Şimdi Ara

Gearbest ödeme sorunu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
2
Favori
9.952
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba ben paypal almanya hesabı açtım ve çok güzel alışveriş yapıyordum ama 5-6 gün sürdü. şu an 3d şifre istiyor cep telefonuna şifre geliyor ama girdiğimizde ödeme onaylanmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz. lütfen... yardımınıza ihtiyaca
  • quote:

Orijinalden alıntı: murath82

merhaba ben paypal almanya hesabı açtım ve çok güzel alışveriş yapıyordum ama 5-6 gün sürdü. şu an 3d şifre istiyor cep telefonuna şifre geliyor ama girdiğimizde ödeme onaylanmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz. lütfen... yardımınıza ihtiyaca

Merhaba, normalde paypal 3d şifre istemez. Eğer varsa İşbank sanal kredi kartı tanıtın İşbank sanal kartında 3d aktif değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • d4hi kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim. master card maximum kartım var ama paypal master card kabul etmiyor visa olan başka bir banka ile sanal kart alsam olur mu ayrıca size ulaşmam mümkün mü
  • quote:

Orijinalden alıntı: murath82

çok teşekkür ederim. master card maximum kartım var ama paypal master card kabul etmiyor visa olan başka bir banka ile sanal kart alsam olur mu ayrıca size ulaşmam mümkün mü

%90 olur. Visa olan olursa daha iyi olabilir. Yine baktınız olmuyor pm den veya burdan bildirin bakalım çaresine.

• forumdaki gearbest yetkilisine özel mesaj atmıştım. deneme yaptım.sorunsuz alışveriş yapabildim. bilginize.
  • GearBest ile ilgili her şey için konumuza göz atabilirsiniz (Ödeme sorunun çözümünü detaylı bir şekilde anlattım)

http://forum.donanimhaber.com/m_118802964//tm.htm#118802964
  • Aynı şekilde yetkiliye mesaj atmıştım bir süre önce, şimdi denedim sorun tahsilat başarılı.

Problem yaşayanlar mutlaka pm göndersin.
  • Yetkiliye 13 gün önce özel mesaj gönderdiğim halde az önce 100$ altında şipariş veremedim, 100$ tamamlayınca şipariş verebildim, bakalım nereye kadar gidecek bu iş böyle...
  • madenci34 M kullanıcısına yanıt
    100 $ olunca gümrük sorunu çıkmıyor mu?
  • 100 $ altinda fiyat yaziyorlar su ana kadar takip ettigim kadariyla gumryk sorunu yasayan yok, ama tam degeri yazilsa sorun cikar daha dogrusu vergi cikar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madenci34 -- 26 Temmuz 2016; 20:32:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan0zmen

GearBest ile ilgili her şey için konumuza göz atabilirsiniz (Ödeme sorunun çözümünü detaylı bir şekilde anlattım)

http://forum.donanimhaber.com/m_118802964//tm.htm#118802964

Bende yaptım bu işi ve artık daha önce kabul etmeyip hata verdiği kartım ile ödemeyi onayladı.

Hatta 3D secure geldi msj olarak onuda girdim payment okey.

Teşekkürler.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. İmzamda bulunan GearBest konuma beklerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de yapılmıyordu ödeme enpara kartla,gearbest profilli arkadaşa mesaj atınca düzeldi.İşin garibi 2 hafta felan olmuştu göndereli,dün denediğimde hata verdi,şimdi bir denedim,tak diye 3dsiz çekti parayı.

• Visa ALbaraka World ile denedim olmadı. Master Bonus kart ile oldu bu sefer :) Teşekkürler.
  • Banggood'dan da alisveris yapamiyorum. Hem enpara hemde finansbank kredi karti ile denedim. Hem 104 dolarlik hemde 3 dolarlik urunde denedim. Hicbirinde alisveris tamamlanmadi. "Payment rejected due to secure issue" gibi bisey cikiyor. Sonra siparislere bakiyorum "payment pending" odeme bekleniyor diyor. Bilen birisi yardim ederse cok sevinirim.

• Geçen ay ödeme sorunu yaşamıştım. Hem iş bankası hem halkbank sanal kartları ile ödemeyi kabul etmemişti. Diğer arkadaşlar gibi forumdan bilgilerimi iletmiştim.
    Bu hafta A119 almak için tekrar sipariş vermeyi denedim. İş bankası sanal kartı yine kabul etmedi. Halkbank sanal kart ile denedim ve 3D olarak ödemeyi yapabildim. Fakat 2 gün sonra doğrulamak için bazı bilgiler istediler. Ben de bunları eksiksiz olarak (ödeme ekranı, sanal kart görüntüsü vs.) iletmeme rağmen, siparişi iptal ettiler. Anlamak mümkün değil.
    Yine Aliexpress yolları göründü bize.
  • lanet olsun gearbeste yaa para ödemek için bi taraflarımızı yırtıyoruz ama adamlar para almamak için ellerinden geleni yapıyorlar resmen. Error 430450 hatasını alıp duruyorum tüm kredi kartlarımla ama 20 gündür çözüm bulamadılar. Chat te tek dedikleri ödeme yönteminizi değiştirin oluyor. Allahın çinlileri kafayı yemiş sanki. western union kullanın paypal kullanın deyip duruyor. Diyorum paypal türkiyede yok. western de çok fazla masraflı oluyor kullanamam! Adamlar dalga geçer gibi aynı cevabı kopyala yapıştır yapıyorlar. Çözüm üretmek gibi bir amaçları da çabaları da yok rezalet bir firma ama fiyatları uygun olunca tercih etmek zorunda kalıyoruz mecburen

Bu soruna çözüm bulabilen oldu mu bilmiyorum. 100$ üstü secure payment method (worldpay) ile ödeme yaptığımızda sorunsuz ödeme yapılıyor ama o zamanda istediğim üründen 6 tane almak zorunda kalıyorum ve gümrüğe takılıyor. illallah dedirttiler valaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi es_umit -- 20 Ağustos 2016; 17:38:12 >

• es_umit kullanıcısına yanıt
    valla en son forumdaki gearbest adlı üyeye , gearbest üyeliğinde kullandığınız mail adresinizi öm atıyor ve 3-5 gün sonra alışveriş yapabiliyordunuz. denemediniz ni?
  • quote:

Orijinalden alıntı: es_umit

lanet olsun gearbeste yaa para ödemek için bi taraflarımızı yırtıyoruz ama adamlar para almamak için ellerinden geleni yapıyorlar resmen. Error 430450 hatasını alıp duruyorum tüm kredi kartlarımla ama 20 gündür çözüm bulamadılar. Chat te tek dedikleri ödeme yönteminizi değiştirin oluyor. Allahın çinlileri kafayı yemiş sanki. western union kullanın paypal kullanın deyip duruyor. Diyorum paypal türkiyede yok. western de çok fazla masraflı oluyor kullanamam! Adamlar dalga geçer gibi aynı cevabı kopyala yapıştır yapıyorlar. Çözüm üretmek gibi bir amaçları da çabaları da yok rezalet bir firma ama fiyatları uygun olunca tercih etmek zorunda kalıyoruz mecburen

Bu soruna çözüm bulabilen oldu mu bilmiyorum. 100$ üstü secure payment method (worldpay) ile ödeme yaptığımızda sorunsuz ödeme yapılıyor ama o zamanda istediğim üründen 6 tane almak zorunda kalıyorum ve gümrüğe takılıyor. illallah dedirttiler valaaa

100 $ lık pre order ürün alın, sonra ticket atın gb wallete iade isteyin sipariş iptali yapıp. Gb walletten nakit gibi istediğiniz ürünü alın. Bu taktik denenmiş ve çok başarılı yöntem

Al şunu iptal ettir para cüzdanda miss,
    http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_365073.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 20 Ağustos 2016; 21:25:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lendanoz55

Gearbest'te 100USD ve üzeri alışverişlerde kredi kartı ve banka kartı ödemelerinde bir problem yok diye okudum birkaç yerde.
    Şöyle bir şey yapsak ;
    Gearbest'te henüz presale olan 100USD üzeri bir ürünü kartla satın alsak ( anında shipping olup istemediğimiz bir ürünü almamak için! ) ve hemen sonra ticket açıp
    siparişin iptalini ve geri ödemenin GB Wallet hesabımıza aktarılmasını istesek.
    Çünkü 100USD üzeri alımlarda gümrüğe takılma riski oldukça fazla. Bu şekilde hem ödemeyi Gearbest hesabımıza aktarmış oluruz,
    hem de istediğimiz ürünüleri seçip ilgili meblağdan kullanarak satın alırız. Nasıl olsa sürekli alışverişimiz var Gearbest'den.
    Western Union min. 15USD masraf alıyor, paypal de kullanamıyoruz. Başka çaremiz de yok gibi..!
    Ne dersiniz ?
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lendanoz55 -- 20 Ağustos 2016; 22:55:03 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.