Şimdi Ara

Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
585
Cevap
5
Favori
39.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mpye gir çık yaptım sadece bakmak için, girip oynayacağımı sanmıyorum. 1-2-3ü hiç oynamayıp 4.oyunu da yeni bitirdim oyun bana yabancı mekaniklerini de çok sevmedim açıkçası. multisi ilgimi çekmiyor o yüzden pek.
  • Sırf bu oyun ve Blair Witch için gamepass almıştım. Sonra steamde bomba patladı, birde oraya aldık pre-load yaptık falan. Şimdi 4 gün beklemek var. Şeytan diyor gamepass ile indir ama 16mbit olduğunu hatırlayınca sessizleşiyor o şeytan.
  • Ultimate sürümü MS Store'da Türkiye'ye açıldı. Steam ise bu gece 04.00'da.
  • Sp!deR kullanıcısına yanıt
    Allahım goool.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    ben de aynen yalnızca 4. oyunu bitirdim sizin gibi, şu farkla ki benim hoşuma gitti oyun. mp beni oyalamazsa f/p oranı baya düşük olacak benim adıma, ondan merak ettim.
  • Optimizasyonun tillahını, şillahını, billahını yapmışlar, uçuyor oyun. Her şeyi kendisi ayarlıyor. 4k Ultra'da GPU optimizasyonu açık, %58 otomatik ölçekleme ile 60 fps'yi kaymak gibi veriyor.

Dil nasıl değiştiriliyor bilen var mı ? Zira biraz grafik ayarlarını kendim kurcalamak istedim, türkçe tam bir kıyamet. Çiçeklenme nedir ya ? Anamorfolojik nedir ?

Demeyin şimdi tüm sistemin dilini değiştirmen lazım diye ...
  • gamepass i nerden alabilirim? Xboxbeta diye bir uygulama indirtti bana. Ordan mı alıyoruz? Sign in dediğimde ne şifre istiyor ne kullanıcı adı. Nasıl oluyor bu anlamadım.
  • Ya beyler ben bu oyunu indirmeye çalışıyorum ama Microsoft store 1,6 kilobit hızla indiriyor internet bağlantımda sıkıntı yok internetteki her çözümü denedim yine aynı gamepass ultimate'i iade edicem artık gına geldi.
  • --CarpeDiem-- kullanıcısına yanıt
    Zaten Win 10'un kendisinden direkt girişi alıyor - marketten -

Sağ üstte profil isminiz varsa girmişsiniz demektir. Gamepass katıl diyeceksiniz, herhangi bir oyunun üzerine tıklayıp, orada 1 yada 2 aylığı seçip kart detaylarını girdikten sonra bitti gitti.
  • Aga bize (Anonymous) 20 liraya çeviri yapıyoruz diye saldıranlar bu oyunun çevirisini görmesinler. Birde bunun için çil çil dolarlar aldılar. İngilizceye hakim olduğum halde kendi dilimde oyun oynamaktan keyif alıyorum. Ama şu çeviriden sonra oyunu İngilizce açmaya karar verdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çıktımı anlamadım
    Microsoft storede game pass ile aldım iniyor ama oynayacammı indiğinde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Antikaruh kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Ben de şaşırdım hiç güvenlik önlemi falan yok diye. Bu arada bu xbox beta uygulamasında xbox game pass for pc (beta) bir de xbox game pass ultimate yazan iki seçenek var. Arasındaki fark ne oluyor bunların?
  • MICROSOFT STORE'DA İNDİRME HIZIM 16 KİLOBİT NE YAPTIYSAM DÜZELMİYOR , İNTERNET HIZIMDA HİÇBİR SIKINTI OLMADIĞI HALDE BU SORUNU YAŞIYORUM, İNTERNETTEKİ HER ÇÖZÜMÜ YAPTIĞIM HALDE OLMUYOR

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    sese/çeviriye çok dikkat etmedim ama escape tuşunu(esc) kaçış diye çevirdiklerini görünce bende bi garipsedim çeviriyi. ana menü çevirileri bile bir garip, campaign'e sefer demişler direk translate çevirisi gibi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 5 Eylül 2019; 23:10:49 >
  • telefoncu01 T kullanıcısına yanıt
    xbox app üzerinden denediniz mi, aynı mı orada?
  • Breakpoint hayal kırıklığı oldu.ama gears 5 beklediğimden iyi gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Nasıl yapıyoruz bize de söyleyin Türkçe çeviri rezalet ötesi.
  • O kadar mı kötü yahu yerelleştirmesi. Hangi firma yapmış acaba merak ettim. Umarım 23 Studios değildir. Cyberpunk için de hayalkırıklığı olabilir.
  • Beyler oyun çok iyi çıktı . Akıyor valla. Optimizasyonu iyi. Grafikler güzel, aksiyon süper. Gamepass ultimate yapıştırın iki ay kampanyalı. Bu oyun için bedava resmen.
  • Steam versiyonu beklemedeyim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.