Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (224. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.181
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gümrük sınırının üzerindeki bir ürün için gümrüğe takılmaması maksadıyla pakedin üzerine ürün fiyatının düşük yazılmasını talep eden bir yazı örneği rica edebilir miyim?
  • UfukAkkus1 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Özel mesajınıza cevap verdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmets10 A kullanıcısına yanıt
    Hassasiyetiniz için teşekkür ederim. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

• Merhaba

Sipariş ettiğim tablet gelmezse para iadesi kaç gün içinde yapılıyor?

3-7 gün içinde gelir diyor ama...

• Melez_Prens kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

DHL ya da Aramex kargoyla gönderim sağlanacaktır muhtemelen. Belirtilen süre içinde teslim edilecektir. Gümrük durumuna göre +/- olabilir.

Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhabalar,

DHL ya da Aramex kargoyla gönderim sağlanacaktır muhtemelen. Belirtilen süre içinde teslim edilecektir. Gümrük durumuna göre +/- olabilir.

Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Henüz tableti sipariş etmedim. Sizin bana tavsiye edebileceğiniz bi windows tablet yada Laptop var mı?

İndirimde ve f/P ürünü olan bi model?

4/64 olması yeterli.

Aklımda bu var şuan için. Bunun için indirim kodu vs var mı?

http://m.gearbest.com/tablet-pcs/pp_592339.html

Bütçenizi öğrenebilir miyim?

• quote:

Bütçenizi öğrenebilir miyim?

600 liram var. Belki 650 olabilir. Bu fiyata en iyi Laptop yada tablet neyse onu almak istiyorum. 4/64 olması yeterli. Tabletlerde klavye ile paket olursa daha iyi olabilir. Sizin tavsiyeniz neyse öğrenmeyi çok isterim.

• NE DOLAR DÜŞÜYOR NE DE BU ÜRÜNÜN FİYATI TR İLE AYNI FİYATA GELİYOR 10 LİRA DAHA UCUZ SADECE

http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_362082.html?wid=21
  • ahmets10 A kullanıcısına yanıt
    Hassasiyetiniz için teşekkür ederim.

Tekrardan merhaba,

http://www.gearbest.com/laptops/pp_603954.html

Bu ürünü tavsiye ediyorum sizlere. Pişman olmayacağınızı düşünüyorum.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Merhabalar,

Alacağınız ürünün linkini alabilir miyim?

Merhaba hocam,

Linki aşağıda belirtiyorum. Kampanya sayfasında 41 $ olarak görünmesine rağmen renk seçenekleri ile oynayınca 48 $ oluyor, anlayamadım. En ucuza alabileceğim şekilde yardımcı olur musunuz :) Renk seçeneği olarak silver olması gerekiyor. Custom options neyi değiştiriyor o konuda da açıklama yaparsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

http://www.gearbest.com/keyboards/pp_298472.html?wid=21

• theabir kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Ürün fiyatı şu an 43,99$ gözükmekte. Bahsedilen fiyat üzerinden satılmış ve stok/süre bitmiş olabilir. Bu sebeple mevcut fiyat üzerinden alım yapmanız gerekiyor. İndirim kodu uygulanırsa, flaş indirimli olduğu için, indirim yerine bindirim olacaktır.

*Sizlerden ricam, bize destek olmak açısından: Sepetinizdeki ürünü silip, konuya attığınız linkten veya buradan: (http://www.gearbest.com/keyboards/pp_298472.html ) sepetinize ekleyip, öyle satın alırsanız, sevinirim. Bu bizim için çok önemli. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim. Sormak istediğiniz bir şey varsa, lütfen çekinmeyiniz.

• Değerli forum üyeleri,

Herkes için ailesi ve sevdikleriyle sağlıklı, mutlu ve de huzurlu bir hafta olmasını dilerim. Bir sorunuz veya sorununuz varsa lütfen tarafıma ulaşmaktan çekinmeyiniz. Sizler için burada olduğumuzu ve sizleri önemsediğimizi unutmayın.

Saygı ve selamlarımla, iyi günler dilerim.
  • Xiaomi Kablosuz Bluetooth 4.1 Spor Kulaklık İncelemesi

| Gearbest Türkiye |

Xiaomi Kablosuz Bluetooth 4.1 Spor Kulaklığı [ XMWV ] kupon koduyla 25.99$'a satın alabilirsiniz.

| Gearbest Türkiye |

Değerli forum üyeleri,

İlk defa bir inceleme videosu çekiyorum, bir hatam olduysa herkesten şimdiden özür dilerim. Eğer istek gelirse sizler için bu tarz videolar çekeceğim, lütfen bir yanlışım varsa beni uyarın -ki ben de kendimi düzeltebileyim, umarım bir pot kırmamışımdır.

*Karşınızda Xiaomi Wireless Bluetooth 4.1 Music Sport Earbuds:

Xiaomi markasının, yeni gözdelerinden.. Şık ve estetik tasarımıyla Bluetooth 4.1 bağlantı desteğine sahip kablosuz kulaklığı. Gündelik hayatta ve ayrıca spor yaparken müzik dinlemekten zevk alanlar için biçilmiş kaftan. IPX4 su ve ter geçirmezliği sayesinde, korkusuzca yağmur altında müzik dinleme keyfi sunar. Ergonomik ve kancalı tasarımı sayesinde sizleri rahatasız etmez aksine güven verir. Ses arttırma/azaltma, müzik değiştirme fonksiyonuna sahiptir ve mikrofonu mevcuttur. Her kulak tipine uyumlu, rahatsız etmeyen farklı başlıklar kutu içerisinde yer almaktadır. Dahili 100mA şarj edilebilir(kutu içeriğinde micro USB kablosu var) Li-ion pil sayesinde, 280 saat bekleme süre ve 7 saat çalma süresi ile size kesintisiz bir haz sunar.

Başka bir inceleme videosunda görüşmek dileğiyle, hoşçakalın!

• quote:

Merhabalar,

Ürün fiyatı şu an 43,99$ gözükmekte. Bahsedilen fiyat üzerinden satılmış ve stok/süre bitmiş olabilir. Bu sebeple mevcut fiyat üzerinden alım yapmanız gerekiyor. İndirim kodu uygulanırsa, flaş indirimli olduğu için, indirim yerine bindirim olacaktır.

*Sizlerden ricam, bize destek olmak açısından: Sepetinizdeki ürünü silip, konuya attığınız linkten veya buradan: (http://www.gearbest.com/keyboards/pp_298472.html ) sepetinize ekleyip, öyle satın alırsanız, sevinirim. Bu bizim için çok önemli. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim. Sormak istediğiniz bir şey varsa, lütfen çekinmeyiniz.

Hocam öncelik olarak hızlı dönüşünüz ilginiz alakanız için teşekkür ederim. Custom options kısmını anlayamadım orada ne gibi değişiklik oluyor. Blue, Red ve Russian arasındaki farklar nedir ?

Edit. Ayrıca bu ürüne vergi ödermiyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theabir -- 24 Nisan 2017; 10:41:16 >

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.