Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (223. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.222
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu ürünü tercih edebilirsiniz. Bende kullandım.

http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_461947.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Dahili hoparlör varmı?

• İnceleme videosunu izlerseniz aklınızdaki tüm soruların cevabını bulabilirsiniz. Sizleri yanlış bilgilendirmek istemem. Ben var diye hatırlıyorum ancak sonradan mahcup olmayayım.

Peki başlıktaki K88H ı önerirmisiniz ? Ve En ucuza nasıl alabilirim?

• Tabii ki. En çok satılan ve tercih edilen ürünlerimizden. Bütçenize göre en uygunu seçebilirsiniz.

Merhaba,

Ürünleri satın aldım. Umarım siz de görebiliyorsunuzdur.

Ayrıca Class10+ Micro SD kart satın almak istiyorum. Tercihen 128GB ya da 64GB.

Eğer elinizde uygun kupon varsa link ve kupon kodu paylaşabilir misiniz?
  • v40turkey V kullanıcısına yanıt
    Hassasiyetiniz için teşekkür ederim. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Sisteme erişim yetkim yok maalesef.

http://www.gearbest.com/memory-cards/pp_246307.html

Yukarıdaki linkteki ürünü bizzat kendim kullanıyorum ve çok memnunum. 95MB okuma, 12MB yazma hızı var.

GBCNA kupon koduyla 28,21$'a alabilirsiniz.

• merhaba 2 adet siparişim var.

birisi ulaştı takipli olanı aldım fakat takipsiz olandan ses seda yok. Bir bakabilirmisiniz.

W1702161909228041

order number budur 2 ayı geçti.
  • Önder kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

2 ayı geçen siparişler için ticket sistemiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
  • *EV TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİNDE FLAŞ İNDİRİM!*

| Gearbest Türkiye |

Temizlik robotları, hava nemlendiricileri, akıllı prizler ve mutfak araç-gereçlerinde kaçırılmayacak fırsatlar!

• Elektronik sigara geçiyor mu gümrükten

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Elektronik sigaranın gümrükten geçip geçmemesinin garantisini kimse veremez maalesef. Tamamen şans işi.

• Cep uygulamada 19 usd daha ucuz alırsın dediği cam silici robotu bakalım gerçekten 19 usd indirimle alabiliyor muyuz bir bakalım.

-Kısaca cepten alırsan 142,72 USD
    -web den alırsak 147,72 USD ye alıyoruz.

***Yani Cep uygulamanın 19 USD değil 5 USD olduğunu gösteriyor.

**Gearbesti seviyorum ucuz bişey buldum mu alıyorum, ama bu tür aldatmacalar malesef üzücü.

-İki tane cam silici robot var. biri 143 usd , diğeri 156 usd, ama arasında bir fark göremedim,gözden kaçırdığım bişey mi var acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Köroğlu_ -- 23 Nisan 2017; 19:12:26 >
  • Merhabalar,

Kusura bakmayın, ben durumu pek anlayamadım da. (http://www.gearbest.com/robot-vacuum/pp_616196.html ) bu üründeki 19$ indirimden bahsediyorsanız, mevcut fiyatı üzerinden 19$ indirimli olarak gözüküyor olabilir. Yanlışta bilgilendirmek istemiyorum.
  • *AKSİYON KAMERALARI VE BLUETOOTH KULAKLIKLARDA FLAŞ İNDİRİMLER*

| Gearbest Türkiye |

Yazın gelmesiyle bizde cıvıl cıvılız! Aksiyon Kameraları ve Bluetooth Kulaklıklarda kaçırılmayacak fırsatlar GearBest'te!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 23 Nisan 2017; 19:59:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhabalar,

Kusura bakmayın, ben durumu pek anlayamadım da. (http://www.gearbest.com/robot-vacuum/pp_616196.html ) bu üründeki 19$ indirimden bahsediyorsanız, mevcut fiyatı üzerinden 19$ indirimli olarak gözüküyor olabilir. Yanlışta bilgilendirmek istemiyorum.

Cep uygulamadan alırsanız 19 usd daha ucuza alırsınız diye yazıyor zaten

• 156,99$ üzerinden değil de, normal fiyatı üzerinden 19$ indirimli olabilir diye düşünüyorum, dediğim gibi yanlış bilgilendirmekte istemiyorum. Olağan dışı bir durum varsa, ilgilenmeleri için bildiriyorum şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

156,99$ üzerinden değil de, normal fiyatı üzerinden 19$ indirimli olabilir diye düşünüyorum, dediğim gibi yanlış bilgilendirmekte istemiyorum. Olağan dışı bir durum varsa, ilgilenmeleri için bildiriyorum şimdi.

Cep uygulamada indirim kodunu normal web sitesinde ki gibi değerlendiriyor hocam, sorun bu.

• Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Meslektaşıma ilgilenmesi için durumu bildirdim.
  • Değerli forum üyeleri,

Herkese iyi akşamlar dilerim. Bir sorunuz veya sorununuz varsa lütfen tarafıma ulaşmaktan çekinmeyiniz. Sizler için burada olduğumuzu ve sizleri önemsediğimizi unutmayın.

Saygı ve selamlarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 23 Nisan 2017; 21:29:45 >
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.