Şimdi Ara

Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
547
Cevap
7
Favori
32.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 121
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 17
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Queen Hentai (102 mesaj) FORZAFATHER (43 mesaj) b0Ni (28 mesaj) arman09 (25 mesaj) R-10 (17 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (418 mesaj) Mobil (63 mesaj) Mini (15 mesaj) Uygulama (51 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10384 Mesaj
    Önceki oyunlar gibi süresiz kaldırılma olayı yok. Çoğu sefer de instant death oluyorsunuz. Hadi bunları geçtim de, önceki oyunda saniyesinde sizi kaldıran takım arkadaşlarınız bu oyunda mala bağlamış durumdalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Aynen düşman yapay zekası daha iyi valla ztn düşmanlar zor ölüyor birde üstüne yanında ki adamlar mal olunca sıktım sıyrıldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    evo_4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3283 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Önceki oyunlar gibi süresiz kaldırılma olayı yok. Çoğu sefer de instant death oluyorsunuz. Hadi bunları geçtim de, önceki oyunda saniyesinde sizi kaldıran takım arkadaşlarınız bu oyunda mala bağlamış durumdalar.
    insane zorlukta sizi kaldıran yok

İnsane oynamam ya benn ztn zor modu da saçma buluyorum düşmanların zor ölmesi zorluk değil bence yani zekasını geliştirse en zorda oynarım ama sadece damagei ve hplerini geliştirmesi bence zorluk değil kolaya kaçmak oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Gamermn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2111 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Ortam şahane. Ambians super. RGB'ye yorum yok.

Bu arada iyice hastalık kıvamına geldi Gears 5.

Teşekkür ederim güzel yorumun için. Bu gün tüm gün aralıksız oynadım. Uzun zamandır ilk kez bu kadar akıcı hikayeli bir oyun oynadım.
    |
    |
    || i9 9900k 5.0GHZ || ASUS ROG Maximus XI Hero (Wi-Fi) Z390 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz Ram || EVGA GTX 1080 FTW, RTX3080 bekliyor? || Creative Sound Blaster ZXR || Creative || Announces Senz3D || 3X LG 34UC89G-B || LOGITECH G25 || LOGITECH G700S || 2x LOGITECH Z5500||LOGITECH C933|| LOGITECH G910||RGB XL MAUSE PAD || Logitech G930 || RAZER MAMBA|| RAZER VESPULA || RAZER ORCA || AUDIO TECHNICA ATH AD900X || RODE NT2A MİKROFON || BEHRINGER FX MIXER || DENON AVR-X1400H DTS X & DOLBY ATMOS || TUNCMATIK 2000VA ||

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    |
    |

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

“Zaman süratle ilerliyor. Milletlerin, toplumların, kişilerin mutluluk ve mutsuzluk anlayışları bile değişiyor. Böyle bir dünyada, asla değişmeyecek hükümlerin geldiğini iddia etmek, aklın ve ilmin gelişmesini inkar etmek olur.“
    – Mustafa Kemal Atatürk
    “Ben manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır.“
    – Mustafa Kemal Atatürk
  • Yarbay
    5517 Mesaj

Gamepad sorunu çözülmemiş demek ki. Bazen kilitleniyor, bazen 360 derece dönüyordu.
    |
    |
    Kendomen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Gamepad sorunu çözülmemiş demek ki. Bazen kilitleniyor, bazen 360 derece dönüyordu.
    Yok mudur hocam bunu fixi?

“Zaman süratle ilerliyor. Milletlerin, toplumların, kişilerin mutluluk ve mutsuzluk anlayışları bile değişiyor. Böyle bir dünyada, asla değişmeyecek hükümlerin geldiğini iddia etmek, aklın ve ilmin gelişmesini inkar etmek olur.“
    – Mustafa Kemal Atatürk
    “Ben manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır.“
    – Mustafa Kemal Atatürk
  • Yarbay
    5517 Mesaj

Valla hocam Steam versiyonunda öyle bitirdim ben. Neye göre, neden yapıyor çözemedim açıkçası. Kaç kez pc resetledim, dosya doğrulama yaptım Allah bilir. Oynadığım dönemde oyunun kendisi direk sorunluydu. Kendimce şöyle bir çözüm bulmuştum, o şekilde oyundan atmıyor veya pek Controller kilitlenmesi olmuyordu.

Oyunu açtıktan sonra ana menüde sağda Xbox arkadaşlarınızın yüklenmesini bekleyin, yüklemeyi yapmadan senaryo moduna girerseniz sorun yaşarsınız. Başka çözüm olarak FPS'leri limitleyebilirsiniz. Ara sahne ve oyuniçi olarak.
    |
    |
    Kendomen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Valla hocam Steam versiyonunda öyle bitirdim ben. Neye göre, neden yapıyor çözemedim açıkçası. Kaç kez pc resetledim, dosya doğrulama yaptım Allah bilir. Oynadığım dönemde oyunun kendisi direk sorunluydu. Kendimce şöyle bir çözüm bulmuştum, o şekilde oyundan atmıyor veya pek Controller kilitlenmesi olmuyordu.

Oyunu açtıktan sonra ana menüde sağda Xbox arkadaşlarınızın yüklenmesini bekleyin, yüklemeyi yapmadan senaryo moduna girerseniz sorun yaşarsınız. Başka çözüm olarak FPS'leri limitleyebilirsiniz. Ara sahne ve oyuniçi olarak.
    Anladım hocam teşekkürler.
    |
    |

– Mustafa Kemal Atatürk
    – Mustafa Kemal Atatürk

VSync kapatın. FPS Limit 60 olsun. Gamepad sorunu olmuyor. Çözeli çok oldu. Oyunu oynamaktan yazamadım.

Fena oyun be.

Bir ses kaydı dinledim ve bu sapıtma kelimesine krize girdim şuan. Neyse konu ile alakası yok fena sinirim bozuldu gülme geliyor istemsizce.

• Teğmen
    210 Mesaj
    Oyun gayet iyi. Saf aksiyon ve TPS sevenler kaçırmasın.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

VSync kapatın. FPS Limit 60 olsun. Gamepad sorunu olmuyor. Çözeli çok oldu. Oyunu oynamaktan yazamadım.

Fena oyun be.

Bir ses kaydı dinledim ve bu sapıtma kelimesine krize girdim şuan. Neyse konu ile alakası yok fena sinirim bozuldu gülme geliyor istemsizce.
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

– Mustafa Kemal Atatürk
    – Mustafa Kemal Atatürk

Aynı şekiilde aynısı bize oluyor bazen. Nefes aldırmıyorlar.

|
    |

|
    |

|
    |
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
Masal Oku
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.