD9300 ┊Samsung Gear S2 ┊ Asus Zenfone 5┊Iphone X ┊Project Scorpio Edition ┊PS TV ┊PS VR┊PS4 Pro┊PS4 20. Yıl Özel Sürüm
    2012 Opel Astra ┊Cosmo ┊ 1.4 Turbo 140HP 200NM┊ Flexride Şasi Sistemi ┊NAVI 600 ┊2012 VW Polo ┊ Comfortline ┊1.6 TDI 90HP 230NM┊ DSG ┊ 2018 Honda Forza NSS250A
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj

drone'lu versiyonsa eğer sadece U.S'te şu an için
    |
    |
    Source kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gears serisinde bir ilk olarak Halo'daki gibi custom haritalar tasarlayabileceğiz ve bu haritaları server browser'da paylaşıp herkesin katılmasını sağlayabileceğiz.Çıkışında Escape için aktif olacak daha sonra diğer modlar için de uygulanacak.

|
    |
    Bence bu seri zirvede bırakılmalı 3 ten sonra 4 ün çıkmaması gerekirdi.Ama mic bu işi bilerek yapıyor forza halo gears tan başka yeni ip geliştirmiyor.Buda biz oyuncuları üzüyor haliyle...

|
    |
    Swarm'lar bu sefer daha iyi modellenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartan 117 -- 24 Haziran 2019; 8:56:48 >
    |
    |
    escalation 2.0 değişiklikler mp sneak peak

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İçinden geçmek için bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy_erosennin -- 9 Temmuz 2019; 10:29:2 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Masal
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.