Şimdi Ara

Gearbest'te 10 Xiaomi ürününde Donanımhaber'e özel indirim! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
9
Favori
19.295
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sipariş numaraları farklı 4 adet yeelight rgb ampül aldım.Hepsi 1 paket içinde mi gelir yoksa hepsi ayrı ayrı mı gelir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalekale44 K kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Farklı gönderim sağlanacaktır.

Tek sepette verilen siparişler, tek pakette gelir.
  • Mobil siteden alamadim , normal siteden de alamadim , kod gecerli olmuyor.Mobil uygulama uzerinden oldu netherlands takipli 61 Tl ye geldi.Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    bu markanin yeni nesil bisikletleri cikti acaba sizdede satisa girecek mi? ne zaman? tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alias57 kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Satışımız var ama Türkiye gönderimi yok maalesef.
  • Gearbest'te 10 Xiaomi ürününde Donanımhaber'e özel indirim!

Değerli forum üyeleri,

11.11 büyük indiriminiz öncesinde, Forum Donanım Haber'e özel indirim kodları oluşturmak istiyoruz.
    Lütfen indirim istediğiniz ürün veya ürünleri, bu formu doldurarak bize iletin. En çok talep edilen ve indirim uygulanabilirliği olan ürünler için gereken yapılacaktır. Katılımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Forum DH Özel İndirim Kodu Talep Formu(katılım için lütfen tıklayınız).

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Bir sorum olucaktı bir kaç ürün sipariş vericem kargo olarak Turkey Priority yada Registered Air Maili mi seçmeliyim.
  • tigerblade97 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Turkey Priority Mail'i tavsiye ederim.

6-10 iş gününde teslim edilecektir.
  • https://m.gearbest.com/wireless-routers/pp_605932.html

Acaba bu ürün için indirim sağlanabilir mi?

• goldhand35 G kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Sepetinizdeki ürünü silip, tekrar buradan: (https://m.gearbest.com/wireless-routers/pp_605932.html ) sepete ekleyin lütfen(bu sayede bize destekte olmuş oluyorsunuz).

Sonrasında sepete gidip, " XRP11 " indirim kodunu uygulayarak, 86$'a satın alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhabalar,

Sepetinizdeki ürünü silip, tekrar buradan: (https://m.gearbest.com/wireless-routers/pp_605932.html ) sepete ekleyin lütfen(bu sayede bize destekte olmuş oluyorsunuz).

Sonrasında sepete gidip, " XRP11 " indirim kodunu uygulayarak, 86$'a satın alabilirsiniz.

bu nasıl bir fiyat... yok 2600mbps mis.. ulen memlekette dogru duzgun 100mbps alan yok bir de network tecrubesi olmayan şayominin router i mi alinir !

bunu alan parasini cope atar.. oyle rakamlara aldanmayin.. cinliler hep boyledir..

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    Şayomiyi küçümsemeyin lütfen
    Sanırım bir yanlış anlaşılma var. Bu sizin de dediginiz gibi sadece router. Alınan hizdan bağımsız olarak ev içinde dagitim yapacak sadece. Ülkede tplink ürünlerinin (modem virusu diye bir aratırsanız cok ilginc sonuclarla karsilacaginiza eminim) onerilenler arasinda olduğunu düşünürsek fena bir alternatif değil diye düşünüyorum.

• ürün aldım yeni kargo "Turkey Priority Mail" seçmeyi unutmuşum değiştirme şansımız var mı??
  • m@xman M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Güzel günlerde kullanın.

Ticket sistemiyle iletişime geçip, sipariş durumuna göre değişim talep edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldhand35

Sanırım bir yanlış anlaşılma var. Bu sizin de dediginiz gibi sadece router. Alınan hizdan bağımsız olarak ev içinde dagitim yapacak sadece. Ülkede tplink ürünlerinin (modem virusu diye bir aratırsanız cok ilginc sonuclarla karsilacaginiza eminim) onerilenler arasinda olduğunu düşünürsek fena bir alternatif değil diye düşünüyorum.

yahu bu adamin teknik desteklerinin kaniti burada.. bu router icin applikasyon bu... puani nasil ?

zaten router un tipinde hayir yok.. bunu alacagina git almanlarin ve benim en baba favorim fritz.box al...

tepe tepe kullan.. sayomiden ve ya cinli ureticilerden boyle mal alinmaz...

Gearbest'te 10 Xiaomi ürününde Donanımhaber'e özel indirim!

Usta uygun fiyatlı dual band AC router önersene sen ona göre bir inceleyelim. Türkiye'de 400 liradan aşağı yok, ki adam akıllı olanlar 1000 tl'ye yakın fiyatlarda.

Edit: Xiaomi'nin bu ürününde 1TB depolama varmış. Bu durumda fiyatı gayet güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPoint -- 30 Ekim 2017; 18:24:41 >
    şayomi bissürü alet çıkardı etti ama önyargı kötü bişey. bazı ürünlrinin kurulumu falan zor olabiliyor ben de yaşadım bunu ama çalıştırdığımda 10 numara oldu. usb amplifier 2 diye bi cihazını aldım , var olan neti sağa sola dağıtıyorum gayet te güzel. önerdiğin markanın 1-2 cihazına baktım amazonda 200 300 dolar :)
  • Why Shy kullanıcısına yanıt
    Kelimelerinize dikkat ederseniz ve haddinizi aşmaz iseniz, sevinirim.

Gearbest'te 10 Xiaomi ürününde Donanımhaber'e özel indirim!

Görüldüğü gibi 16,89$

Ürünün linki de burada: ( https://m.gearbest.com/smart-lighting/pp_361555.html )

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.