Şimdi Ara

Gearbest Türkiye Tüm Kargo Sorunları [Ana Konu] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.939
Cevap
61
Favori
139.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tr uzantılı siteyi inceledim aynı sitemi demi bunlar burda ücretsiz kargo yazan secenek max 20günde takipli şekilde getiriyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • htop2004 H kullanıcısına yanıt
    Hocam ben akilli bileklik aldim lenovo hw01 gecen hafta cumartesi siparisi verdim bugun tam 1 hafta oldu. 6 7 is gunu oldu yani hala turkiyeye doğru yola cikmadi. Turkiyede 130 liraydi orda 80 liraydi bende hem ucuz hemde deneme maksatli aldim. Forumda gearbestin ozel indirim konusu var alacaginiz urun orda var mi bakin sonradan pisman olursunuz indirim kodu kullanın oluyorsa kesinlikle. Sabirsiz bir kisilikseniz benim gibi kesinlikle yurtdisi alisverisi tavsiye etmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: htop2004

Tr uzantılı siteyi inceledim aynı sitemi demi bunlar burda ücretsiz kargo yazan secenek max 20günde takipli şekilde getiriyormu

Türkiye Hızlı Kargoyu seçerseniz 20 güne kalmadan gelir. Öncelikli kargo içinde olur. Takipli yazan diğer kargolarda 20-30 gün arası gelirler. Takipte sorun olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MB-CLS

Hocam ben akilli bileklik aldim lenovo hw01 gecen hafta cumartesi siparisi verdim bugun tam 1 hafta oldu. 6 7 is gunu oldu yani hala turkiyeye doğru yola cikmadi. Turkiyede 130 liraydi orda 80 liraydi bende hem ucuz hemde deneme maksatli aldim. Forumda gearbestin ozel indirim konusu var alacaginiz urun orda var mi bakin sonradan pisman olursunuz indirim kodu kullanın oluyorsa kesinlikle. Sabirsiz bir kisilikseniz benim gibi kesinlikle yurtdisi alisverisi tavsiye etmiyorum.

Alırken hangi kargoyu seçmiştiniz. Zaten yurtdışı alışveriş yapıyorsanız en az 15 günü gözden çıkarmanız gerekir.

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Turkiye hizli kargoyu secmistim 6 10 is gunu denileni hocam. Kodum bu : ALJTR1711300046295

• quote:

Turkiye hizli kargoyu secmistim 6 10 is gunu denileni hocam. Kodum bu : ALJTR1711300046295

Büyük ihtimalle cumaya kadar gelebilir. Pazartesi yada salı honkong yazarsa cumaya yetişir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

quote:

Büyük ihtimalle cumaya kadar gelebilir. Pazartesi yada salı honkong yazarsa cumaya yetişir.

İnşallah hocam istanbula mi iniyor ucak ?

• quote:

quote:

quote:

İnşallah hocam istanbula mi iniyor ucak ?

Evet. Türkiye ye giriş yaptı mı İstanbul içi 1-2 güne teslim ediliyor. Diğer illerde 1-2 gün fark ediyor.

• Son durum bu sekilde ne anlam ifade ediyor yardimci olurmusunuz?

• Bu mesaji attiktan sonra bir guncelleme daha geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: can | aky

Bu mesaji attiktan sonra bir guncelleme daha geldi

• can | aky C kullanıcısına yanıt
    Pazartesi dağıtıma çıkar büyük ihtimal.

• quote:

Yani gumruge girmedi mi ?? Hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: htop2004

Türkiye Hızlı Kargoyu seçerseniz 20 güne kalmadan gelir. Öncelikli kargo içinde olur. Takipli yazan diğer kargolarda 20-30 gün arası gelirler. Takipte sorun olmuyor.

Hocam bahsertiğiniz 20 güne kalmadan gelir dediğiniz bu 3ünden ortadakimi oluyor türkiye için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htop2004 -- 9 Aralık 2017; 23:38:57 >

• htop2004 H kullanıcısına yanıt
    Öncelikli kargo yazan yerin altında Türkiye öncelikli kargo var onu seçersen erken gelir.

• quote:

quote:

Gümrük çıkmamış olsaydı ukim e gitmesi gerekirdi. Sizin ki şubeye kadar gelmiş.

• quote:

quote:

quote:

Gümrük çıkmamış olsaydı ukim e gitmesi gerekirdi. Sizin ki şubeye kadar gelmiş.

Insallah en kisa zamanda sorunsuz gelir tesekkur ederim.

• Yok arkadas gearbest turkiye yetkilisi diyor bekleyin saka gibi demek geri donmezse onlara tekrar göndermeyecekler baya kurnazlık dönüyor gibi. Ellerinden hiçbir şey gelmiyor gibi davranıyorlar gibi şirket anlaştığı kargo şirketini bilmiyor ve sözü geçmiyor cidden farklı bir durum.

• Arkadaşlar bugun 26$ lık bir ürünü Türkiye hızlı kargo ile alacağım.Mevcut sıkıntılar,şikayetler devam ediyor mu ? Düzeldi mi kargo?
  • 58 dolarlik urunu nl post ile aldim bakalim pzt gunu dagitima cikicak herhalde.. 14 gun oldu sparis vereli

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.