Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
952
Cevap
25
Favori
42.121
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    35 Mesaj

hocam galaxy apps'tan indirdiğim arayüzlerde sıkıntı yok. sadece MR. Time ve Facer arayüzlerinde lag oluyor.
    |
    |
    Thai-Fun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam baya tecrübelisiniz o zaman

Başka önerileriniz varsa alabilirim😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: GameArenaRisc

Hocam baya tecrübelisiniz o zaman

Başka önerileriniz varsa alabilirim😊
    :)))

Aklima gelen simdilik bunlar hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam bugün kullandım da pek ihtiyacım olmadı ama galeri de fotolar güzel duruyor baya.

|
    |
    Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: GameArenaRisc

Hocam bugün kullandım da pek ihtiyacım olmadı ama galeri de fotolar güzel duruyor baya.
    Olur illa :)

Galeri bana cok kullanisli gelmiyordu acikcasi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    arkadaşlar merhabalar

cihazı 3 gün oldu alalı mavi gear sport

ancak sorunum saate bluetooht kulaklık bağlayamıyorum. ilk olarak samsung hm1500 kulaklık denedim telefon kulaklıgı gördü(iphone6) ancak saat kulaklığı bulamıyor.

daha sonra başka marka kulaklık denedim bu sefer tekrar telefon gördü ancak telefondan bağlantısını kesersem o zaman saat görüyor ama saatin içinde fabrika çıkışlı kayıtlı olan müzik çaldıgımda ses gelmiyor

üst tarafta saatte kulaklık simgesi çıkmakta ancak telefona bağlantı yapılmadıgından armalar cevaplanmıyor

sizce saattemi bir sıkıntı var yoksa iphone model oldugundan mı kulaklık iki cihaza bağlantı yapamıyor

saygılarımla
    |
    |
    Gear Sport’lara Galaxy Watch’taki tizen 4.0 yazılımı gelir mi?

Pek sanmıyorum hocam.
    |
    |
    srh34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3283 Mesaj

Tizen 4'ün getirdiği gözle görülür bir yenilik yok. Bana göre gelmez. Ya da gelirse de 2019'un ortalarında gelir. Galaxy Watch ile Gear Sport arasında şekil ve 1-2 donanımsal fark dışında bir fark yok.
    |
    |

Orijinalden alıntı: LGatakan

Tizen 4'ün getirdiği gözle görülür bir yenilik yok. Bana göre gelmez. Ya da gelirse de 2019'un ortalarında gelir. Galaxy Watch ile Gear Sport arasında şekil ve 1-2 donanımsal fark dışında bir fark yok.
    Evet çok fazla gözle görülür yenilik yok ama yanlış bilmiyorsam tizen 4’te whatsaptan gelen tüm mesajları görebiliyoruz sadece son mesajı değil. Bu özellik olsa güzel olur

Haklısınız. Sadece o özellik ve türkçe destekli konuşarak mesajlara cevap verebilmek harika olurdu. Bana göre samsung'un bütün saatlerinin eksiklikleri bunlar... Ondan dolayı gear sport ile galaxy watch arasında bir fark yok benim için. Belki bixby türkçe desteği aşırsa o zaman almak isterim

|
    |

SAMSUNG 46ES6340, TOSHIBA CAMILEO X100 FULL HD VIDEO CAM, OPTOMA HD28 DSE, LOGITECH HARMONY ONE REMOTE, PIONEER VSX-2021-K, LG M227WD, TOSHIBA L650-15K NOTEBOOK, LG BD390 BLU-RAY PLAYER, WD HD TV LIVE HUB, TOSHIBA HD-A35 HD-DVD PLAYER, SONY PS3 130GB NTSC-U, BLACKVIEW BV7000 Pro, TOSHIBA STOR.E TV 2TB, LENOVO YOGA 3 PRO, TOSHIBA 22DV667DG DVD/TV, MSI AIO AE2420 3D, SEDONA 721, SUBARU XV BUZ GRİ 2014 ELEGANCE, INNOCENCE IS NO EXCUSE... VAROLAN HERŞEY EVRENİN DENGESİNE HİZMET EDER...
  • Binbaşı
    1012 Mesaj

Bence şansınızı deneyin hocam zamanla başka saat yüzlerinde gözünüze iyice batabilir.

Hocam bir de hamgi kayış acaba. Gerçekten çok güzel duruyor.

|
    |
    emrhyldrm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    440 Mesaj

Elektronik cihaz konusunda titiz biri olduğum için gözüme batıyor. Hatta sırf bunun için siyah arkaplanı olan saat şekilleri kullanıyorum.

|
    |
    Thai-Fun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    440 Mesaj

Zaten sorunu size göstermek için bu arayüzü seçtim. Yoksa hep siyah arkaplanı olan arayüzleri kullanıyorum. Kayış bu.

|
    |
    The Fame Monsters kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1512 Mesaj
    İphone kullanıp da rehberini saat üzerinden görebilen var mı? Önceden android kullanırken telefon rehberi saatten gözüküyordu diye hatırlıyorum. iOS ta gözükmüyor sanırım aradım aradım bulamadım

|
    |
  • Yarbay
    2212 Mesaj
    arkadaşlar sizde de yürüyüş / koşu modunu kullandıktan sonra (modu kapattıktan sonra) nabız sensörü ışığı aralıksız yanıp sönmeye devam ediyor mu kapanması gerektiği halde?

Aynısı bende oldu. Ama ben kapatmayı unuttuğum için sanmıştı. Bende kilitlendi o şekilde ve kapatıp açmadan düzelmedi.
    |
    |
    chengineer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    SAMSUNG 46ES6340, TOSHIBA CAMILEO X100 FULL HD VIDEO CAM, OPTOMA HD28 DSE, LOGITECH HARMONY ONE REMOTE, PIONEER VSX-2021-K, LG M227WD, TOSHIBA L650-15K NOTEBOOK, LG BD390 BLU-RAY PLAYER, WD HD TV LIVE HUB, TOSHIBA HD-A35 HD-DVD PLAYER, SONY PS3 130GB NTSC-U, BLACKVIEW BV7000 Pro, TOSHIBA STOR.E TV 2TB, LENOVO YOGA 3 PRO, TOSHIBA 22DV667DG DVD/TV, MSI AIO AE2420 3D, SEDONA 721, SUBARU XV BUZ GRİ 2014 ELEGANCE, INNOCENCE IS NO EXCUSE... VAROLAN HERŞEY EVRENİN DENGESİNE HİZMET EDER...
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.