Şimdi Ara

Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
553
Cevap
7
Favori
32.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 123
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 17
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Queen Hentai (102 mesaj) FORZAFATHER (43 mesaj) b0Ni (28 mesaj) arman09 (25 mesaj) R-10 (17 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (421 mesaj) Mobil (66 mesaj) Mini (15 mesaj) Uygulama (51 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    139 Mesaj

Sistem son gelen güncelleme ile 47.1GB yani oyunu tekrar full indirtti.  

|
    |

Ben de diyordum Multi için mi aldık sadece Ultimate paketi.  1 yılın ardından hikaye DLC'si duyuruldu, Aralık ayında geliyormuş. Konusu ise serinin bayağı sevilen bir çizgi-romanından uyarlamaymış.

Alıntı

metni:
    Yayıncı Microsoft ve geliştirici The Coalition, Gears 5 hikaye indirilebilir içeriği Hivebusters'ın Aralık ayında çıkış yapacağını duyurdu.
    Gears of War: Hivebusters çizgi roman serisinde ilk defa karşımıza çıkan Hivebusters ekibine odaklanan bir hikaye ve yaklaşık üç dört saatlik bir oynanış sunacak.
    Hivebusters hakkında daha fazla bilgi Aralık ayının başlarında paylaşılacak. 10 Kasım'da yeni nesil Xbox konsollarının çıkışıyla birlikte Gears 5'in tüm versiyonlarına içerik güncellemesi geliyor.
    New Game+ modunda önceki oynanıştan Jack geliştirmeleri yeni oyuna taşınacak ve ayrıca Ironman ve Inconceivable olmak üzere iki yeni zorluk seviyesi, Kait, Del ve JD için karakter görünümleri, silah kaplamaları, koca kafalar gibi eğlenceli değiştiriciler ve yeni başarımlar içerecek.
    Amerikalı aktör ve eski profesyonel güreşçi Dave Bautista oyunun çok oyunculu moduna eklenmişti ve bu güncellemeyle birlikte hikaye moduna da konuk oluyor. Hikaye modunda opsiyonel olarak Marcus Fenix'in yerini alacak. Gears 5 Xbox Series güncellemesi fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Gears_5e_Hikaye_DLCsi_ve_New_Game_Modu_Geliyor-105831.htm

• Yarbay
    3283 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Ben de diyordum Multi için mi aldık sadece Ultimate paketi.  1 yılın ardından hikaye DLC'si duyuruldu, Aralık ayında geliyormuş. Konusu ise serinin bayağı sevilen bir çizgi-romanından uyarlamaymış.

Alıntı

metni:
    Yayıncı Microsoft ve geliştirici The Coalition, Gears 5 hikaye indirilebilir içeriği Hivebusters'ın Aralık ayında çıkış yapacağını duyurdu.
    Gears of War: Hivebusters çizgi roman serisinde ilk defa karşımıza çıkan Hivebusters ekibine odaklanan bir hikaye ve yaklaşık üç dört saatlik bir oynanış sunacak.
    Hivebusters hakkında daha fazla bilgi Aralık ayının başlarında paylaşılacak. 10 Kasım'da yeni nesil Xbox konsollarının çıkışıyla birlikte Gears 5'in tüm versiyonlarına içerik güncellemesi geliyor.
    New Game+ modunda önceki oynanıştan Jack geliştirmeleri yeni oyuna taşınacak ve ayrıca Ironman ve Inconceivable olmak üzere iki yeni zorluk seviyesi, Kait, Del ve JD için karakter görünümleri, silah kaplamaları, koca kafalar gibi eğlenceli değiştiriciler ve yeni başarımlar içerecek.
    Amerikalı aktör ve eski profesyonel güreşçi Dave Bautista oyunun çok oyunculu moduna eklenmişti ve bu güncellemeyle birlikte hikaye moduna da konuk oluyor. Hikaye modunda opsiyonel olarak Marcus Fenix'in yerini alacak. Gears 5 Xbox Series güncellemesi fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Gears_5e_Hikaye_DLCsi_ve_New_Game_Modu_Geliyor-105831.htm

Hocam oyunu bitirmistim ama bütün save gitti.menuden direk hivebuster a girebilecek miyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 25 Ekim 2020; 5:45:23 >

• Yarbay
    5525 Mesaj

Büyük ihtimal girebileceğiz. Bu Çizgi-roman oyundan önce çıkmış ve başka karakterlerin hikayesini anlatıyormuş.

Bu arada save dosyanız nasıl gitti, cloud üzerine kayıt ediliyor diye biliyorum. 

|
    |
    Gamermn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Büyük ihtimal girebileceğiz. Bu Çizgi-roman oyundan önce çıkmış ve başka karakterlerin hikayesini anlatıyormuş.

Bu arada save dosyanız nasıl gitti, cloud üzerine kayıt ediliyor diye biliyorum. 

Steamdan getiriliyormus clouddan galiba onu yapıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 25 Ekim 2020; 13:49:26 >

Getirilir bence de. Ben de silmiştim oyunu, mecbur tekrar yükleyeceğiz.

|
    |
    Gamermn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hell yeah

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/26/02/4a/26024a88b0d0e689ec248a2812e962a3.jpg&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/3c/98/20/3c9820438380e8fe186a90edda8ad575.jpg&t=0&width=480&text=1
    |
    |

Errors. This means that the graphics card in your Windows device does not meet the minimum requirements. Your graphics card must support DirectX 12 (Feature Level 11). Upgrade your graphics card to meet the minimum requirements to play the game and try again.

Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Oyunun minimum sistem gereksinimlerinde, sahip olduğunuz ekran kartı için Windows 7 üzerinde çalıştırılabilir olarak belirtilmiş. İşletim sisteminiz nedir ?

Oyunun son güncellemelerinden sonra, o karta sahip kullanıcıların çok sorun yaşadığına dair internette bilgiler mevcut.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/78/eb/20/78eb20becf946ef99880c8823714cb3c.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    PREDATOR066 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

/// Intel Core i7 7700K 4.20GHz / Cooler Master Hyper 212X Cpu Cooler / Asus ROG Strix RTX 2080 Super A8G 8GB / Corsair 2400Mhz 16GB DDR4 RAM (2x8GB) / ASUS ROG Strix Z270E Socket 1151 / LC-Power 1000W V2.3 Legion X2 / Sandisk SSD Plus 120GB 530MB-400MB/s Sata 3.0 (For OS) / Samsung 840 EVO 1TB SSD Sata 3.0 (For Games) / WD Blue 1TB 7200RPM Sata 3.0 64Mb (For Storage) / Samsung SH-S223C 22X SATA DVD-RW / Sony W95 (KDL-55W955) 3D LED TV / Windows 10 Pro 64 bit / Logitech Wireless Keyboard K360 / Logitech G602 Wireless Gamer Mouse / Corsair Carbide Air 540 ///
  • Yarbay
    5913 Mesaj

kullandığın windows sürümü nedir?

|
    |

Windows 8.1 directx 11 olarak görünüyor.

|
    |
    Gregar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

windows 10 kurman gerekiyor.

|
    |

Teşekkürler Battlefield 5 in hikaye modu bitince windows 10a geçeyim o zaman.

|
    |
    TheCapedCrusader kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
Gülüş Tasarımı
Radyo Dinle
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.