Şimdi Ara

GEARS 5 ANA KONU 3 Ağustos operation 8 Güncellemesi! (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
6
Favori
28.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hikaye gears 4 ün devamı, ilk önce gears 4 ü oynamanı tavsiye ederim. (İlk 3 oyun başka bir hikaye anlatıyor)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spack1 kullanıcısına yanıt
    Oyunun ekstralar kısmında diğer tüm bölümlerin kısa bir özetini içeren bir video var. Oraya bakıp genel bir fikir edinebilirsin. İlk oyundan ile son arasında iyi kurgulanmış bir senaryo var. Şu oyunu PS'nin en baba dedikleri EX çakmalarına değişmem açıkçası. Hem hikaye modu hemde online modu çok başarılı.
  • En son Xbox 360'ta keyifle oynadığım serinin son oyununu, nihayet oynama şansı yakaladım. Üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen oyunun mekanikleri hiç değişmemiş. Grafikleri nesil atlamış elbette. Hikaye ise pek ilgimi çekmedi. Klasik dünyayı canavarlardan kurtar hikayesi. Tabii benim bu oyunla duygusal bir bağım olduğu için eksi yönler pek gözüme batmadı. Oynanış keyfi bana yetti. Marcus'u gördükçe ise üniversite yıllarım geldi aklıma.
  • Bu oyunda xbox icin otomatik nişan alma seçenegi yok mu? Ayarlarda var açık diyor ama otomatik nişan almıyor. Farklı bir yolu mu var?

• Oyunu indirimden 115 tl ye aldım en iyi ve keyifli online modu hangisi ?
  • vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Genel olarak king of the Hill oynanır.

• Sayın arkadaşlar, oyun Steam'de 12 gün boyunca ücretsiz.
    Orta düzey bir PC'niz varsa bu süre zarfında oynayıp bitirebilirsiniz.
    https://store.steampowered.com/app/1097840/
  • quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

Genel olarak king of the Hill oynanır.
    Eyvallah
  • Oynayan varsa oynayabiliriz şu aralar sürü modunda takılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReiseReise -- 10 Nisan 2020; 2:45:50 >
  • Merhaba uzun zmandir konsolumu acmiyordum ultimate game pass uyeligi aldim.gears of war 4 ve 5 i indirdim.
    Gears of war 4 u bitirmek uzereyim hikaye modunu fakat birsey farkettim suanda kolsolda oyun 100 gb ustu her kapliyor gears 5 te yarisi kadar.hdd 500 gb dooayisiyla yeni oyunlar icin pek yer kalmadi.sizce hangi oyunun online i daha zevkli oyunlari bitirdikten sonra birini silmem lazim baska oyunlarda yuklicem ondan sonra online oynicam gears of war i.
    Sizler baya tecrubelisiniz hangisini onerirsiniz online icin gears 4 cok yer kapliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icecube_fb -- 13 Nisan 2020; 6:9:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • icecube_fb kullanıcısına yanıt
    Gears 5'de 4'den çok daha fazla oyuncu var dostum ve uzun süre desteklenecek multiplayer modları , Gears 5'i multi için bırakman daha doğru olur.
  • icecube_fb kullanıcısına yanıt
    5 daha popüler
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam oyle yapayim garafikler de daha iyidir kesin.peki 4 un boyutu niye bukadar yuksek onu anlamadim harita paketleri fln mi cok anlamadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icecube_fb -- 13 Nisan 2020; 18:16:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: icecube_fb

Anladim hocam oyle yapayim garafikler de daha iyidir kesin.peki 4 un boyutu niye bukadar yuksek onu anlamadim harita paketleri fln mi cok anlamadim.
    Evet dostum 4'de harita daha fazla var, birde 4 Coalition'ın ilk büyük oyunuydu , onun da etkisi var biraz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: spack1

Direkt olarak GEARS OF WAR 5 ' ten başlasam birşey kaybeder miyim ?. Hikayeyi anlama açısından.
    Hocam ben xbox game pass alınca bir deneyim dedim ve geçmiş oyunun hikayeleri oyun içinde anlatıyor, dilersen youtube üzerinden de izleyerek oyuna başlayabilirsin. Ben öyle yapmadım fakat sana tavsiyem 4. oyundan itibaren oyna daha uzun soluklu olur senin için, grafik olarak yakınlar hatta belki aynı bile olabilirler. İstemem dersen de direk 5'le başlayabilirsin.

Bu arada oyun içinde bir şeyler yazayım, bitireli 1 ay kadar oluyor, tam bir saf aksiyon oyunu, her anını pür dikkat oynuyorsunuz, vuruş hissi muazzam, silah çeşitliliği yeterli, grafikler gayet başarılı, maksimum on saatlik güzel bir deneyim yaşamak isteyen herkese tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venom.X

Hocam ben xbox game pass alınca bir deneyim dedim ve geçmiş oyunun hikayeleri oyun içinde anlatıyor, dilersen youtube üzerinden de izleyerek oyuna başlayabilirsin. Ben öyle yapmadım fakat sana tavsiyem 4. oyundan itibaren oyna daha uzun soluklu olur senin için, grafik olarak yakınlar hatta belki aynı bile olabilirler. İstemem dersen de direk 5'le başlayabilirsin.

Bu arada oyun içinde bir şeyler yazayım, bitireli 1 ay kadar oluyor, tam bir saf aksiyon oyunu, her anını pür dikkat oynuyorsunuz, vuruş hissi muazzam, silah çeşitliliği yeterli, grafikler gayet başarılı, maksimum on saatlik güzel bir deneyim yaşamak isteyen herkese tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Online kısmıda Çok zevkli Xbox Series X de Çok daha iyi olucak

• old mine yani eski madende takıldım çıldırcam
  • aliss A kullanıcısına yanıt
    En zor bölüm normaldir ))
  • vector x-31 kullanıcısına yanıt
    valla hocam dusman bitmiyor 3 gundur oluyorum orda :)

• En zor seviyede single olarak rahat geçtim diye hatırlıyorum. Çevredeki ekipmanları kullanmaya bak. Yardımcın olan Jack robotu efektif kullan. Sonrası tecrübe, biraz da yetenek.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.