Şimdi Ara

GEARS OF WAR (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
437
Cevap
0
Favori
9.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Resident

MAC numarası her zaman ethernetin numarasıdır.eğer ethernet kartını onboarddan söküp değiştirriseniz o zaman başka şekilde tekrar live 1 sorunsuz bağlanırsınız.Ha bir de kablosuz modem ile de bağlanırsanız olur.Bak bu aklıma gelmemişti.

Hmm enterasan bir fikir Cihazın seri numarısını nasıl yenileyeceksin acaba
  • Şimdiye kadar live'e sadece 1 kez deneme amaçlı girdim. Multiplayer oyun oynamaktan çok zevk almayan biir olarak backup oyun oynamak adına live'i gözden ''rahatça'' çıkarabilirim, ister enayi deyin ister ahmak... Oyunları bedavaya edineyim de yemişim live'ini
  • Aynen ben de Live e girdim oyun oyanmak için lobilerde dolaştım nba sk6 ve table tennis için ama oynacak adam çıkmadı bend e maçları izledim ama sıkıldım sonra da 1 aylık Gold üyeliğim bitti.
  • Resident benimde senin gibiydi...Taki COD2'yi multiplayer oynayana kadar.Neredeyse 8 aydır oynadığım tek oyun.Pc'de tonla oyun var.Çoğunu kurmadım bile.Bir alışırsan vazgeçemezsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Adventure

Gamespottaki elemanın video incelemesinde aynen şu cünmle geçiyo 'oyunda konu nerdeyse yok gibi'.. E tam da beklediğim gibi, açıkçası öyle de olmaıydı. Grars of War haberi çıktığı dakikadan beri full action oyunu diye tanıtıldı. 2 flashback var dite oyunda gaza geldiniz, konu manyağı yaptınız oyunu. Söz dinleyin biraz gençler

Ben makalede okudum o haberi, flahsback 'ler olacak deniyordu. Biz ne bilelim zaten oyunu biz geliştirmiyoruz ya, milletin yalancısı konumundayız. Böyle ise gerçekten üzücü olmuş. Ama saf aksiyon oyunundan da ne kadar derin bir hikaye beklenir o da ayrı bir konu... Sanıyorum ki böylesi daha iyi, her oyun kendi kulvarında yarışsın, en iyi yapabildiğini temsil etmeye devam etsin. Gears Of War v.s MGS temcit pilavı da çok alakasızdı zaten, iki oyunun en ufak ortak yanı bile yok. (Aşmış grafikleri saymazsak.)

• Oyun güzelde, bazı sahnelerde yavaşlama oluyor, özellikle patlama sahnelerinde. Video girince nedense bir yavaşlama oluyor. Birde kan efektlerini pek beğenmedim. Bunu dışında aksiyon dolu bir oyun, grafikler oldukça iyi...
  • Kan efektini mi beğenmedin? Ne yaptın abi, benim de çok hoşuma gidiyordu aksine ?? Yavaşlama olması doğaldır konsolun tüm donanımını kastırıyor büyük ihtimalle oyun. Bir update yayınlanmış oyun için arkadaşlar, onu yüklemenizi tavsiye ederim kuşkusuz birşeyleri düzeltiyordur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sos05

quote:

Orjinalden alıntı: Mad_Prince

quote:

Orjinalden alıntı: holocost

quote:

Bazıları öyledir mutlaka ama bu sebeple almayanlarda olabilir bilemiyorum ama banlanmaktan korkuyorum live üzerinden oyun oynama ayrıcalığından mahrum olmak istemiyorum.Gametrailersın incelemesinde oyunun normalde 9 saat sürdüğü ama oyun sırasında ççeşitli yol seçimleri co-op modu gibi şeylerle oyun ömrünün baya artacağı.Aylarca 360ın içinde kalacağı ve bunun nedenininde live üzerinden gow kapışmaları olacağını söyledi.

bazıları öyle değildir ne yazıkki kusura bakma ama ps3 çıkana kadar ülkemiz şartlarında gecici olsun diye xbox360 alacağını veya aldığını zannetmiyorum.
    live üzerinden oyun oynamaya gelince ps2 de gece gündüz multimi oynadık sanki aynı şekilde ülkemizde online oyunda tam olarak oturmadı kopya oyundan dolayı. gow'a gelince merak etme herkes online oynayacaktır.

abi birak bu adami bu adam ps3 de alicak gorucez firmware yaptirtmadan nasi para yetistircek ikisine

Merak etme yeter abi.Xbox 360ın orjinallerini alıyorum para yetiyor ps3ün parası hazır oyunlarınıda Türkiyeye gelence kadar yurtdışından getirteceğim bunlara para yetiştirmek için çok zengin olmak gerekmiyor merak etme sen kasma kendini ben yetiştiririm para.Şimdi burda sadece birini alma hakkın var diye bana saldırma Emre bey.Ayrıca ps3 aldıktan sonra 360ı zaten firmware hack yaptıracağım çünkü 360ta banlansamda ps3 olduğu için pek takmam

Aslinda istesem ikisini de alirim ama ps3 yaninda x360 da alirsam ps3 e alicagim oyunlarin sayisi da duser bide HD tv war unutma yani bu benim kararim...

====NOT:BEN ILK MESAJIMI TAKILMAK AMACLI YAZDIM YANLIS ANLAMA====

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad_Prince -- 9 Kasım 2006; 20:29:34 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Pritz21

Oyun güzelde, bazı sahnelerde yavaşlama oluyor, özellikle patlama sahnelerinde. Video girince nedense bir yavaşlama oluyor. Birde kan efektlerini pek beğenmedim. Bunu dışında aksiyon dolu bir oyun, grafikler oldukça iyi...

sen bi hdd ndeki bos alani kontrol et
  • quote:

Oyun güzelde, bazı sahnelerde yavaşlama oluyor, özellikle patlama sahnelerinde. Video girince nedense bir yavaşlama oluyor. Birde kan efektlerini pek beğenmedim. Bunu dışında aksiyon dolu bir oyun, grafikler oldukça iyi...

Patlamalarda yavaşlaması diğer her oyunda olan yavaşlama ile aynı.Klasik garfik peak to peak renk değişim kastırması Kan efektlerini bende beğenmedim acayip bir şekil.sanki lastik patlamış gibi.Video girince yavaşlaması ise genelde 3 kişi oluyor ekranda ve yüzlerine zoom yapıyorlar o kadar ayrıntıyı 30 fps gösteremiyor.normalde uzaklaşınca mipmapping olduğundan o ayrıntılar çizilmiyor.

• Live bağımlılık yapıyor meret.Sigara gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: azurik

Live bağımlılık yapıyor meret.Sigara gibi.

Aynen yaw.Normal değil bu.Tedaviye mi başlamak lazım :) Bu arada GOW'un multisi nasıl acaba ?
  • quote:

quote:

Patlamalarda yavaşlaması diğer her oyunda olan yavaşlama ile aynı.Klasik garfik peak to peak renk değişim kastırması Kan efektlerini bende beğenmedim acayip bir şekil.sanki lastik patlamış gibi.Video girince yavaşlaması ise genelde 3 kişi oluyor ekranda ve yüzlerine zoom yapıyorlar o kadar ayrıntıyı 30 fps gösteremiyor.normalde uzaklaşınca mipmapping olduğundan o ayrıntılar çizilmiyor.

Bu video'daki kasılmalar sadece bu oyun için geçerli değil, çoğu oyunda böyle oluyor. Garip bir durum. Xbox360 ilk çıktığından beri aynı hep...

• quote:

quote:

quote:

Bu video'daki kasılmalar sadece bu oyun için geçerli değil, çoğu oyunda böyle oluyor. Garip bir durum. Xbox360 ilk çıktığından beri aynı hep...

Sorun senin konsolda olmasın? Arasıra HDD cache'yi boşaltmakta fayda var takılmaları önlemek için.

• Benim konsolda sorun yok, arkadaşımın konsoluda aynı ...
  • O yavaşlamalar X360'ın temel problemi , anlayabilmek için dikkatli olmak gerekiyor. Fifa RTW'da bile yaşamıştım bu problemi , Splinter Cell : D.A. den tutun da yarış oyunlarına kadar her oyunda oluyor fakat anlaybilmek için dikkatli olmak gerekiyor. Zaten Sony fanatiklerinin en büyük kozu da bu FPS düşüşleri.
  • Prey ve Oblivion'da neden yaşamadım acaba bu takılmaları? Orjinal kullanmamdan olabilir mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kontendoo

O yavaşlamalar X360'ın temel problemi , anlayabilmek için dikkatli olmak gerekiyor. Fifa RTW'da bile yaşamıştım bu problemi , Splinter Cell : D.A. den tutun da yarış oyunlarına kadar her oyunda oluyor fakat anlaybilmek için dikkatli olmak gerekiyor. Zaten Sony fanatiklerinin en büyük kozu da bu FPS düşüşleri.

işte doğru söz. Dediğin gibi dostum biraz bu konuda kötü xbox360...

quote:

Orjinalden alıntı: AlpTéKiN

Prey ve Oblivion'da neden yaşamadım acaba bu takılmaları? Orjinal kullanmamdan olabilir mi?

Xbox360 ilk çıktığında backup yoktu. Yine aynı sorun vardı ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamefry -- 9 Kasım 2006; 22:30:31 >

• Sony fanatikleri FPS düşüşü mü arıyor? Peki o zaman ;

Tony Hawk's Project 8 oyununun PS3 incelemesini okudunuz mu gamespot'da? Oyunun ''Xbox360 versiyonuna göre yavaş çalıştığını'' söylemişler, bu yüzden PS3 versiyonu xbox360 versiyonundan daha düşük not almış.

Buyrun burdan yakın bakalım.

Xbox360: 7.9 / PS3: 7.3
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.