Şimdi Ara

GearBest Alışveriş Fırsatları-Kampanyalar-Kuponlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.091
Cevap
73
Favori
59.716
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yapıştırdım birtane 10 binlik. teşekkürler. gerçi ne kadar işime yarar bilmiyorum ama :D anca şimdi yazın deniz tatil falan. 1,99 takip kodlu istedim. paypal ile ödedim sıkıntı olmasın diye. 44 lira çekildi karttan. nlpost ile. sanırım powerbankler en iyi nlpost ile geliyor
  • I5plus smart bileklik indirim olabilir oneplus powerbank olabilir, fiyat performans drone olabilir,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sıkörtıl

Merhaba arkadaşlar.

Bundan sonra haftanın kampanya linkini ilk mesajda paylaşacağım. Ayrıca GearBest üzerinden alıpta incelemesini yaptığınız ürünlere ait konu linkleri vs yollarsanız ilk mesaja ekleyeceğim. Bu şekilde ürünler hakkındaki yorumlarımızı, bilgilerimizi daha kolay şekillendirebiliriz.

Haftalık fırsatlar:
    http://www.gearbest.com/gadget-deals.html
    sorun çözüldü ^^ ticket attım hallettiler güzel konu ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoveHurts35 -- 27 Mayıs 2015; 17:35:59 >
  • LoveHurts35 kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani hocam açıklar mısınız biraz daha? Birde mesajınızı düzenleyebilir misiniz acaba çok uzun bi alıntı olmuş.

• biri bana bu xiaomi powerbank nedne bukadar abartılıyor anlatabilirmi dünyada başka powerbankmi kalmadı
  • türkün kezbanla imtihanı kullanıcısına yanıt
    Enerji kaybının düşük olduğu fiyat/performans ürünü olarak şanı yürümüş bir marka.

• İyi forumlar. Başlığı takip ediyorum teşekkür ederim emek veren arkadaşlara. benim soruyla ilgili başlık yoktu bu sitenin guru su olan arkadaşlara sorayım Gearbest ten toplamı 50$ tutan alışveriş yaptım 5 $ bir parçayı göndermişler diğer parça stoklarımızda yok deniyor (ilginç neden sitede var o zaman:) ) . İade istediğim ve kredi kartına 45$ lık iade geçtiklerini söylediler. Bu noktadan sonra kazık yeme durumu olur mu arkadaşlar kaç günde iade kredi kartına geçiyor ? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
  • cemocancem kullanıcısına yanıt
    İade işlemleri yaklaşık 3-7 gün civarında tamamlanıyor.
    Umarım sıkıntısız bir şekilde hallolur

• Sıkörtıl kullanıcısına yanıt
    bu 10binlik xiaomi 14.49 değil 14.99 dolara geliyor bende? bir de bu fiyat nasıl arkadaşlar 12.1 dolara banggooddan 10400 lük almıştım o süperdi, bu 10 binlik nasıl bu fiyata?
  • mabeynihumayun M kullanıcısına yanıt
    26,27,28 mayıs tarihlerinde babalar günü kampanyası vardı. Kampanya ile 14.49$ fiyatına düşmüştü. Bu ürün 10400'lük modelin yeni modeli. Boyutlarında bazı değişiklikler falan var.
  • Aldıgınız ürün arızalı kırık vs. çıkarsa paranızın tamamını kesinlikle geri alamıyorsunuz yarısı veriyorlar. Ürünü değiştirmek isterseniz de 20$ gibi uçuk ücretler talep ediyorlar sizden kesinlikle tavsiye etmiyorum illa alacaksanız da bunları göze alın.
  • babalar günü indirimine özel 10400lük yapıştırdık bir tane bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: mrt338

Aldıgınız ürün arızalı kırık vs. çıkarsa paranızın tamamını kesinlikle geri alamıyorsunuz yarısı veriyorlar. Ürünü değiştirmek isterseniz de 20$ gibi uçuk ücretler talep ediyorlar sizden kesinlikle tavsiye etmiyorum illa alacaksanız da bunları göze alın.

paypal diye birşey var haberin yok galiba
  • Haberim var dostum paypal'la aldığın zaman yarısını iade ediyorlar işte. Ürün değişimine kargo ücreti diye 20$ istiyorlar. Paypal'dan şikayet açtığın zaman paranı öylece geri iade etmiyorlar. Yine firmayla karşı karşıya kalıyorsun. Ürünü geri yollamaya kalktığın zaman 20tl ptt alıyor bu sahtekar firma da 20$ yeni ürün göndermeye istiyor. Yarısını geri almak benim için daha az zarar oluyor bu durumda
  • Benim de bir ürünüm eksik gelmişti.Bana da sizin gibi yaptılar.Paypal'dan itiraz açıp, hak talebine yükselttim.Gerisiyle Paypal ilgileniyor zaten.Gelmeyen ürünün parasının hepsini Paypal iade etti.

• Doğrudur hocam ben tam 1 ay uğraştım Gearbest diye bir site yok benim için artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt338

Haberim var dostum paypal'la aldığın zaman yarısını iade ediyorlar işte. Ürün değişimine kargo ücreti diye 20$ istiyorlar. Paypal'dan şikayet açtığın zaman paranı öylece geri iade etmiyorlar. Yine firmayla karşı karşıya kalıyorsun. Ürünü geri yollamaya kalktığın zaman 20tl ptt alıyor bu sahtekar firma da 20$ yeni ürün göndermeye istiyor. Yarısını geri almak benim için daha az zarar oluyor bu durumda

BEN banggood tan aldım. ürün gelmedi dispute açtım paramı aldım.
  • 7-8 alışverişim oldu

Sadece 1 seferde problem yaşadım

Ürünlerden biri arızalı çıktı Tamir ücretini ödemeyi önerdiler Fiş gönderin diyince ve bizde tamirat ürün ücretini aşacağı için salladım Neyse 12 dolarlık ürün için ister 4 dolar verin yeniden gönderelim (çin e takipli postayla arızalı ürünü göndermenin 4 dolar tutacağını yazmıştım) ya da 8 dolar hesabınızı iade edelim dediler. 2 gün içinde 8 dolar hesaba geçti bugün de powerbank alırken kullandım

• Xiaomi'nin powerbankini almak istiyorum takip kodu için para verecek miyim?

• karamurat28 kullanıcısına yanıt
    Evet vermeniz gerekiyor.

Bu arada arkadaşlar Vidonn X6 elime ulaştı ve inceleme yaptım. Fikirlerimi belirttim. Merak edenler için:
    http://forum.donanimhaber.com/m_106508633/f_//tm.htm

GearBest Alışveriş Fırsatları-Kampanyalar-Kuponlar

Yeni kuponlar için mail attım. Yarın geri dönüş yapacağını belirtti.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.