Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.100.998
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler. Ucuz güzel bir model. i5 plus ve id107 modelleri hakkında yorum ve bilgi bol, yaygın olduğu için. Id107 daha iyi duruyor. Ben özellikle SMA band, Vidonn x6s gibi modeller hakkında (ayrıca h28, D21, b5, v5s, b6, L28s, e02 modelleri de dikkat çekici) ayrıntı bulmaya çalışıyorum. Uzun pil ömrü ve bildirim önceliğim. Kaba olmaması da. Nabız ölçme önemsiz benim için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 30 Temmuz 2016; 20:30:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gunman233 G kullanıcısına yanıt
    Bi' paylaşım da onlar için yaparız hocam, merak etmeyin . Önemli olan forumdașlarımızın istek ve arzuları.

• Tam adı : VENTION A04 Micro USB Charge and Data Sync Cable PVC Coated “300 CM” -> Fiyatı : 2,80$

Satın almak için renklere tıklayınız :

[Siyah], [Buz Mavisi]

| Gearbest Türkiye | | Gearbest Türkiye | | Gearbest Türkiye |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan0zmen -- 31 Temmuz 2016; 12:35:08 >

• gunman233 G kullanıcısına yanıt
    Bu 19 usd lik TV Bax fiyatı iyi gibi ama 1 gb ram yarıyolda bırakır mı bizi ?
  • 1gb ram gayet yeterli tvbox için. Bilgisayar gibi kullanacaksınız çok program aynı anda açacaksanız bilmem. Rahat her işi yapar, internete girer vs sorun olmaz. Yoksa eski 512 mb modeller bile işini yapıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

1gb ram gayet yeterli tvbox için. Bilgisayar gibi kullanacaksınız çok program aynı anda açacaksanız bilmem. Rahat her işi yapar, internete girer vs sorun olmaz. Yoksa eski 512 mb modeller bile işini yapıyordu.

Eyvallah hocam, 19 usd iyi fiyat bitmeden bugün yarin veririm siparişi.
  • Hocam kategorileri incelersiniz orada vardı 36$'a, 2 GB RAM, Android 6.0 işletim sistemi olan. İsterseniz bakabilirsiniz ona.
  • berkan0zmen kullanıcısına yanıt
    bu tip ürünlerde imkanı olan daha üst donanıma sahip olanı alsın. bir kaç ay sonra pişman olmamak için. android sistemlerinde ram çok önemli bir faktör bu arada.
  • Mini M8S II 4K Smart TV Box Amlogic S905X Quad Core Processor -> Fiyatı : 35,99$ [İnceleme İçin Tıklayınız]
    Hocam benim tavsiyem bu yönde. Bi' incelemeye bakınız derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan0zmen -- 31 Temmuz 2016; 13:41:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan0zmen

Mini M8S II 4K Smart TV Box Amlogic S905X Quad Core Processor -> Fiyatı : 35,99$ [İnceleme İçin Tıklayınız]
    Hocam benim tavsiyem bu yönde. Bi' incelemeye bakınız derim.

Evet bunuda favorilerime eklemişim, 2gb ram bluetoth var, androit 6 olması güzel.
    Sipariş miktarına göre değerlendireceğim hocam

• Hayırlı olması dileğiyle :)
  • 2gb ramli modellerin fiyat farkı fazla 35,99 dolar olan hariç tabii.
    Kısaca önemli noktalara burada değineyim özel mesaj yerine;

İşlemciye bakılmalı, güncel ve x265/h265 (HEVC) video desteği olmalı. Aynı zamanda işlemcinin 4k desteği önemli. Amlogic s905 işlemcili olanlar iyidir. Rockchip 3229 olanlar da kötü değil ancak;
    4k derken her 4k desteği bir değil. 60 fps (60 hz) ve 8 bit ve "10 bit" (renk derinliği) video desteği olmalıdır. Filmler 30 fps olur genelde ama olsun. 60 fps içerikler de var.
    60 fps'i işlemcinin desteklemesi yetmez HDMI 2.0 desteği olması lazım ki 4k'da 60 hz çıkış verebilsin. Yoksa 30 hz'de kalır.

Android sürümü 32 bit veya 64 bit olması pek bişey ifade etmez, takılmayın. Hatta Android 5.1 veya 6.0 olması da çok önemli değil. 5.1 de iyidir. Önemli olan stabil olması.

**En önemlisi KODI (xbmc, media center) desteği olması. Çok güzel arayüzü, özellikleri. Bilmeyen varsa PC sürümü de var indirin görün güzelliğini.
    Kodi birçok alete kurulabiliyor ama kendi içerisinde gelmesi daha iyidir uğraşmak sıkıntılı olabilir zaman zaman.

1gb, 2gb konusu da nasıl kullanacağınıza bağlı. Video arşivime bağlanıp açayım, gerekirse online izleyeyim, biraz internette gezeyim, arada oyun kurup açarım vs bunların hepsi için 1gb yeterli.
    2gb tabiki daha iyidir ancak aynı anda birçok şey açayım, internette on tane sekme açayım, bir yandan arka planda bir sürü şey çalışsın derseniz faydası olur.
    1gb ram yetersiz değildir çoğu durumda. Oldukça sade Android sürümleri var malum telefon gibi bir sürü ek program ve servis çalıştırmıyor.
    Bütçeniz varsa 16gb rom/2gb ram alın tabi ama bir yanda 19 dolara varken 2gb diye 40-50 dolara da çıkılmaz amaç uygun bütçe ise. 35 dolar makuldür ama..

Özelliklerini ve yorumları, yorum sayısını iyi inceleyin.
    Yorumu fazla olması = daha iyi demek değildir. Eski model (ama iyi) olanlar uzun süredir satışta olabilir o yüzden yorumu çok olabilir. Özellikleri eski olmasın dikkat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 31 Temmuz 2016; 15:45:21 >

• İzin almanıza gerek yoktu ne demek. Ben teşekkür ederim ince davranıșınızdan dolayı. Güzel bir konu gerçekten, umarım bu șekilde devam edersin. Emeğinize sağlık

• Berkan Hocam sağolsun tablet tavsiyesi isteyen arkadaşları "emeğe saygı" olarak bana yönlendirmiş. Bu ince davranışından dolayı kendisini tebrik ve ayrıca teşekkür ederim. İsteyenler incelemeye buradan ulaşabilir : Chuwi Hi8 PRO Ürün İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHgunner -- 31 Temmuz 2016; 23:27:23 >
  • Rica ederim hocam, ne demek. Sonuçta bir emek var ve ona saygı göstermemiz gerekiyor.

----------------------

Hepinize iyi haftalar, iyi çalışmalar dilerim değerli dostlar. Her şey gönlünüzce olsun..
  • ARkadaşlar şu tabletin özellikleri de aynı 1920x1200 fiyat 79,99$ Bu tablet daha iyi değil mi sizce?

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_366652.html
  • bu gearbest kadar adi bir site daha görmedim ödeme yapılmıyor.

mail adresi veriyorsunuz daha önce o hesapla alışveriş yapmamış iseniz işe yaramıyor kafayı yememek elde değil

ne olacak şimdi yeni üye olanlar alışveriş yapamayacak mı zihniyete gel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 1 Ağustos 2016; 16:18:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli dostlarım,
    Dün ev kiralamak için şehir dışına gitmem gerekti ve geç geldim.
    Bugünde bir kardeşimizi askere göndereceğiz, o yüzden bu günde paylaşım yapamayabilirim, kusura bakmayın. En kısa zamanda telafi edeceğim.
    Sevgi ve selamlarımla.
  • Bir tandığın denizbank mastercartı ile ödeme yapabildim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• VR PARK-V3 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü + Bluetooth Kumanda ~ 90 derecelik açı ile 4.7 inç ile 6.0 inç arasındaki tüm telefonları desteklemektedir. -> Fiyatı : 14,99$

[Satın Almak İçin Tıklayınız]

| Gearbest Türkiye |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan0zmen -- 2 Ağustos 2016; 15:32:05 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.