Şimdi Ara

Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
585
Cevap
5
Favori
39.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #TürkçeGears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe

4/4 2200G RX 570 16 GB RAM'li sistemimle oyunu denedim baktın GPU kullanımı yerlerde her şeyi en yükseğe dayadım ultra hd paket falan kurdum netliği en sona dayadım oyun anca adama benzedi herhalde, oyunun grafikleri çok iyi değil konsol portu olduğu içindir sanırım

6-8 gb vram'e sahip kişiler vram kullanımlarını söyleyebilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 6 Eylül 2019; 23:21:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kortor

Triplere bak :) La gaza gelme sakin ol.
    Gaza geldiğimiz yok senin gazı alırlar oyunda hani ilk gearsmış hava gazı. :D

İyi oyunlar anam. Şansın bol olsun.
  • Bu arada sunucular hala berbat durumda. Elemanlar ile 50. wave'e kadar gidecektik. Wave 21'de oyun düştü be olacak iş değil hey maşallah.

• B-2 Spirit kullanıcısına yanıt
    Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe

• B-2 Spirit kullanıcısına yanıt
    böyle benim de, 1070 ekran kartım (7.5gb vram kullanımı). herşey ultra sayılır volümetrik sis kalitesi ve mercek parlaklığı kalitesi yüksekteymiş sadece

Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe

kapalı mekanlarda çok daha fazla fps bu arada 120-140 civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 7 Eylül 2019; 0:15:17 >
  • Eski serileri oynamadığım için satın almıyorum malesef. 1. Yi oynadım sadece. 2 ve 3 pc için yoktu sanırım. 4 te ingilizce zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    yuh o vram nedir öyle benim takılmalar ya %100 cpu dan ya da vram den
  • Sabah ki sorunlardan sonra şimdi yaklaşık 3 saat deneyimleyebildim oyunu.
    Optimizasyon çok iyi olmuş. Grafikleri beğendim, GTX980 ile tatmin edici performans aldım. Tek sorun arada kaplamaların anlık gidip gelmesi. Oyunu en zor'un bir alt seviyesinde oynuyorum, bayağı zorlayıcı olmuş. En zor seviye nasıl acaba diye merak etmedim değil.
    Bu arada oyunda Controller ile sorun yaşayan oldu mu, joystickler arada kilitleniyor, 360 derece dönüyor falan. Klavye mouse ile aynı sorun yaşanmıyor. Bir haftadır AC Black Flag oynuyorum bir sorun yaşamadım, tesadüf olarak bu oyunda mı Controller bozulmaya başladı anlamadım.
  • Silahı sağ omuz tarafından sol omuz tarafına nasıl geçiriyoruz umarım vardır. Normalde mouse 3 tuşu scroll tuşu yapar ama yapmıyor.
  • Sanırım bir sorun var. Ben de yeni oynamaya başladım, harika gözüküyor. Yeni çıktığı için olabilir ben de ilk girdiğimde baya loading ekranında takıldı, sorunlar yaşadım.
  • uhd doku paketini indirsem gtx 1080 ekran kartım ile ultra ayarlarda 60 fps alabilir miyim, o kadar iyi mi optimizasyon?
    ve 1080p monitörde uhd doku paketi fark gösterir mi yoksa normal hali gibi mi görünür?
  • çok rahat alırsın hocam 1070 ile fazlasını alıyorum ben. 1080p'de oynuyorum bende farkediyor baya
  • Aynı sorunu ben de yaşadım hocam dediğiniz gibi sıkıntı var ben de klavye mouse geçtim o yüzden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevap için, onu da indireyim o halde. ne de olsa daha 2 gün var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Eski serileri oynamadığım için satın almıyorum malesef. 1. Yi oynadım sadece. 2 ve 3 pc için yoktu sanırım. 4 te ingilizce zaten
    1. 2. ve 3. oyunu ve ara oyunu olan Judgment'ı PC'de emulator aracılığı ile oynayabilmek mümkün.

Çoğu türk oyun forumlarında arcade oyun kültürüne dair net bilgiler ve emulation yazıları bulabilmek imkansız. Herkes yeni nesil sevdalısı veya modaya ayak uyduruyor.

XBOX360 Xenia diye Google'a göz gezdir derim.
  • Oyunda performans olarak bir sıkıntı yok ama ara sahnelerde takılma ve topladığınız itemleri saymama ya da hiç toplamamış gibi gösterme sorunu mevcut. Eğer çok önem veriyorsanız itemlara arada bir kontrol edin derim.
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Seriyi alt yazılı olarak anlatan 2 video var oyun içersinde.Oynamak elbette farklıdır ama hikayeyi anlayabiliyorsunuz yinede.Ben öyle yaptım.Çok eskiden oynamıştım ilk oyunları ama hatırlamıyordum.
  • Bende 1060 6 gb var, 1080p uhd paketi yüklü tüm ayarlar ultrada sabit 60 fps alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler hocam.
    oynayanların hepsi erken erişim sürümünü satın alanlar değil mi? standart steam sürümü açılmadı henüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EceliYakın

teşekkürler hocam.
    oynayanların hepsi erken erişim sürümünü satın alanlar değil mi? standart steam sürümü açılmadı henüz?
    Evet, ultimate sürümü aldım steam üzerinden ben.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.