Şimdi Ara

gearbest ve banggood alışveriş hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.343
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle merhaba. ilk defa yurt dışından alışveriş yapacağım xiaomi piston 3 alacağım. Gearbestten mi almalıyım yoksa Banggood dan mı almalıyım? fiyat gearbestte 3 dolara yakın daha ucuz. bir de alış veriş yaparken nelere dikkat etmeliyim?

• ASSKIMM kullanıcısına yanıt
    İlk üye olduğunda banggood %10 indirim kodu veriyor. Alışverişi banggood' dan yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: power44

İlk üye olduğunda banggood %10 indirim kodu veriyor. Alışverişi banggood' dan yap

zaten ürün 15 dolar pek etkilemez 10 dolar
  • ASSKIMM kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 dolar için riske etme banggood'dan al . Gearbestten 2 alışverişim oldu. Biri 41 gündür halen elime ulaşmadı takipli kargom. Diğeri 10 gündür kargoya teslim edilmedi bekliyorum.
    3 ticket - sayısız live chat sonuç yok 45 gün dolsun paypal dispute açacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: power44

Hocam 3 dolar için riske etme banggood'dan al . Gearbestten 2 alışverişim oldu. Biri 41 gündür halen elime ulaşmadı takipli kargom. Diğeri 10 gündür kargoya teslim edilmedi bekliyorum.
    3 ticket - sayısız live chat sonuç yok 45 gün dolsun paypal dispute açacağım.

teşekkür ederim cevap için banggood dan alıyım o zaman
  • Ben gearbestten aldım 38 gün gelmedi hala takipli ayrıca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gearbestten aldığım bi bluetooth kulaklık bozuk çıktı. Ücreti iade etmemek için 2 aydır uğraşıyorlar. PayPal ile çözülecek artık.

• cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. o zaman banggood dan alacağım
  • Gearbest'ten alışveriş yapmadım ama Banggood'dan yaptım. Çok hızlı kargoya veriyorlar. Ayrıca canlı destek çok ilgili tüm sorunlarınızla ilgileniyorlar.
    Ben iki kere alışveriş yaptım. İlk alışverişimde takipsiz kargo ile almıştım 45 gün oldu gelmedi. Canlı destekle görüştüm aynı ürünü bir daha takipli kargo ile ertesi gün kargoya verdiler. Diğer alışverişimi takipli kargo ile yaptım ve 11 günde geldi.
    Gelmeyen ürün vs olursa para iadesi veya tekrar gönderimi çok rahat bir şekilde yapıyorlar.

Size tavsiyem 1.50 dolar falan verip takipli kargo ile almanız. Hem çok hızlı geliyor hemde kaybolma ihtimali yok.
  • Banggooddan alışveriş yaptım 5 inde sipariş verdiğim ürün sipariş detaylarında 6 sında kargoya verilmiş olarak görünüyordu ben de kaç gündür takip numarası bekliyorum ve bugün mail geldi ürünler yeni kargolanmış ve kargoya veriliş tarihi de sipariş sayfasında değştirilmişti. Canlı desteğe sordugumda bilgilerimiz geç güncelleniyor ürünlerin kargoya verilmesi 1-2 gün sürüyor falan dediler. Ancak benim orda shipped date yanında yazan tarihin neden değiştiği ile ilgili soruma net bir cevap vermediler keşke resmini çekseymişim gösteriridim adamlara

Edit:11 Ocak 23:34 de shipped date tekrar güncellenmiş ve sanırım bu sefer gerçekten kargoladılar tracking number da var ama hala çalışmıyor

Şu shipped date te yazan tarihi devamlı değiştirmeleri beni sinir etti dalga geçiyorlar sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tridz -- 12 Ocak 2016; 21:07:06 >
  • banggoodan sipariş verdim bi kaç tane. hepsi 1-2 gün içinde kargolandı. 2-3 hafta arasında da ulaştı. banggood çok iyi bu konuda. gearbest ile bi tecrübem yok ama.
  • hem banggood tan hem gearbestten alışveriş yaptım. Kesinlikle Banggood tercih etmelisiniz hocam.
  • Bu tip gecikmelerin satıcının geç göndermesi dışında Türkiyeye girdikten sonra olduğunu düşünüyorum...

• Gearbestten kesinlikle alışveriş yapmayınız, ürün bozuk çıktı iade yapılmadı.
  • Gearbestten uzak durun. Gayriciddi bir firma.
  • MMistanbul kullanıcısına yanıt
    7 aydır neredeydin birader?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunpa

Gearbestten kesinlikle alışveriş yapmayınız, ürün bozuk çıktı iade yapılmadı.

Aynen. Para iadesi yapmıyorlar sadece çek yüklüyorlar hesabına o da ödediğin tutarın tamamı değil.

• Arkadaşlar iyi geceler ben banggooddan aksiyon kamerası almıştım. Takip numarasını sorguladığımda aşağıdaki ekran görüntüsündeki hata çıkıyor. Acaba kamera gümrüğe takılıp geri mi dönüyor. Eğer öyleyse ne yapabilirim yardımcı olur musunuz.

gearbest ve banggood alışveriş hakkında

• netherlands registered Seçeneğini seçerek extra para ödediğiniz halde sistemsel hata yalanını uydurarak takipsiz ürün gönderen ve 25 iş günü içerisinde gelmez ise para iadesi yaparız diyip 2 ay beklemeniz gerekli diyen dolandırıcılık seviyesinde bir site dikkat edin sitedeki yönetici mecburen Malezya post ile gönderim yapılıyor diyor fakat 29 ocakta verdiğim siparişte seçenekler arasında Malezya post yoktu bile ne alaka anlamak zor bu siteyi ve çalışanlarını
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.