Şimdi Ara

Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
986
Cevap
15
Favori
49.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arama cevaplama samsung telefonlara özel. Cevaplayıp konuşmak için ise bt kulaklık lazım, aksi halde sesiniz karşı tarafa gider ses alamazsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncelleme gelmiş arkadaşlar
    Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacaktı,

3 gün önce gear sport saatimi kullanmaya başladım.. telefona(meizu mx5) samsung gear sport proğramını kurdum, sonrasında da samsung health yükledim saatteki spor aktivitilerini saatte görüyorum ama health da göremiyorum nedeni ne olabilir
  • empiss E kullanıcısına yanıt
    Samsung Health programında verilerin eşitleneceği cihazı Gear Sport olarak belirlediniz mi?
  • hsinan93 H kullanıcısına yanıt
    health da kayıtlı aksesuarlarda Gear Sport görünüyor. başka bir yerde daha kayıt etmemiz gerekiyor mu?
    Fotoğrafta belirttiğim gibi mi sizinki?
    Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü

• dediginiz gibi orada gözükmüyor, sadece kayıtlı aksesuarlarda görünüyor gear sport diye, o şekilde nasıl yüklemeliyim
    Hocam oradaki adım sayarın üzerine tıklayıp verilerin eşitleneceği cihaz olarak saatinizi seçin
    adım sayarın üzerine tıkladığımda bu şekiller çıkıyor, kayıt içinde bir seçenek bulamadım acaba başka yerde mi var Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar KulübüGear Sport Ana Konu ve Kullancılar KulübüGear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü

• Arkadaşlar Gear Sport almayı düşünüyorum fakat kararsızım. Uzun süreli kullanımda batarya ömrü nasıl olur merak ettim. 2-3 sene kullandıktan sonra şarjı 1 saatte biter duruma gelmesin ? Uzun süre kullanan var mı ürünü ? Tavsiyeleriniz neler ? Almaya değer mi ? Değişiklik olsun diye alacağım. Sony XZ Premium kullanıyorum telefon olarak, uyum sağlamama vb. durumlar olur mu ?
  • 1000 liraya şuan alabileceğiniz en güzel saat. 3 aydır kullanıyorum 3-4 gün arası gidiyor şarjım. 2-3 sene sonra en kötü 1 gün gider diye düşünüyorum. Ben samsung ile kullanıyorum diğer markalarla nasıl uyum sağlıyor tecrübem yok. Saat bilekte şık duruyor bunuda ekleyeyim

• LG G6 ile denendi ve

Huawei P9 ile denendi ikisinde de sorun yok...
  • meuzi mx5 de çalışmıyor. ben çalıştırmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D7B950238

Arkadaşlar Gear Sport almayı düşünüyorum fakat kararsızım. Uzun süreli kullanımda batarya ömrü nasıl olur merak ettim. 2-3 sene kullandıktan sonra şarjı 1 saatte biter duruma gelmesin ? Uzun süre kullanan var mı ürünü ? Tavsiyeleriniz neler ? Almaya değer mi ? Değişiklik olsun diye alacağım. Sony XZ Premium kullanıyorum telefon olarak, uyum sağlamama vb. durumlar olur mu ?
    Soyle diyeyim gear s2 kullaniyorum hemen hemen 1.5 yildir 2.5-3 gun gidiyordu suan 2 gun gidiyor son guncellemeden sonra batarya surem aslinda dustu fakat yeni arayuz icin deger(Gear Sporttaki arayuz verildi)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Yinede çok iyi yeni arayüz stabil çalışıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: hsinan93

Yinede çok iyi yeni arayüz stabil çalışıyor mu?
    Evet ufak yavaslamalar vardi simdi cok daha iyi calisiyor

• Arkadaşlar merhaba gear sport kullanıcısıyım xiaomi mi note 3 te telefonumla kullanıyorum saatteki hava durumu uygulamasını aktif edemedim gps açık olduğu halde konumu bulamıyor manuel şekilde girmeye çalışıyorum şehri yine yok varmıdır bunun bir çaresi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben cihazın mavisini çok beğendim ve sipariş geçtim. Gelsin bakalım bir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 25 Nisan 2018; 21:17:26 >
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun hocam

Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.