Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1359. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
804
Favori
4.097.977
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13571358135913601361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam gözlük fiyatı flash indirimde 17 $ düzeltirsiniz.

Birde bunu alıp numaralı cam taktıran ve memnun kalan oldumu hiç.Ben ölçülerini ve burun silikonlarını inceledim güzel duruyor.Xiaominin birçok ürününü aldım hepsinden de çok memnunum.Acaba gözlük de aynı seviyedemidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Setirekli -- 11 Aralık 2017; 22:6:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Hocam gözlük ve yarış arabası indirimleri 12 aralık olacak sanırım
  • Birde size önemli bir konu hakkında pm attım hocam cevaplayabilirseniz sevinirim iade durumu hakkında.
    Beklemekten başka bir çare bırakmadılar zaten. Ürün singapur posta verilmiş ancak hedef ülke yazmıyor ya güncellenecek ya da yine sorun var. Bir kaç gün sonra bunuda görücez.

• Joybuy'da Xiaomi'nin Led'i indirime girmiş, Gearbest'ten 1 dolara alamayanlar; Joybuy'dan 1.21 dolara Ücretsiz PostNL kargo ile alabilirler.

Link:https://www.joybuy.com/600003590.html?isActivitying=false

Ayrıca İndirimle 2 dolara düşen kablolar; şuanda 1.21 dolara, 1 dolarlık indirimli kablolarda 0.88 dolara düşmüş arkadaşlar. Düşünenler stokları kaçırmasın.
    teşekkürler arkadaşın da dediği gibi masa lambası ile karıştı galiba
    youtube linkiyle türkçe ticket açmıştım zaten verdiğim ticket kodu ona ait. ayrıca youtube linkinide göndermiştim.. buyrun video linki...

https://www.youtube.com/watch?v=4hw7ouogCDk
  • ALJTR uzantılı kargoları 17track.net den takip edemiyorum.17 trackden nasıl takip edilir bunlar.
  • Meizu EP51 Bluetooth HiFi Spor Kulaklık / İndirim Kodu: Xmas147 / 20$

kırmızısı olmadı ama yeşilden aldım birtane. güzel kulaklık.
    tekrardan turkey öncelikli kargo seçtim. bakalım ne zaman gelicek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNeXiEtY -- 12 Aralık 2017; 0:7:42 >
  • http://tms.alljoylogistics.com/default/index/track

O kodu buraya girdikten sonra Aljtr....yq ile biten waybill number çıkıyor onunla 17track ten takip edebilirsin

• Araç tutucu tekrar gelir mi acaba

Yine kaçırdım
  • HDMI 2.0 kablo var mıdır uygun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz daha indirim olur dediğim 2 ürün vardı ikise de zam gelmiş geçen kodlu 16 dolar olan alet şimdi kodlu 20 dolar geçen gün kod ile 10 dolar olan alet şimdi kodlu 16 dolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

Gearbestin stoksuz olduğu halde satması yada tam olarak ne zaman stoka gireceğini bilmemesi baya saçmalık. O konuda haklısınız. Sonuçta koskoca uluslararası ticaret sitesi. Mahalledeki esnaf değil ki abi yarın öbür gün gelir desin. Tedarikçiyle anlaşıp kesin söylemler yapması gerekiyor.

Ama müşteriye her zaman açık kapı bırakıyorlar. 70 gün beklemek istemiyorsanız 7 gün içerisinde iadenizi alıp başka yerden alabilirsiniz kimse zorla tutmuyor ki. Ama öyle uygun fiyatı başka yerde bulamayacağınızı bildiğiniz için bunu istemiyorsunuz. Unutmayın siz tek değilsiniz aynı siparişi geçen belki 5-6 bin kişi daha var. O yüzden saldırgan tavırda olmanız saçma. İstediğiniz an iptal geçebilirsiniz tercih hakkı sizde

Kardeşim sen gearbestten bi sipariş verip iptal ettin mi? 1 aydan fazla sürüyor ücreti geri karta yatırması. Ama onun yerine gb wallet hesabıma iade edin derseniz 2 günde yatırıyorlar. Ben bu laptop'ı wallet hesabımda bulunan para ile aldım. 300 dolardan fazla param vardı içeride, Başka yerde kullanma gibi bi şansım yok. Bilmediğiniz konuda yorum yapmayın. Ben haksız değilim gearbest de sizin firmanız değil, boş yere savunmayın. Taahhüt ettiği tarih geldi geçti, beni ilgilendirmiyor bilmem kaç bin kişinin aldığı, talep toplama ön sipariş vs değil kesin satış yapıyorsan göndereceksin zamanında.

• yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    1 ay vs sürmüyor en fazla 1 hafta da yatıyor kredi kartı ile aldıysanız banka kartı hakkında bilgim yok eğer oysa banka kartlarında sistem farklı bankalar geciktiriyorlar

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ugreen micro usb 3metre bedava yani,aldım bi kaç tane

Orico diye bi marka aldım bi de iphone için nasıldır hocam?
  • Piston kulaklığa indirim kodunu girince 16 dan 35 e çıkıyor. Bu nası indirim kodu :S

• bykrm kullanıcısına yanıt
    stok bitmiştir hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: epoolture

Teşekkürler ugreen micro usb 3metre bedava yani,aldım bi kaç tane

Orico diye bi marka aldım bi de iphone için nasıldır hocam?

Link var mı üstad bulamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13571358135913601361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.