Şimdi Ara

Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
986
Cevap
15
Favori
49.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam galaxy apps'tan indirdiğim arayüzlerde sıkıntı yok. sadece MR. Time ve Facer arayüzlerinde lag oluyor.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hocam baya tecrübelisiniz o zaman

Başka önerileriniz varsa alabilirim😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GameArenaRisc

Hocam baya tecrübelisiniz o zaman

Başka önerileriniz varsa alabilirim😊
    :)))

Aklima gelen simdilik bunlar hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün kullandım da pek ihtiyacım olmadı ama galeri de fotolar güzel duruyor baya.

• quote:

Orijinalden alıntı: GameArenaRisc

Hocam bugün kullandım da pek ihtiyacım olmadı ama galeri de fotolar güzel duruyor baya.
    Olur illa :)

Galeri bana cok kullanisli gelmiyordu acikcasi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhabalar

cihazı 3 gün oldu alalı mavi gear sport

ancak sorunum saate bluetooht kulaklık bağlayamıyorum. ilk olarak samsung hm1500 kulaklık denedim telefon kulaklıgı gördü(iphone6) ancak saat kulaklığı bulamıyor.

daha sonra başka marka kulaklık denedim bu sefer tekrar telefon gördü ancak telefondan bağlantısını kesersem o zaman saat görüyor ama saatin içinde fabrika çıkışlı kayıtlı olan müzik çaldıgımda ses gelmiyor

üst tarafta saatte kulaklık simgesi çıkmakta ancak telefona bağlantı yapılmadıgından armalar cevaplanmıyor

sizce saattemi bir sıkıntı var yoksa iphone model oldugundan mı kulaklık iki cihaza bağlantı yapamıyor

saygılarımla
  • Gear Sport’lara Galaxy Watch’taki tizen 4.0 yazılımı gelir mi?

• Pek sanmıyorum hocam.
  • Galaxy s7 den Huawei Mate 20 lite a geçmeyi planlıyorum. Bakalım saat ile uyumu nasıl olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tizen 4'ün getirdiği gözle görülür bir yenilik yok. Bana göre gelmez. Ya da gelirse de 2019'un ortalarında gelir. Galaxy Watch ile Gear Sport arasında şekil ve 1-2 donanımsal fark dışında bir fark yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Tizen 4'ün getirdiği gözle görülür bir yenilik yok. Bana göre gelmez. Ya da gelirse de 2019'un ortalarında gelir. Galaxy Watch ile Gear Sport arasında şekil ve 1-2 donanımsal fark dışında bir fark yok.
    Evet çok fazla gözle görülür yenilik yok ama yanlış bilmiyorsam tizen 4’te whatsaptan gelen tüm mesajları görebiliyoruz sadece son mesajı değil. Bu özellik olsa güzel olur

• Haklısınız. Sadece o özellik ve türkçe destekli konuşarak mesajlara cevap verebilmek harika olurdu. Bana göre samsung'un bütün saatlerinin eksiklikleri bunlar... Ondan dolayı gear sport ile galaxy watch arasında bir fark yok benim için. Belki bixby türkçe desteği aşırsa o zaman almak isterim

• Arkadaşlar merhaba. İşaretlediğim yer ölü piksel midir? Cihazın garantisi devam ediyor. Servise gitsem garantiden faydalanabilir miyim sizce?

Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü
  • Ölü piksel veya piksel hatasından çok ekran çapağına benziyor. Kuvvetli bit büyüteç ile bakmak lazım ama çok da serviste ekranı söktürmeye değecek gibi değil sanki.
  • emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Bence şansınızı deneyin hocam zamanla başka saat yüzlerinde gözünüze iyice batabilir.

Hocam bir de hamgi kayış acaba. Gerçekten çok güzel duruyor.

• Thai-Fun kullanıcısına yanıt
    Elektronik cihaz konusunda titiz biri olduğum için gözüme batıyor. Hatta sırf bunun için siyah arkaplanı olan saat şekilleri kullanıyorum.

• Zaten sorunu size göstermek için bu arayüzü seçtim. Yoksa hep siyah arkaplanı olan arayüzleri kullanıyorum. Kayış bu. Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü

• İphone kullanıp da rehberini saat üzerinden görebilen var mı? Önceden android kullanırken telefon rehberi saatten gözüküyordu diye hatırlıyorum. iOS ta gözükmüyor sanırım aradım aradım bulamadım

• arkadaşlar sizde de yürüyüş / koşu modunu kullandıktan sonra (modu kapattıktan sonra) nabız sensörü ışığı aralıksız yanıp sönmeye devam ediyor mu kapanması gerektiği halde?
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Aynısı bende oldu. Ama ben kapatmayı unuttuğum için sanmıştı. Bende kilitlendi o şekilde ve kapatıp açmadan düzelmedi.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.