Şimdi Ara

Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
585
Cevap
5
Favori
39.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sistem son gelen güncelleme ile 47.1GB yani oyunu tekrar full indirtti. Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe 

• Ben de diyordum Multi için mi aldık sadece Ultimate paketi.Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe  1 yılın ardından hikaye DLC'si duyuruldu, Aralık ayında geliyormuş. Konusu ise serinin bayağı sevilen bir çizgi-romanından uyarlamaymış.

Alıntı

metni:
    Yayıncı Microsoft ve geliştirici The Coalition, Gears 5 hikaye indirilebilir içeriği Hivebusters'ın Aralık ayında çıkış yapacağını duyurdu.
    Gears of War: Hivebusters çizgi roman serisinde ilk defa karşımıza çıkan Hivebusters ekibine odaklanan bir hikaye ve yaklaşık üç dört saatlik bir oynanış sunacak.
    Hivebusters hakkında daha fazla bilgi Aralık ayının başlarında paylaşılacak. 10 Kasım'da yeni nesil Xbox konsollarının çıkışıyla birlikte Gears 5'in tüm versiyonlarına içerik güncellemesi geliyor.
    New Game+ modunda önceki oynanıştan Jack geliştirmeleri yeni oyuna taşınacak ve ayrıca Ironman ve Inconceivable olmak üzere iki yeni zorluk seviyesi, Kait, Del ve JD için karakter görünümleri, silah kaplamaları, koca kafalar gibi eğlenceli değiştiriciler ve yeni başarımlar içerecek.
    Amerikalı aktör ve eski profesyonel güreşçi Dave Bautista oyunun çok oyunculu moduna eklenmişti ve bu güncellemeyle birlikte hikaye moduna da konuk oluyor. Hikaye modunda opsiyonel olarak Marcus Fenix'in yerini alacak. Gears 5 Xbox Series güncellemesi fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Gears_5e_Hikaye_DLCsi_ve_New_Game_Modu_Geliyor-105831.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Ben de diyordum Multi için mi aldık sadece Ultimate paketi.  1 yılın ardından hikaye DLC'si duyuruldu, Aralık ayında geliyormuş. Konusu ise serinin bayağı sevilen bir çizgi-romanından uyarlamaymış.

Alıntı

metni:
    Yayıncı Microsoft ve geliştirici The Coalition, Gears 5 hikaye indirilebilir içeriği Hivebusters'ın Aralık ayında çıkış yapacağını duyurdu.
    Gears of War: Hivebusters çizgi roman serisinde ilk defa karşımıza çıkan Hivebusters ekibine odaklanan bir hikaye ve yaklaşık üç dört saatlik bir oynanış sunacak.
    Hivebusters hakkında daha fazla bilgi Aralık ayının başlarında paylaşılacak. 10 Kasım'da yeni nesil Xbox konsollarının çıkışıyla birlikte Gears 5'in tüm versiyonlarına içerik güncellemesi geliyor.
    New Game+ modunda önceki oynanıştan Jack geliştirmeleri yeni oyuna taşınacak ve ayrıca Ironman ve Inconceivable olmak üzere iki yeni zorluk seviyesi, Kait, Del ve JD için karakter görünümleri, silah kaplamaları, koca kafalar gibi eğlenceli değiştiriciler ve yeni başarımlar içerecek.
    Amerikalı aktör ve eski profesyonel güreşçi Dave Bautista oyunun çok oyunculu moduna eklenmişti ve bu güncellemeyle birlikte hikaye moduna da konuk oluyor. Hikaye modunda opsiyonel olarak Marcus Fenix'in yerini alacak. Gears 5 Xbox Series güncellemesi fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Gears_5e_Hikaye_DLCsi_ve_New_Game_Modu_Geliyor-105831.htm

Hocam oyunu bitirmistim ama bütün save gitti.menuden direk hivebuster a girebilecek miyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 25 Ekim 2020; 5:45:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gamermn kullanıcısına yanıt

Büyük ihtimal girebileceğiz. Bu Çizgi-roman oyundan önce çıkmış ve başka karakterlerin hikayesini anlatıyormuş.

Bu arada save dosyanız nasıl gitti, cloud üzerine kayıt ediliyor diye biliyorum.Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe 

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Büyük ihtimal girebileceğiz. Bu Çizgi-roman oyundan önce çıkmış ve başka karakterlerin hikayesini anlatıyormuş.

Bu arada save dosyanız nasıl gitti, cloud üzerine kayıt ediliyor diye biliyorum. 

Steamdan getiriliyormus clouddan galiba onu yapıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 25 Ekim 2020; 13:49:26 >
  • Gamermn kullanıcısına yanıt

Getirilir bence de. Ben de silmiştim oyunu, mecbur tekrar yükleyeceğiz.

• Hell yeah

Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe
  • Arkadaşlar merhaba bende dün aksam gears 5 i yükledim. Fakat oyunu açmaya çalışırken şöyle bir hata alıyorum. Bilgisayarımın özellikleri şöyle. İ3 9100f işlemci gtx1050 2gb ekran kartı 8 gb ram.

Errors. This means that the graphics card in your Windows device does not meet the minimum requirements. Your graphics card must support DirectX 12 (Feature Level 11). Upgrade your graphics card to meet the minimum requirements to play the game and try again.

Yardımcı olursanız sevinirim.

• PREDATOR066 P kullanıcısına yanıt

Oyunun minimum sistem gereksinimlerinde, sahip olduğunuz ekran kartı için Windows 7 üzerinde çalıştırılabilir olarak belirtilmiş. İşletim sisteminiz nedir ?

Oyunun son güncellemelerinden sonra, o karta sahip kullanıcıların çok sorun yaşadığına dair internette bilgiler mevcut.

kullandığın windows sürümü nedir?

• Gregar kullanıcısına yanıt

Windows 8.1 directx 11 olarak görünüyor.

windows 10 kurman gerekiyor.

• Teşekkürler Battlefield 5 in hikaye modu bitince windows 10a geçeyim o zaman.

• Oyunu Ultimate almis birisi olarak ek paketin verilmemesine icerledim biraz. Tamam ek paket gelecegi vs belli degildi ama bir jest yapilabilirdi. Neyse ek paketi oynayanlarin yorumlarini merak ediyorum. Fiyati uygun fakat kendi kendime tripliyim suan.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam. Bu duruma bende anlam veremedim doğrusu. DLC planları yoktu ortada ancak ek paketin Ultimate sürüme dahil edilmesi fena olmazdı gibi. Vardır bir hayır diyelim Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe 

• İlla crackli indirtecekler ilk açtığımda 10 dakika kadar ilerledim dlc'de kapattım oyunu tekrar açmaya çalıştığımda şu ekrandan ileri gidemiyorum

• Hiç görmemiştim böyle bir dlc çıkacağını güzel sürpriz oldu. Gayet keyifli bi iki buçuk-üç saat geçirtiyor.

PS özel oyunlarından hiçbirini oynamadım ama en keyif aldığım seri muhtemelen çok seviyorum :)

• Geçen hafta indirimde diye almıştım unutmuşum Kütüphanede görünce oynayayım dedim. İlk acemi birliği kısmını geçtim kapattım. Grafikler ve oynayış hoşuma gitti. İsmi çok konuşulmasa da bence Top listelerine girebilecek bir oyun gibi duruyor.

• Gamepass'te bütün DLC içerikler var ayda 3-5 liraya oynuyoruz. Müthiş bir içerik olayı var Gears 5'te.

• Dante kullanıcısına yanıt
    Steamde bile 15 liraya düşüyor bildiğin bedava :)
    Ayriyeten Türkçe dil desteği de var önceki oyunlarda TR dil desteği ile steame gelse düşünmeden alırım
    Halo güzel bir şekilde paket olarak geldi ama TR olmayınca alasım gelmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.