Şimdi Ara

Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
582
Cevap
5
Favori
38.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu open world sevdasından vazgeçseler keşke her oyuna yerleştiriyorlar artık
  • Gamepad'in 360 derece sıkıntısı ve bazen map yüklenecekken (donma değil) aynı ekranda takılı kalma sıkıntısı mevcut. Bunlar düzelir umarım. Başka sorunlar da var tabi. PC versiyonu test edilmeden piyasaya sürülmüş dedirtiyorlar. Konsolda yoktur bu sıkıntılar muhtemelen fakat konsoldan port oyunların PC sürümlerinin yaşadığı olası sorunlar. Bu ay kafadan 2 hata düzeltmesi alacağa benziyor.
  • gears serisi için xbox game pass aldım 3 aylık. oyun indiremiyorum hesabım girili olduğu halde pc için xbox game pass alın diyor. bu bir sorun mudur yoksa yine mi almam gerekiyor? gears 4 ü bitirmişken uğraştığımız sıkıntı on numara.
  • PC'de Steam üzerinden oynarken collectible toplama işi %5.55'de kaldı. Topluyorum ama ne listeye geliyor, ne de yüzde artıyor. Sanırım bu oyun da gigabyte'larca yama alacak.
  • steam normal sürüm sahipleri ne zaman girebilecek şimdi ?
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Sanırım 9 Eylül'de..
  • 10 Eylül

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar oyun bende açılmadı, ilk önce siyah bir ekran geliyor, sonra masaüstüne atıyor.Aynı problemi yaşayan arkadaşlar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

gears serisi için xbox game pass aldım 3 aylık. oyun indiremiyorum hesabım girili olduğu halde pc için xbox game pass alın diyor. bu bir sorun mudur yoksa yine mi almam gerekiyor? gears 4 ü bitirmişken uğraştığımız sıkıntı on numara.
    Büyük ihtimal konsol için gamepass aldınız.

Gamepass ultimate alın 1 aylık kampanyalı fiyattan. 3+1 toplam 4 ay gamepass ultimate abonesi olursunuz. İyi oyunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Rusher- kullanıcısına yanıt
    game pass ile yarın oynayabilirsin, erken erişim yok. game pass ultimate alman gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Büyük ihtimal konsol için gamepass aldınız.

Gamepass ultimate alın 1 aylık kampanyalı fiyattan. 3+1 toplam 4 ay gamepass ultimate abonesi olursunuz. İyi oyunlar

Alıntıları Göster
    For pc olanı aldım hocam 28.99tl ye hesap girili indirmiyor oyun filan anlamadım gitti. Gears 4 ü oynadım sanuas sacrifice yide indirdim hatta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multiplayer'ın her tarafında problem var. Ultimate sürümünü alanlar önden girdiği için gürültü büyük değil ama eğer herkes girdiğinde de böyle olursa Steam'den alıp iade edecekler olabilir.
  • ending hakkında

finalden önce kimi kurtardığımızın bir önemi yok heralde, jd'yi kurtardım ama del kurtarıldığında da birşey değişmiyor sanırım. bıçağı direk reyna'ya niye atmıyorsak

bitirdim güzel olmuş oyun, sadece metro exodus'da yaptıkları gibi zorlama open world mekanlarını sevmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 8 Eylül 2019; 18:1:9 >
  • Oyun güzel olmuş az önce bitirdim.
  • -Rusher- kullanıcısına yanıt
    Bugün ya da yarın açılacak sana ultimate olmadığın için. Ön yükleme açılmış olması lazım.

İstersen 6 veya 12 tlye ultimate al 1-2 aylık hem abonelik 4-5 ay olur hem de ultimate olur bütün aylar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Problem böyle arkadaşlar.Yabancı kaynaklarada baktım bununla alakalı sorun yaşayan görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 8 Eylül 2019; 19:31:18 >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Antivirus varsa onu devre dışı bırakıp bir de Run as Administrator şeklinde çalıştırmayı denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Vader

Antivirus varsa onu devre dışı bırakıp bir de Run as Administrator şeklinde çalıştırmayı denediniz mi?
    Antivirüs programı yok. Yönetici olarak çalıştır seçeneği gelmiyor.Oyunu microsoft store'dan ultimate game pass ile indirdiğim için bu seçenek çıkmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.