Şimdi Ara

GEARS 5 ANA KONU 3 Ağustos operation 8 Güncellemesi! (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
6
Favori
28.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar gears 5'i pc den oynuyorum isteyen ekleyebilir.

sabotage151907
  • One s de oynuyorum oyun çok akıcı olmuş multisi güzel, hikaye'ye daha yeni başlıyorum. Gerçekten güzel iş çıkarmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun geow4den baya iyi olmuş. Sadece kulaklıkla ses sorunu yaşıyorum dolby atmos yüzünden. Bunu kapatmanın yolu yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar bu oyunu nasıl optimize etmişler?

1060 6gb, 95-100 fps veriyor multide. vay arkadas

bu arada oyun sanki controller da daha iyi oynanır gibi me geldi? ya da ben klavyede duzgun tuş ataması yapamadım
  • Sizde multiplayer da oyuncu bulma problemi yaşıyor musunuz?
  • evet arcade quick match oynuyorum, bazen 2dk ya kadar cıkıyor oyun bulma suresi. ya insanlar hikaye ve horde modu oynuyor ya da ben bilmeden cross play i kapattım
  • sıkıntı var bakıyorlar tweet atmışlar
  • Arkadaşlar xbox'ta klavye desteği var mı ?
  • Yav arkadaş parasını verip alan adama niye dert ? Live çökmüş oyuna giremiyorum 1 gündür ... Korsan olsa bitirmiştim. Nedir yani bu ? Cloud, online, 2 saniyede bir check etmeler. Online save sistemi yüzünden bozulan dosyalar, grafik ayarlarının sürekli sıfırlanması - forza da da illallah ettirmişti.

Şimdi live yine çökmüş giremiyoruz. Öff öff.
  • Antikaruh kullanıcısına yanıt
    Ben de şimdi gamepass alıp indirmeye bırakacaktım oturum açamıyorum dolayısıyla oyunu indirmeye koyamıyorum. Sabah iş var uyku uyuyamadık.
  • Pc'de bende oyun açılmadı.İlk önce siyah bir ekran geliyor sonra kapanıyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun türkçe olduğu için yabancı dile alışmışız. Türkçe altyazı bir değişik geldi. Team deathmatch modu hangisi oluyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KonsolMania

Oyun türkçe olduğu için yabancı dile alışmışız. Türkçe altyazı bir değişik geldi. Team deathmatch modu hangisi oluyor ?
    Ben arcade quickplayden giriyorum. Sadece deathmatch var onda sanirim

• Arkadaşlar bende Halo Reach karekteri neden çıkmıyor? Ultimate üyesiyim ayrıca oyununda ultimate sürümünü indirdim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda save sistemi cok sorunlu haberiniz olsun başlamayanlar uptade gelmesini beklesin bence.En zorda oynuyorum bazen kayıt ediliyor diyor bir saat boyunca sonea bir bakiyosunuz sizi taa geriden başlatmış.sonra acemi alıp hızlı hızlı geçmek zorunda kaliyorum tadı kalmadı artık.

• Arkadaşlar toplanabilir eşyalar bende sıfırlanıyor. Sizde de böyle mi? Eğer düzelmiyorsa oyuna başlamayayım, güncelleme bekleyeyim.

• Oyun bugün saat kaçta açılacak steam üzeriden ?
  • Arkadaşlar online girdiğimizde karşımıza klavye mouselu adamlar gelebiliyor mu ? Ben gamepad'e alışmaya çalışıyorum bu yüzden klavye ile oynamıyorum ancak karşıya gelenler çok çok rahat oynuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afonso54 -- 8 Eylül 2019; 16:3:30 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.