Şimdi Ara

Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
582
Cevap
5
Favori
38.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Multiplayer için özellikle en iyisi hocam. Bu arada bugün sorunlar çözülürse hikaye modunu oynamak için co-op girebiliriz. Başka arkadaşlar da ekleyebilir/davet edebilir. Haftasonu pek fırsatım olmayacak, kediyi traşa götür evi ilaçla vs iş çok.
  • Campaign modu düzelmiş, açılıyor. Biraz oynadım sorunsuzca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar bizde 2 kişi olarak yarım saate kalmaz Horde serüvenine başlıyoruz. Akşamda senaryo kısmına en zorda gireceğiz. Gelmek isteyen olursa imzamdan bana ulaşabilirsiniz. Keyifli oyunlar dilerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • değişik bir sorun. kulaklıktan konuşma sesi gelmiyor. gelse de çok az ve tiz bir ses geliyor. tam oyuna başlayacağım bu nedir ya. monitörün hoparlöründe geliyor ama nasıl oluyorsa.
  • Steam versiyonunda oyun açık mı? Oyna çıkıyor basıyorum güncelleniyor diyor öyle kalıyor.9'un da çıkacak yazıyor ama oyna aktif şuan steam ekranında.
  • HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    ultimate açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 6 Eylül 2019; 14:3:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: perhanpayidar

Beyler oyun çok iyi çıktı . Akıyor valla. Optimizasyonu iyi. Grafikler güzel, aksiyon süper. Gamepass ultimate yapıştırın iki ay kampanyalı. Bu oyun için bedava resmen.
    Merhaba,
    2 ay sonrasında otomatik olarak yenilenme oluyor mu yoksa isteğe bağlı mı acaba ? Birde üye oldukdan hemen sonra iptal et desem otomatik olarak 2 ay sonrasında iptal oluyor mu acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

Merhaba,
    2 ay sonrasında otomatik olarak yenilenme oluyor mu yoksa isteğe bağlı mı acaba ? Birde üye oldukdan hemen sonra iptal et desem otomatik olarak 2 ay sonrasında iptal oluyor mu acaba ?

Alıntıları Göster
    Bu soruların cevabını bende merak ediyorum şahsen.

• Oyun biraz düzeldi gibi fakat yine nadirende olsa atıyor sunucudan.

Level 10 oldum. Onca saat boşa gitmese ohoooo edeyim böyle işe.

165hz monitörde oynayınca bu sefer karakteri kontrol edemez oldum. Feci akıyor oyun. 100hz yapıp deneyeceğim.

Bazı tuşların işlevi değişmiş. Testere kıyımı artık B tuşuna basılı tutarak yapılmıyor.

Revive edilecek lavuk yerde hızlı hareket ediyor. Execution yapalım derken kurşun manyağı yapıyorlar. Uzaktan sıkmak en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

Merhaba,

Alıntıları Göster
    Şuan abonelik yenilemeyi iptal edebilirsin. Microsoft.com abonelikler bölümünde herşey açıkça yazıyor zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

değişik bir sorun. kulaklıktan konuşma sesi gelmiyor. gelse de çok az ve tiz bir ses geliyor. tam oyuna başlayacağım bu nedir ya. monitörün hoparlöründe geliyor ama nasıl oluyorsa.
    Dolby atmos yüzünden oluyor. Oyun içinde bende kapatma seçeneği bulamadım.

• Queen Hentai Q kullanıcısına yanıt
    Steamden mi oynuyorsunuz? Xbox beta da bir sorun yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Steamden mi oynuyorsunuz? Xbox beta da bir sorun yaşamadım.
    Steam aynen. Girişte Xbox hesabına bağlıyor tahmin ettiğim gibi.

Bu rezil halde çıkmış olmasına rağmen level kasıyorum içerikleri açmak için.

Bu arada lootbox cenneti oyun yine. Olmayacaktı güya. Milleti kekliyor yapımcı. Oyunun store para sayma makinesi işlevi ile aynı.

Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe
  • Haritaya bağlanmadan önceki ekranda sürekli karakteri gösteriyordu. Arkadaş single girmeyi denemiş onda da aynı sorun mevcut ana senaryoyu yüklemeyen oyun şaka gibi.

Fazla hype yaramadı herhalde. Çinliler küfür yağdırıyor. Para verdik oynayamıyoruz diye.

Bahsettiğim bu kısımdan sonra oyuna bağlanırsa şansa. Bağlanmaz ise bekle dur otobüs beklesen bu kadar olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Steam aynen. Girişte Xbox hesabına bağlıyor tahmin ettiğim gibi.

Bu rezil halde çıkmış olmasına rağmen level kasıyorum içerikleri açmak için.

Bu arada lootbox cenneti oyun yine. Olmayacaktı güya. Milleti kekliyor yapımcı. Oyunun store para sayma makinesi işlevi ile aynı.

Alıntıları Göster
    Sinir stress etmeye gerek yok. Xbox beta app den oynayın gamepass ile

• Oyun sıkıntılı üzerine UyduNet'de sıkıntı gösterdi bu gün. İstesen olmaz. Şaka gibi gün. Güya düzelttiler problemi neymiş kablo değişecekmiş. Gears 5 gününü mü beklediniz yuh be. Şimdi anlarım ne halt yemeye o kabloları değiştirdiler. Komplo gibi olay.
  • Steamde oyun açık hani 9'unda açılacaktı hiçbişey anlamadım. Girdim 3-4 el multi attım. Hikaye modunu da arkadaşlarla akşam oynacağım.

• Noob'lar ile oynamaktan yemin ederim bıkkıntı geldi.

Adamlar ölünce nasıl dalıyorlar tek kişi görünce.

• quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Oyun sıkıntılı üzerine UyduNet'de sıkıntı gösterdi bu gün. İstesen olmaz. Şaka gibi gün. Güya düzelttiler problemi neymiş kablo değişecekmiş. Gears 5 gününü mü beklediniz yuh be. Şimdi anlarım ne halt yemeye o kabloları değiştirdiler. Komplo gibi olay.
    Zaten hep istemediğimiz zaman olur bu tür vakalar. Geçmiş olsun. Geç olsun güzel olsun. 👍

• Aynen.

Bu ping ne be kardeşim. Gears dışında 60-70 arası seyreden ping Gears serilerinde her zaman tavan yapmakta.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.