Şimdi Ara

Gearbest 3.81.TL Kulaklık Son 905 Adet Kargo Beleş Busefere Mobilde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.496
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kulaklık İhtiyacı Olana Güzel Fırsat Biraz Dandik Gibi Duruyor Ama İş Görür Gibi Kargoda Bedava Bu Arada Mikrofon Yok

Gearbest 3.81.TL Kulaklık Son 905 Adet Kargo Beleş  Busefere Mobilde

Gearbest 3.81.TL Kulaklık Son 905 Adet Kargo Beleş  Busefere Mobilde

1.1m Kablo 3.5mm Jak Kulakiçi Stereo Kulaklıklar

Aynı KUlaklık 38.53 TL burdada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barda_06 -- 12 Ocak 2018; 1:19:37 >

• çindeki ucuz çakma kulaklıklardan heralde ama sipariş geçtim bakalım ne gelecek
  • Gece gece para harcattin bize dostum sağol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber için teşekkürler. 1 tane aldık bakalım. Zaten daha fazlasına da izin vermiyor.
    Birikmiş puanlardan biraz puan kullandırttı. 2.66 TL bkm ile ödedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersin123 -- 11 Ocak 2018; 1:49:25 >
  • Aldık bir tane

• quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Haber için teşekkürler. 1 tane aldık bakalım. Zaten daha fazlasına da izin vermiyor.
    Birikmiş puanlardan biraz puan kullandırttı. 2.66 TL bkm ile ödedim.

birsey degil kardesim

• quote:

Orijinalden alıntı: djemrah00

Gece gece para harcattin bize dostum sağol

birsey degil fazla bi para degil dostum 😁😁😁

• kulak kanseri olmak isteyenler için güzel fırsat
  • Aldık bir tane bakalim kac güne gelir

• Yorumlara baktım alanlar gayet memnun sağolasın kardeşim haber verdiğin için. Söylenildiği gibi kaliteliyse ve elimize ulaşırsa mükemmel olur. En dandik kulaklıklar bile 5 liranın altında bulunmaz, şu boş yapanları da umursama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shikari

Yorumlara baktım alanlar gayet memnun sağolasın kardeşim haber verdiğin için. Söylenildiği gibi kaliteliyse ve elimize ulaşırsa mükemmel olur. En dandik kulaklıklar bile 5 liranın altında bulunmaz, şu boş yapanları da umursama

birsey degil kardesik gule gule kullan kardesim herkes yorum yapmakta ozgur kardesim iyide kotude sorun degil

• Fiyat 9,59₺ yaziyor

• Hazır ol biraz sonra kocaballi gelecek ve konuyu yurt dışı alış veriş fırsatlarına açmadın diye tepki gösterecek.

Geçenlerde burada bir fırsat paylaştım konu burada iken anında 3 kişi faydalandı ama konu taşınınca 1 kişi bile faydalanmadı

• Bundan almıştım 1 ay içinde kırılıyorlar. Şuan 10 lira olmuş sakın 10 lira vermeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros'ta daha iyisi 9.95. Ara sıra kampanya filan olunca 5.90 civarına da düşüyor. Mikrofonlu, ses açma kapamalı vb. Dayanıklılığına gelince, çok aşırı sağlam değil ama 3-5 ay gidiyor rahatça. Ithink migrosun kendi markası. Şarj vb. ürünleri alınmaz, sıkıntılı. Ama diğer ürünlerinde fiyat performans dengesi güzel. Gerek yok 1-2 lira ucuz almak için haftalarca beklemeye. Ha bir de aldığınız şey bozuk çıkar veya çabuk bozulursa, migros birebir değiştiriyor zaten. Link aşağıda ama tam belli olmuyor;

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/56570496-32410-ithink-mikrofonlu-kulaklik

Aslında şu ürünün beyaz olanı (ki renkli olan malesef kalmamış stoklarda);

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/57904019-32410-ithink-universal-kulaklik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu başlıkları DOĞRU bölüme açınız LÜTFEN....

konu taşındı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

Fiyat 9,59₺ yaziyor

tekrar dusmus kardesim mobilde 1 dollar olarak gorunuyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.