Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.168
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam amazon konusunu incele, onun gibi yazılanlar ışığında ucuz veya indirim kodlu dip fiyatlı ürünleri ilk mesajına kalın yazı ile ekle güncel kalırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tavsiyenizi not aldım hocam, gerekli çalışmalara başlıyorum. Başka fikirleriniz var ise sunmaktan çekinmeyiniz lütfen.
  • Öncelikle böyle bir şey yaptığınız için hem teşekkür hem de tebrik ederim. Bundan sonra konunun devamlı takipçisi olacağım.
    GearBest Flash Sale ürünlerini bulup bizlerle paylaşabilirsiniz. Mesela farklı etkinlik ve aktiviteler oluyor, oradaki ürünlerden olabilir. Gadget Dealsteki işe yarar ürünler olabilir. Küre-i Arz'ında dediği gibi Amazon konusundaki gibi güncel indirimli ürünleri sabitleyebilirsiniz başlığa. Daha fikir verenler olacaktır mutlaka. Hepsini bir araya getirip güzel şeyler yapacağınızı düşünüyor ve destekliyorum. Ben de aldığım ürünlerin linkini burada paylaşabilirim ya da özel mesaj yoluyla size link atarı ve anlatırım, sizde düzenli bir şekilde paylaşırsınız, böyle şeylerde olabilir.
  • berkan0zmen kullanıcısına yanıt
    Hocam ay sonuna kadar bekleyeyim gelmezse sizinle iletişime geçerim tekrar, teşekkürler ilginiz için güzel konu olacak tebrikler şimdiden.
  • Çok teşekkür ederim hocam desteğiniz ve fikirleriniz için. Hepsini tek tek değerlendirip, işleve koyacağım.
  • Desteğiniz, ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim hocam. Ne zaman isterseniz bana ulaşabilirsiniz, elimden geldiğince yardımcı olurum.
  • Konu hayırlı olsun umarım verdiğin emekler boşa gitmez ve faydalı olursun. ben aldığını ürünleride tanıtabileceğini düşünüyorum. gelen ürünlerini incele ve paylaş mesela
  • Böyle bir planım vardı zaten hocam, genede teşekkür ederim. Hepsini tek tek değerlendirip, faaliyete geçireceğim.
    Değerleri yorum ve katılımlarınız için hepinize teşekkür ederim.

• Tam adı : Mini M8S II 4K Smart TV Box Amlogic S905X Quad Core Processor

Satın alabileceğiniz link : (http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_390235.html )
    Fiyat : 36.99$

*Gelelim Ürün Özelliklerine :

~ S905X Amlogic dört çekirdekli yüksek hızlı işlemciye sahip.
    ~ Yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve video deneyim sunan "Dört Çekirdek KOL Mali-450 GPU" mevcut.
    ~ 64 Bit / Android 6.0 stabil ve sorunsuz bir sistem.
    ~ 2GB DDR3 RAM + 8GB eMMC mevcut. Bu sayede kusursuz, takılmalar olmadan zevkli bir kullanım sağlar.
    ~ 2.4 GHz WiFi (IEEE 802.11 b / g / n) sayesinde güçlü ve donmalar olmadan akışkan bir internet deneyimi sağlar.
    ~ 4K HD video/görüntü izlemenize olanak sağlar.
    ~ Bluetooth 4.0 bulunmaktadır.

| Gearbest Türkiye | | Gearbest Türkiye | | Gearbest Türkiye |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan0zmen -- 26 Temmuz 2016; 10:11:25 >

ürünleri yazarken birde fiyatları yazsanız çok iyi olur.
    Sadece Fiyatı öğrenmek için boşuna linke tıklamak zorunda kalmayız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rfve kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam, bundan sonra onları da yazacağım. Teşekkür ederim tavsiyeniz için.
  • Paylaşılan tüm ürünlere fiyat bilgisi eklenmiştir. Bundan sonra hepsine de eklenecektir.

@rfve'ye uyarısı için teşekkür ederim.
  • Tv box aliexpresste de aynı fiyattan satılıyor. Kupon çek falan yoksa cazip değil.

• HilmiE H kullanıcısına yanıt
    aliexpress'te güvenilir satıcı bulmak bir dert, kayıtlı alsanız da kayıtsız posta ile gönderirler mi acaba, ikilemi ayrı dert. gearbest'te ise tek bir satıcı var karşınızda.
  • Kızılötesi Ateşölçer

http://m.gearbest.com/temperature-instruments/pp_218903.html

Bu mesaja eklenen görseller:

| Gearbest Türkiye |

• munkun46 kullanıcısına yanıt
    Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim hocam. Devamını bekliyoruz.

• Tam adı : NeeCoo V3 Bluetooth 4.0 Heart Rate Monitor Smart Watch (Ön Satışta)

Satın alabileceğiniz link (SİYAH) : (http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_399856.html )
    Fiyat : 39.99$(Ön satışta olduğu için bu fiyatta)

*Gelelim Ürün Özelliklerine :
    ~ Öptik sensörü sayesinde nabız ölçümü ve kaydı yapılabilir.
    ~ Bluetooth 4.0 sayesinde, veri paylaşımı yapabilirsiniz. Bluetooth kulaklık sayesinde müzik dinleyebilir, görüşme sağlayabilirsiniz.
    ~ Uyku takibinizi yapar ve bilgileri kayıt eder.
    ~ Yüksek kapasiteli 380mAh Li-ion polimer pil sayesinde 2-3 gün kullanma süresi ve 5 gün bekleme süresi sağlar.
    ~ Değiştirilebilir kordonu sayesinde, kendi zevkinize göre kullanabilirsiniz.
    ~ Su geçirmez özelliğe sahiptir.

*Fonksiyonlar :
    ~ Arama ve mesaj kaydı yapar.
    ~ Kalp hızı monitörü, adım sayar, uyku takibi mevcut.
    ~ Uzaktan kamera ve müzik kontrolü yapmaya olanak sağlar.
    ~ Facebook,Twitter,Wechat,WhatsApp gibi uygulamalardan bildirim alabilirsiniz.
    ~ Zil veya titreşim ile uyarı verir.
    ~ Alarm, hesap makinesi, kronometre, ses kaydedici gibi ek fonksiyonlara sahiptir.

| Gearbest Türkiye | | Gearbest Türkiye | | Gearbest Türkiye |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan0zmen -- 26 Temmuz 2016; 23:30:20 >

Buna benzer KH88 di herhalde çekmecede duruyor adını bile unuttum.

Yukarıdaki özellikler gibi aynıları var tamam, şık ve kullanımı gayet iyi.

Ama telefona bağlandık sıkıntı yok. Müzik dinleyeceğiz yada telefon geldi, açtık saatten ses saatte cırtlak bir kolon oda dışarı veriyor sesi anlaşılma bile anlaşılmıyor.

Bluetooth ile bir kulaklığa bağlanıyor ama telefon devre dışı...

Yada ben çözemedim...

Saatte bir. 3.5 kulaklık 🎧 çıkışı cuk olurdu ama böyle bir saat bulamadım...

• Çok güzel bir konu, böyle konuların devamını bekliyoruz :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.