Şimdi Ara

Gearbest postNL sorunu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
2
Favori
23.207
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    halen pre-advised görünüyor. air mouse oldu?u için ba?ka bir sykynty çykmaz sanyyorum. yeter ki yola çyksyn.
  • thisisshit kullanıcısına yanıt
    işte o pre-advised bende 10 gün olduğu için sıkıntı oldu. pre-advised , anlam olarak kargo firması fiziken kargoya sahip değil henüz demekmiş. can sıkıcı yani.
  • Bu hep boylemi kaliyor ne kadar surude gelir kargo bunun anlami nedir
    Bu mesaja eklenen görseller:

Gearbest postNL sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam o ön sipariş alındı gibi birşey. Ürünü temin edip sonra kargoya verecekler falan. Ürün aracı ülkeye gidip oradan gelecek. Benim 20 gün beklediği olmuştu ama kargo olayından sonra da 5 gün sürmüyor teslimi. 20 iş gününü geçmedikçe satıcı firma da birşey yapamıyor. Kargon biraz gecikecek ama sıkıntı olmuyor takipli kargolarda. Aciliyeti olan birşey değilse bekle biraz daha güncellemesi de gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuzParmak

Hocam o ön sipariş alındı gibi birşey. Ürünü temin edip sonra kargoya verecekler falan. Ürün aracı ülkeye gidip oradan gelecek. Benim 20 gün beklediği olmuştu ama kargo olayından sonra da 5 gün sürmüyor teslimi. 20 iş gününü geçmedikçe satıcı firma da birşey yapamıyor. Kargon biraz gecikecek ama sıkıntı olmuyor takipli kargolarda. Aciliyeti olan birşey değilse bekle biraz daha güncellemesi de gelir.

O zamn 1 aya anca gelir

• PostNL candır.
    Eğer ürün pre advised aşamasını geçerse bir hafta içinde falan teslim ediliyor.
    Pre advised süreci ise firmanın ürünü teslimine bağlı maalesef.
    Umarım singapore post gibi bunun da cılkını çıkarıp rezil duruma getirmezler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 marttan beri pre-advised yaziyor arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

PostNL candır.
    Eğer ürün pre advised aşamasını geçerse bir hafta içinde falan teslim ediliyor.
    Pre advised süreci ise firmanın ürünü teslimine bağlı maalesef.
    Umarım singapore post gibi bunun da cılkını çıkarıp rezil duruma getirmezler.

singapurpost iyidir suanda bıle 12--15 gun arasında gelıyor kargo :)
  • Menşei Ülke - Önbellek Zamanı: 2016-04-03 19:59
    2016-03-31 21:02 Local mail tracking
    2016-03-09 15:00 Item pre-advice received

Dedi şimdi TR'de yarın ya da Salı günü teslim edilecek. Genelde böyle 10-25 gün arası sürüyor o pre advice sonrası muhabbet. 1 ayı bulmaz da gene de daha erken gelir inş :)
  • devilmycry_87 D kullanıcısına yanıt
    zaten sorun sg post değil ki. singapur post etiketli kargoların ptt'de takılıyor olması. benim 27 mart'ta ülkemize gelen sg post kargom ptt'ye göre hala yolda. işlemiyorlar siteye.
  • Pre-advised yazısını şöyle düşünün:

Ilgili site Netherlands post'a "elimde gönderilecek kargo var gel al" diyor, Netherlands post'ta "tamam ben oraya uğrayınca gelir alırım, ilgili kargoyada şu takip numarasını sistemden atadım" diyor. Nerherlands post ilgili siteden ürünü teslim Alıp yola çıkarana kadar aynı ibareyi görürsünüz, bu kimi zaman 10 günü bulur ve en uzun Süren kısmı budur, daha sonra süreçler çok daha hızlı gerçekleşir.

• Bende 25 Mart'ta sipariş verdim. 28 Mart'ta terazinin üzerine paketi koyup fotoğrafını çekip göndermişler. Bir de RS....NL takip no'su vermişler.
    Herkesin yazdığı gibi 28 Mart'ta itibaren benimde "Item pre-advice received" yazıyor. Bakalım kaç günde gelecek.

Kargonun fotosunu koyduklarını göre ürünü kargo firmasına teslim mı etmiş oluyorlar?
     Gearbest postNL sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maholin79 -- 4 Nisan 2016; 0:41:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bende 26 da verdim sparısı 29 dan beri The item is pre-advised yazıyor musteri hızmetlerıyle yazıstım girişler bir kaç gün daha surebilir dediler. kargoyu teslım etmıyorlar postnlye benım kargom var dıye paketleyıp sisteme girişini yapıyorlar postnlde gelıyor paketleri alıyor ..paketleri aldıktan sonra hemen işleme sokmuyorlar sıraya koyuyorlar gidecek ülke ile ilgili yeterlı kiloda kargo gelınce hepsını işleme alıyorlar bu aşamadan sonra kargo işlemleri baslıyor
  • maholin79 kullanıcısına yanıt
    üst mesajlarda yazanlara ve kendi deneyimlerime göre , hayır. fotoğrafı çekilen ürün, gearbest'te kargo firması tarafından alınmaya hazır, anlamına geliyor.
  • nihayet "ready for shipment" olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

nihayet "ready for shipment" olmuş.

Suan benimkide oyle oldu haftaya gelir paket

• Benimde "ready for shipment" olmuş.
    Umarım sorunsuz ulaşır

• hepimizin kargosu aynı araçla gelecekmiş gibi görünüyor.
  • benimkide ready oldu :D beyler araca bişi olmazsa hepimiz aşağı yukarı aynı günde alrız :D
  • Benim way halime. Hala terörizm

11/03/16 14:27Item pre-advice received
    12/03/16 13:00Item received for processing
    16/03/16 02:20Order departed on flight from origin
    24/03/16 20:59Due to recent terrorist activities in Europe,increased security measures are now inforce indefinitely.Your package may bedelayed due to these precautions. Weapologise for any inconvenience caused.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnSaRD -- 4 Nisan 2016; 22:04:10 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.