Şimdi Ara

GearBest Alışveriş Fırsatları-Kampanyalar-Kuponlar (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.091
Cevap
73
Favori
59.703
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: design.code

quote:

Orijinalden alıntı: berkan0zmen

GearBest Wallet satın alabiliyor muyuz acaba? Benim 50$'lık hediye kartım var da, üstüne puan ve para koyup alışveriş yapabilir miyim, mümkün mü? Yoksa sadece 50$ ve altı için mi kullanabiliriz? Bilgili birisi varsa yardımcı olabilir mi?

nerden aldım 50 dolar hediye kartını, bana da lazım

ürün iade etmiştir o şekilde gelmiştir kart yoksa vermezler öyle bedavadan.
  • Arkadaşlar gearbestten ilk kez alışveriş yapacağım da kod kupon falan nasıl alıyoruz.
  • arkadaşlar tablet almayı düşünüyorum anneme yapacağı şeyler youtubeda video izlemek , facebooka girmek , film dizi seyretmek , bu kategoride bir tablet alıp memnun olan fiyatı da uygun gümrüğe takılmayacak bir ürün var mı bildiğiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkalihan -- 20 Haziran 2016; 6:27:16 >
  • bjkalihan B kullanıcısına yanıt
    Daha yeni linkteki tabletin android olmayan versiyonunu aldım. Cihaz hızlı.
    Tavsiye ederim. Bu fiyata 4gb ram 64gb rom ve bu ekran çözünürlüklü başka tablet yok. 1900x1200 daha ne olsun...
    Klavyede alırsanız notebook gibide kullanılıyor.
    Ben aldığımda androidlisi bu fiyat değildi. Arada 25usd fark vardı. Yanlış hatırlamıyorsam biri 183usd diğeri 158usd olmalı.
    Klavyede alabilirsiniz ama gümrük riski nedeniyle ayrı sipariş verin.
    Gearbestte klavye gri olanı var rengi beğenmediğim için, banggood üzerinden siyah renk klavyesinide aldım.
    Sakın eski işlemci olan baytrail modelleri almayın, bu işlemcide cpu-queen testi 11500 çıkıyorki bu 4. nesil i3 işlemcilere yakın bir değer.
    Evdeki i3-4030u işlemci notebook'umda cpu-queen 13600 çıkıyor.
    Ayrıca 2gb ram ve 32gb rom modellere hiç bakmayın.
    Eskiden bende 7" tablet vardı çok ufaktı, bu tam istediğim gibi gözü zor seçen biri ufak tablette yazı okuyamıyor ama bu öyle değil 10.1" ekran var.
    Resmen yeni bir notebookum oldu...

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_360522.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydayd -- 20 Haziran 2016; 11:51:54 >

• aydayd A kullanıcısına yanıt
    "fiyatı da uygun gümrüğe takılmayacak bir ürün var mı " demiş arkadaş!
  • Eger tablette sim slot yoksa 150usd falan gümrüğe takılmıyor.
    Benimki sorunsuz geçti.
    Ama 250usd'lik 11.6" tablet almayın kutusu büyük ve dikkat çeker.
    SIM kartlı model almayın gümrüğe takılıyor.
    75 euro'nun üzerinde değeri olan ürün için vergi ödenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

Eger tablette sim slot yoksa 150usd falan gümrüğe takılmıyor.
    Benimki sorunsuz geçti.
    Ama 250usd'lik 11.6" tablet almayın kutusu büyük ve dikkat çeker.
    SIM kartlı model almayın gümrüğe takılıyor.

fiyat olarak çindeki satıcılar genelde daha az fiyatlar yazıyordu ürünün üzerine gümrüğe takılmasın diye acaba o şekilmi gümrüksüz aldınız ?
  • bir arkadaş şu ürünü önermiş ne dersiniz arkadaşlar film dizi,facebook ,youtube gibi sıradan ihtiyaçlar için ideal midir bu ürün http://www.banggood.com/Teclast-P80h-8GB-MT8163-Quad-Core-1_3GHz-8-Inch-Android-5_1-Tablet-p-1040953.html 56 dolar oluyormuş kod girince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkalihan -- 20 Haziran 2016; 19:34:07 >
  • Dogru 75 eu üstü %20 gumruk vergisine tabi. Saticiya soyleyin uzerine 75usd yazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gearbest'te guzel bir kampanya mesaji geldi.

http://m.gearbest.com/tablet-pcs/pp_328162.html?utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=special.0623&eo=3av24xvmocxgmhsq&email=b2t8Z2lyZGFwYUBob3RtYWlsLmNvbXw3MDY5

Ben bundan 40usd fazlasina chuwi hi10 2si bir arada aldim. Bu cihaz 11" cozunurlugu gayet iyi dusunen kacirmasin.
    Merhaba arkadaşlar, ben bu tableti almak istiyorum.http://www.banggood.com/Original-Box-Chuwi-Hi12-Intel-Z8300-Quad-Core-1_84GHz-12-Inch-Windows-10-Tablet-p-1042065.html

Kupon ya da bir şey var mı? şuan banggood da daha ucuz fiyatı, bunu daha uygun alabileceğim bir yer var mı=?
  • Daha geçen hafta Gearbestten ürün aldığım Enpara kartım şuan fail veriyor ödeme ekranında...
    Ne acayip şeyler
  • DallasPage kullanıcısına yanıt
    enpara hesabınızı paypal'a tanımlattıktan sonra alışveriş yapılabiliyordu. paypal türkiye'den çıkınca olmuyor diye biliyorum. siz nasıl yapıyordunuz ?
  • kerbuga K kullanıcısına yanıt
    Paypalsız enparayla alışveriş yapmıştım 2-3 hafta önce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende normal olarak geçen hafta daha ürün almıştım. Şimdi direk failure diyor.
  • gearbesttenn bir ürün almıştım bu hafta iki ayı dolduracak. Takip kodu vardı ürün türkiyeye ulaştı olarak gözüküyor ama pttde kayıt yok.

Ticket açtım. Konuşuyoruz adamla gelmedi hala diye en son şöyle birşey yazdı.

Dear customer,

Thank you very much for your reply.

We are sorry for the inconvenience that have brought to you.

As you are a valuable customer for us, we are willing to help you the best way we possibly can.

We could give you extra 100 points after you receive your package.

Could you please let me know your decision?

We look forward to hearing from you.

Thank you for your patience and kind support.

Best Regards
    Xenia
    Gearbest Customer Service
    http://www.gearbest.com/

Neyle ney arasında karar vermemi istiyor. 100 puan pek işe yararmış gibi gözükmüyor. Yardım ederseniz sevinirim

• Takip
  • -RüzgarGibiGeçti- kullanıcısına yanıt
    100 puan veririz ürün geldiğinde diyor,
    Diğer seçenek olarak bişi demeden neyi seçiyorsun demiş.. İade vermek zorundalar gibi geliyor bana

• Geçen jumper'dan ultrabook'u 110$'a bi ilan paylaşmışlardı ama bitmişti hemen.. Aynı/benzer bişi gören duyan olursa haber etsin, lütfenli diyorum; teşekkür

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.