Şimdi Ara

Gearbest ödeme sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
2
Favori
9.952
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı sorun bende de var 5 Hazirandan beri devam ediyor sorun.Çözüm için 10 'dan fazla Ticket açtım sizlerde öyle yapın ekran görüntüsü alın ve gönderin defalarca yoksa çözülecek gibi değil çok ilgisizler ısrarla paypal kullanın diyorlar.Onlara paypal Türkiye de faaliyeti durdurdu diyorum onlarda bana alternatif ödeme seçeneklerini kullanın mesela paypal diye cevap yazıp yolluyorlar.

Kendimi kesicem valla

• banggood tada aynı sorunu yaşıyorum 3 farklı kıredi kartı denedim aynı. hatta kartın birinden parayı çekmiş provizyonda görünmesine rağmen banggood reddetmiş ödemeyi. aynı saçmalığa bu sitede devam ediyor paypal ile öde diyor. bence bu paypalın Türkiye yaptırımı diye düşünmeye başladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tigin_ T kullanıcısına yanıt
    Peki hiç gearbestten aldığınız bir üründe sıkıntı yaşayıpta işiniz düştümü siteye..orası önemli...yoksa paypal varken hiçbir sıkıntı yoktu tabii..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hata bende de devam ediyor ne yapacağız =?
  • Kart internet ile alışverişe açıksa ve sanal kartın limiti yeterliyse sorunsuz alışveriş yapıyorum ben.
  • en son ne zaman alışveriş yaptınız ve hangi kartla?

• Paraf, az önce.
  • kuveyt türk sale plus kredi kartı ve garanti bonus kredi kartı vede kuveyt türk atm kartı ödeme reddetti hatası alıyorum

• Bilmiyorum ,başka kartla denemedim.Müşteri Hizmetlerini ara istersen.
  • Dün problemsiz alışveriş yaptım, bugün malum hatayı veriyor, bankayı aradım problem yok diyor. sorunu çözebilen var mı?
  • açtığım ticket 'a yine bankanızla görüşün, paypal kullanın, diyen Lillian cevap yazmış.

"bak kızım, paypal kapandı. ben bu kartı sizden alışverişte çok kullandım. sorun niye şimdi çıkıyor," benzeri yazıma karşılık olarak.....
  • bankadaki müşteri hizmetlerine hizmet edecek teknik ekip lazım.klasik cevap bizde sorun yok ama ne hikmetse sorunu bilen yok. Muhtemelen bkm ile ilgili bir sorun var.

• 98,01$ hesabımdan çekti. 3D sayfasına yönlendirdi, kodu girdim. Parayı çekti, ancak halen ödeme bekliyor diyor sipariş için. Ne yapmam gerekiyor?
  • termomen kullanıcısına yanıt
    Ben bugün 3 adet üst üste bonus genç kartım ile sorunsuz alışveriş yaptım fakat 4.sünde aynı hatayı yine aldım. Anlayamadım
  • alışveriş yapın, order no verin ,ekran görüntüsü gönderin, dediler. yine gönderdim. cevap bekliyorum.
  • Aynı durumu 70 dolarlık tek ürün siparişimde defalarca yaşadım.
    Çözüm olarak paypal yönlendirmesi yaptılar.

Bugün sepetime aynı ürünü bir de yanına 20 dolarlık başka bir ürünü ekledim ve ödeme başarılı oldu.
    Gearbest' teki bu tutarsızlığa anlam veremiyorum.

Geçen aylarda 100 lira altındaki siparişlerime onay vermemişti aynı şekilde.
    Ama 100 lira üzerinde siparişim sorunsuz sonuçlanmıştı.
  • sanırsam aylık alışveriş sınırı var ayda üç tane. bende üç alışveriş yaptım dördüncüyü kabul etmedi başka böyle olanlarda duydum. ama bilen varsa yazsın baya sıkıntı yaşayan var.
  • Ben şöyle bir çözüm buldum ve işe yarıyor:
    Sepet toplamı 100 USD veya üzerinde olunca secure world pay adında bir sayfaya yönlendiriyor.
    Burada kart bilgilerini detaylı bir şekilde girince ödeme başarılı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeoZor

Ben şöyle bir çözüm buldum ve işe yarıyor:
    Sepet toplamı 100 USD veya üzerinde olunca secure world pay adında bir sayfaya yönlendiriyor.

teşekkürler hocam enparayla ödedim o şekilde. parçalayarak göndermelerini söyledim inş öyle gönderirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahbazpower-

quote:

Orijinalden alıntı: TeoZor

Ben şöyle bir çözüm buldum ve işe yarıyor:

teşekkürler hocam enparayla ödedim o şekilde. parçalayarak göndermelerini söyledim inş öyle gönderirler.

Ödeme parçalamasından bahsediyorsanız gerek yok buna.
    Bildiğim kadarıyla dini bayramlardan 1 ay önce ve 1 sonrası için 75 Avroluk ithalatsız ürün giriş limiti 100 Avro' ya yükseltiliyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.