Şimdi Ara

Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
582
Cevap
5
Favori
38.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

2. zorluk seviyesi.

Insane'de de oynardım istersem. İsterse 3 gün uğraştırsın. Pusa pusa oynayacaksın insane zorluğunda.

Gears 1-2-3'ü ve Gears 1 remake'i kaç kere insane'de bitirdim arkadaşlar ile. Tek başına kastırır, ekip ile az uğraştırır.

Gears 1 remake'de tiyatro bölümü var kesin bilirsin. Insane modunda 2 kişiden biri hata yaptı mı ? Hata kabul etmiyor.

İlk defa Gears oynamıyoruz.

Alıntıları Göster
    Şu yarım akıllı yapay zeka ile kendinizi yersiniz Insane seviyede , ha co-op ile epey çekilebilir hale gelir oyun , bu arada ben o kadar saydım ettim zorlanıyorum v.s diye ama ilk oyunundan son oyununa full tekil oynadım , co-op a hiç girmedim öldüm tek kalktım tek :) En son seviyede gerçekten çok kastırır ve feci sabır gerektirir , matriarch ın ilk 1 saatinden sonra telefon-gamepad-mouse üçlüsünden hangisi ile deşarj olsam diye baktım , garibim 'microsoft' wireless mouse gözüme ilişti hemen

Bu arada Gears-1 remake ini oynamadım Ultimate Edition ı kastettiniz sanırım ? Remastered olarak çıkmıştı o bildiğim kadarıyla , Xbox-360 da ilk 3 oyun + Judgment ı birer defa ortalama bir zorluk ayarında bitirmiştim konsolu yalnız RDR-1 için almıştım , öyle defalarca farklı farklı zorluk ayarında üzerinden geçecek kadar zamanım olsa da aksam keşke. tadıp geçiyoruz...
  • Forumun yapay zeka fatal error. Bir mesaj için 3 defa bildirim uyarısı geliyor. Yoksa forumu yönetenler Gears'da bulunan yapay zeka vesaire... neyse. (:

Aynen. Gears 1 UE'dan bahsettim. Tiyatro bölümü var o bölüme gitmeden seçim yaptırıyor. Havadan sülükler geliyor vuramayıp kaçırırsan tekrar ediyorsun bölümü. Kanser eden tek kısmıydı insane zorluğunda.

Public co-op özelliği yok senaryo için olsa eyv fakat önceki oyunda olan özelliği bunda ne halta çıkarttılar, ilginç.

O değilde horde modunda 50. wave'de ölenler yüzünden iptal olan oyun mu dersin, (4 kişi ölüyor havadaki helikopter en son beni kurşun manyağı yaptı) 35. wave'de afk olup oyunu çip eden mi dersin. O an yaşadığım öfke ile mutfağa gidip bi kahve hazırlayıp rahatlıyorum. Ölü swarm'lar görmekteyim. Müge Anlı'ya çıkasım yok. Oyunu mundar edenler yüzünden testere ile insan doğrayacak halim yok.
  • Dün oyunu oynadıktan sonra hastanelik oldum. Yeni kendime gelebildim. Gears 5 dokundu.
  • takılma sorununu çözdüm gerçi sorunu biliyordum ama geç hareket ettim

eğer vram kullanımınız sınırdaysa ve oyununuz takılıyorsa sorun çok büyük ihtimalle yetersiz VRAM'dir. dünya doku ayarını ve karakter doku kalitesini ultradan yükseğe çekince %98 oranda takılmalar bitti ama hala ucu ucuna yetiyor 4 gb

4 gb vram devri bitmiş haberimiz yok
  • 40. wave'de gamepad sapıtması oldu. Yeniden olmaya başladı. Ayarlara baktım vsync kapalı ve fps 60 fps'e kilitli. 10 wave kala olacak iş değil.
  • Oyun benim gözümde,teknik açıdan tamamen bitmiştir arkadaşlar , güzel noktaları güzel düşünülmüş kısımları olan bir oyun yer yer eğlendirdi , biraz bozuk da olsa TR çevirisi de diğer bir artı değeri oyunun ancak checkpoint meselesi artık serinin önceki oyunlarını geçtim , oynamış olduğum hiç bir oyunda yaşamadığım şeyler yaşattı bana , kendini aştı yani , yapımcı ekibi tebrik ediyorum...

3.kısım son bölümde kraken ile kapışmışım onca solungacı , dillerini ellerini kollarını patlata patlata roket üssünden kaçmışız sinematik girmiş ekranda KISIM IV-1.Bölüm yazmış artık oyun bölüm atlamış , en az 6-7 dk lık bir sinematik izlerken bu Kait , Kadın başbakanın yanından "sen ne yaptığımı sanıyordun?" diyerek geçip gittiği sırada görüntü dondu fakat sinematik sesleri oynamaya devam etti , 1 dk kadar ciddi ciddi bekledim baktım olacak gibi değil , "en kötü nereye dönebilir ki ?" diyerek yöneticiden oyunu sonlandırıp tekrar girdiğimde kraken savaşının ortalarındaydım

Yani , evet güzel bir savaştı , oyunun kanımca en heyecanlı bossfight ı idi zorluğu da insanı kanser etmeyecek seviyede idi gördüğüm en tatlı ve epik boss savaşlarından biriydi ortasına dönmek bana çok koymaz ama , bu kadar düşüncesizce , bu kadar aptalca save ve checkpoint sistemine imza atmak için tam 3 sene uğraşmış geliştirici ekip , bir de Ubisoft gibi senede bir çıkarsalar son boss tan 1.kısım 2.bölüme falan dönerdik herhalde oyunu kapatıp açtığımızda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisioner -- 22 Eylül 2019; 1:5:54 >
  • Provisioner kullanıcısına yanıt
    o aptal donmaların sebebi dx12 denen bozuk api

kendisinin bayağı sabıka kaydı var bu tarz donma sorunlarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 22 Eylül 2019; 12:3:49 >
  • Oyun mis gibi akıyor hiç bir sorun yaşamadan single player campaign en zor da 25 saat de bitirdim. Günlerdir de eski efsanem olan horde modunu her gün 5-6 saat oynuyorum, daha dün 2 saatten fazla sürüde gelişmiş de dalga tamamladık. Optimize sorunsuz epic ten oyunu devralan coalition studyoları çok iyi iş çıkarmış tebrik etmek gerekir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 22 Eylül 2019; 15:18:17 >

• skiff le oyun süresi uzatma çabası dışında
    güzel oyun olmuş.kafayı çok yormadan bol aksiyonlu.
  • Bu seriyi xbox 360 da Türkiye de en eski oynayanlardan biri olarak oyunu çok başarılı bulduğumu söylemeliyim. Bu arada eğer önceki 5 oyunu oynamadıysanız çoğu olayı anlamayabilirsiniz. Oyunun adı Gears 5 ama öncesinde 5 oyun daha var 1 tanesinde numara yok Judgment isimli yapım. Ayrıca serinin de en uzun oyunu olmuş hakkını verip oynarsanız rahat 25 saat görürsünüz.

Efsane multiplayer horde modu her zamankinden daha iyi. Bu sefer karakterlerin rolleri çok belirgin olmuş. Eğer gelişmiş ve üzeri zorlukta oynarsanız eğlence tavan yapıyor resmen

Sonuç olarak Gears of War için muhteşem bir geri dönüş olmuş diyebilirim. Steam satışlarını ise az buldum anlık 3-5 bin oyuncu var bu böyle bir oyun için çok az sanırım insanlar Gears of War u uzun süre steam pc ye getirmeyen Microsoft a kızgınlıklarını unutmamışlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 22 Eylül 2019; 15:17:40 >
  • Oyunda hentai içerik göremedim. DLC ile gelecek mi ? Bu konuda engin bilgilerinden yararlansın herkes yararlanmalı. Bilgi var mı bu konu ile ilgili ? Hort var mı hort ? Asıl konuya gel eskiciyim falan diyerek neyi amaçlıyorsun çözemedim. Eskide kalma yeniye uyum sağla geriye uyumlulukta mı kaldın sanırım Xbox algısı mı yaratıyorsun. Kovboy avatarını değiştirip Witcher logosu koymuş birde.
  • kait var eskiden hentaiciymiş diyorlar hentai hacı sürü oynarken kapkaççı ya dikkat et kapıp götürüyor sonra sıkıntı oluyor xbox gibiside yoktu be güzel cihazdı 360 gerçekten..Geralt reis varken sefil bir kovboyun avatarımda ne işi var dedim değiştirdim.
  • Kait varsa sıkıntılı durumlar. 2. re-up geliyor birazdan. 👁️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Görev olayı çok iyi. Rank atlamak için birebir.

Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe
  • Hiç sorma gayet iyi iş çıkarmışlar , geliştirici ekipte miydin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Provisioner

Hiç sorma gayet iyi iş çıkarmışlar , geliştirici ekipte miydin ?
    Yok birader ben direk coalition studios un ceo su yum buyur ne vardı?
  • 2. re-up a bende de bir şey kalmadıda re up yapınca arma vs hiç bir şey gözükmüyor lobideyken şaka gibi. Normalde re up yaptıkça arma gelmesi gerekirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 22 Eylül 2019; 21:3:50 >
  • Reup ganimetleri tirt ayrica. Sprey falan veriyor. 2. reup da iyi bir ganimet gelir umarim. 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.