Şimdi Ara

Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
986
Cevap
15
Favori
49.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rica ederim. Üstte havuzda otomatik yazmışım yalnışlıkla. Su moduna otomatik giriyor yüzmeyi manuel seçiyoruz.

Fitbit kullanmadım bilmiyorum. Under armourada bakabilirsin. Shealth telefon uygulamasında daha detaylı şekilde antrenmanlar var fakat saate eklememişler okadarını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mavi Gear Sport satmak isteyen arkadaşlar irtibata geçebilir.
  • saati ekran devamlı açık moda getirdim ama yine de ışığı kısılıyor bunun devamlı modu varmıdır teşekkürler
  • Herkese selam... Iphone kullanıcısıyım ama Apple Watch yerine Gear Sport aldım. Cihaza alışmaya çalışıyorum fakat şöyle bir sorunla karşı karşıyayım... Bildirimler sarı nokta şeklinde gözüküyor fakat bildirim geldiğinde saatte uyarı çıkmıyor... Bunu nasıl düzeltebilirim bilen var mı? Ya da bu sorunu yaşayan başka bir kullanıcı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melih Vayvalak -- 18 Mart 2018; 17:41:20 >
  • black100 B kullanıcısına yanıt
    Öyle bir ayar yok sanırım. Belki ekran parlaklığını otomatik kısdan olabilir bir öyle deneyin ama sanmıyorum. Ekranı korumak için yapılıyor diye tahmin ediyorum.

• Melih Vayvalak kullanıcısına yanıt
    Sarı nokta çıktığına göre saatin bezelini sola çevirdiğinizde görmeniz lazım bildirimi.

• Evet sola çevirince bildirimleri görüyorum. Sorum şu, bu bildirimler ilk geldiğinde saat bir uyarı vermiyor... Böyle olmamalı diye düşünüyorum, bildirim ilk geldiğinde saatte bir uyarı çıkması gerekmez mi?

Ben de seçiyorum saat hep açık kalsın seçeneğini fakat malesef olmuyor. Bu ayar aktif de olsa kapanıyor ekran kendiliğinden... Var mıdır bunun da bir çözümü?

Ayarlardan titreşimi açın bildirim gelince titrer saat ve kolunuzu kaldırınca bildirimi görürsünüz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Titreşim de açık, anında gelen tek bildirim telefon aramaları. Onun dışında hiç bir bildirim o anda gelmiyor. Sadece sarı nokta beliriyor o kadar... Iphonela kullanıyorum bundan dolayı olabilir mi?

Hiç iphone tecrübem olmadı. iPhone ile kullanan arkadaşlar daha iyi yardımcı olacaklardır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakantorun

Öyle bir ayar yok sanırım. Belki ekran parlaklığını otomatik kısdan olabilir bir öyle deneyin ama sanmıyorum. Ekranı korumak için yapılıyor diye tahmin ediyorum.

onu denemiştim olmadı
    Amoled yanığı oluşmasın diye engellemişlerdir ozaman

Akşam iphone a kurup deneyeceğim bilgilendirirm sizi

• quote:

Orijinalden alıntı: Melih Vayvalak

Evet sola çevirince bildirimleri görüyorum. Sorum şu, bu bildirimler ilk geldiğinde saat bir uyarı vermiyor... Böyle olmamalı diye düşünüyorum, bildirim ilk geldiğinde saatte bir uyarı çıkması gerekmez mi?

Eger ayarini yaparsaniz bildirim geldiginde titrer+bildirim geldiginde ekrani uyandir derseniz ekran bildirim geldigi anda hem titrer hemde 5 sn ekran uyanik kalir bildirimi gosterir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

İlgili tüm ayarlarım aktif, bildirim, titreşim vb.fakat maalesef ve maalesef bu sorunu yaşıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakantorun

Amoled yanığı oluşmasın diye engellemişlerdir ozaman

teşekkürler
  • Çok makbule geçer açıkçası, izlenimlerini merakla bekliyorum
  • Çok güzel bir cihaz ancak 2 büyük sıkıntısı var. Yoksa kesinlikle alırdım.

1) Resmi olarak nabız ölçen göğüs bantlarıyla eşleşmiyor. 3. parti bir yazılım ile eşleşiyormuş araştırdığım kadarıyla ancak ne kadar sağlıklı çalışır bilinmez, üstelik aylık 3 usd de ücreti var. Uygulamanın ismi Sporty Watch (Stefan Thomas).
    Ürünün ismini spor koyup göğüs bandı desteği koymamak da nasıl bir saçmalıktır anlamak mümkün değil. Aynı şey Fitbit cihazlar için de geçerli.

2) Apple telefonlar ile uyumu iyi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unforgotten -- 19 Mart 2018; 23:51:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgotten

Çok güzel bir cihaz ancak 2 büyük sıkıntısı var. Yoksa kesinlikle alırdım.

1) Resmi olarak nabız ölçen göğüs bantlarıyla eşleşmiyor. 3. parti bir yazılım ile eşleşiyormuş araştırdığım kadarıyla ancak ne kadar sağlıklı çalışır bilinmez, üstelik aylık 3 usd de ücreti var. Uygulamanın ismi Sporty Watch (Stefan Thomas).
    Ürünün ismini spor koyup göğüs bandı desteği koymamak da nasıl bir saçmalıktır anlamak mümkün değil. Aynı şey Fitbit cihazlar için de geçerli.

2) Apple telefonlar ile uyumu iyi değil.

S healt'e eslestirebiliyorsunuz.Ama saat'in anlami ne o zaman kendi nabiz olceri genelde dogru olcuyor bisiklet kullanirken aciyorum surekli olc diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 20 Mart 2018; 11:56:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.