Şimdi Ara

Gearbest Türkiye Tüm Kargo Sorunları [Ana Konu] (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.939
Cevap
61
Favori
139.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    az önce müşteri hizmetlerini aradım sonu YQ ile biten bir numara istedi ve ALJTR ile sorgulayamayız dedi. hiçbir yerde YQ lu numara göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ejderpencesi

Bir de benim ürün zaten vergi sınırının üzerinde 90 dolar, vergi çıkacak o konuda eminim de öğrenmek istediğim Gearbest 90 dolarlık malın vergisini mi geri ödüyor yoksa bizim gümrük kafasına göre vergi keserse iki vergi arasındaki farkı mı ödüyor?

Hepsini ödüyor şu an kampanya var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider_95

az önce müşteri hizmetlerini aradım sonu YQ ile biten bir numara istedi ve ALJTR ile sorgulayamayız dedi. hiçbir yerde YQ lu numara göremedim.

http://tms.alljoylogistics.com/default/index/track adresinden sorgulama yaptığınızda waybill numarası yani irsaliye numarasını görürsünüz oradan verebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Sizi telefonla arayıp mail adresi isteyecekler. Mail adresinize gerekli bilgileri yollayacaklar. Elden ödeme yok. Iban numarasına yollayacaksiniz. Vergi çıkar ve ödersiniz, ödeme yaptığınız dekontu sipariş bilgileri ile gearbest ticket sisteminden bildirerek vergi iadesi isteyebilirsiniz.

Çok teşekkür ederim hocam. Vergiyi ödedikten sonra mng ye falan bildirmem gerekiyor mu yoksa onlar gönderiyor mu direk

Dekontu maile ekleyip gönderin. Bilgileri olsun ödediğinize dair. Ne kadar erken bilgileri olursa o kadar erken gönderirler.

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam
  • twitter'dan durumumu yazınca MNG müşteri hizmetlerinden aradılar, aynı şeyleri söylüyorlar ve tarih vermiyorlar.
    Alljoy dağıtımları durdurun dedi bizde durdurduk. Ne zaman başlar sorusuna yanıt yok. Böyle bir belirsizlik olamaz ya! Gearbest'e ticket açtım, ordan da şimdilik bir yanıt yok. Bakalım ne olacak!
  • quote:

twitter'dan durumumu yazınca MNG müşteri hizmetlerinden aradılar, aynı şeyleri söylüyorlar ve tarih vermiyorlar.
    Alljoy dağıtımları durdurun dedi bizde durdurduk. Ne zaman başlar sorusuna yanıt yok. Böyle bir belirsizlik olamaz ya! Gearbest'e ticket açtım, ordan da şimdilik bir yanıt yok. Bakalım ne olacak!

Oradan sonuç almak için kargonuzun 60 gün içerisinde gelmemesi gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rehin olan 1 kargo geldi diğerleri daha shenzen de.

• quote:

Rehin olan 1 kargo geldi diğerleri daha shenzen de.

Rehin derken, benim durum gibi Inter MNG gelen şubede süresiz bekleyen mi yoksa başka bir sıkıntısı mı vardı?
  • quote:

quote:

Rehin olan 1 kargo geldi diğerleri daha shenzen de.

Rehin derken, benim durum gibi Inter MNG gelen şubede süresiz bekleyen mi yoksa başka bir sıkıntısı mı vardı?

Sebepsiz bekliyorsa rehindir işte kardeşim Özel bir durum değil aynı senin ki gibi. Seninki de gelir yarın felan.

• quote:

twitter'dan durumumu yazınca MNG müşteri hizmetlerinden aradılar, aynı şeyleri söylüyorlar ve tarih vermiyorlar.

Hocam tam olarak olay nedir?

Alljoy dagitimlarimi durdurmus?

Benim 3 parca siparisim var.3 ude alljoy ile.

Bitanesi 11inden beri depolarinda beklemede.

Normalde su vakte kadar gelmis olmaliydi

• Durum goruldugu gibi

Gearbest Türkiye Tüm Kargo Sorunları [Ana Konu]

• 2ekmek1sut kullanıcısına yanıt
    Merak etmeyin. Birçok kişide durum aynı.
    Uzun bir süredir kargo bilgileri güncellenmedi.
    Bu akşam veya yarın tüm kargo bilgilerinin güncellenmesini bekliyorum.
    Umarım aksilik olmaz.
  • Benim de Shenzen'de bekliyor 2 gün oldu ama daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuroxy -- 20 Aralık 2017; 14:30:20 >
  • 0,50-$'lık bir stres çarkı alacağım

türkiye hızlı kargo ile gönderiliyor herhangi bir sıkıntı çıkar mı arkadaşlar

ekstra kargo ücreti yada gümrük ücreti vb. birşey çıkarırlar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 20 Aralık 2017; 14:33:39 >
  • 1 haftadır MNG gelen şubede bekleyen kargo bugün ansızın geldi. Dün hem twitter hem müşteri hizmetlerinden sıkıştırdığımdan mı bilemem artık ama geldi ki dün twitter üzerinden saydırınca arayan müşteri temsilcisi dağıtım tarihleri belli değil, biraz zaman alacak diyordu. Demek ki sıkıştırmak gerekiyor.

Bir de 80$ dolar olmasına rağmen gümrük vergisi çıkmadı ya bu güzel sürpriz oldu.
  • sakalak kullanıcısına yanıt
    0,50$ USD için yazmaya da, takip etmeye de değmez. sevdiğiniz bir ürünse alın gelirse gelir gelmezse can sağlığı.
    Başınızı ağrıtacaksanız değsin bari. Yanına 3-5 birşey daha ekleyin.

Tavsiyem Turkey Postu şu sıralar seçmeyin.
  • Simdi baktim havaaalanina ulasti diyor ama ayin 12 sinde olmus bu olay.

• 2ekmek1sut kullanıcısına yanıt
    Benimki de benzer bir durumda. Acaba bu aşamada inter mng arasak takip no almak şansımız olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: duncan_fb

Benimki de benzer bir durumda. Acaba bu aşamada inter mng arasak takip no almak şansımız olur mu?

Benimkide aynı durumda tarih bile aynı

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.