Şimdi Ara

Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
986
Cevap
15
Favori
49.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saatten cevaplayabilsem de zaten saatten ses gitmediği gibi nasıl olsa telefonu elime alacağım zaten. Yani çok önemli bir konu değil ama sadece merak ettim neden böyle farklı diye. Diğer arkadaşların telefonlarını bilmiyorum, telefon cihazı ile ilgili olabilir tabii.
    teşekkürler bilgi ve paylaşımınız için.
  • Saati aldığım günden beri cağrı cevaplama ve reddetme mevcut. Özellikle meşgul olduğunuz bir anda kimin aradığını görüp ona göre cevap vermek yada reddetmek pratik oluyor. Bluetooth kulaklık bağlıysa saatten cevaplayıp konuşabiliyorsunuz. Telefon Samsung Galaxy s7.
  • hsinan93 H kullanıcısına yanıt
    Kulaklık bağlı değilse de bu cevap seçeneği çıkıyor mu
  • Bende de çıkmıyor , cevaplama özelliği , telefona göre değişiyor heralde.
  • Thai-Fun kullanıcısına yanıt
    Çok anlamı olmasa da çıkıyor. Saatten çağrıyı kabul edip telefonu eline alıp konuşmaya başlayabiliyorsun.
  • hsinan93 H kullanıcısına yanıt
    Saatten açıp ta telefonu eline alana kadar geçen 1-2 sn karşı tarafa boşluk yada açıp konuşmama gibi izlenim verebilir. Öte yandan mesela telefonu alamayacak gibi bir işle meşgulken telefondan çağrılarda hoparlörü otomatik aç ayarını seçip hiç telefona dokunmadan konuşmaya da başlayabilirsin.
    Haklısınız
  • Merhaba arkadaşlar,

Telefonun saat teması değişiyor mu?
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    evet evet evetttt
    Yanlış cümle kurmuşum. Kusura bakmayın. Saatin teması değişiyor mu olacaktı. Ben o zaman sipariş geçeyim. Beni uzun süre idare edecektir bu cihaz.

Teşekkürler hocam. Klasik saat teması kurup keyfime bakacağım.
  • Arkadaşlar gear sport almayı düşünüyorum ama nokia 8 kullanıyorum samsung marka telefon dışında kullanıp soru yaşayan var mı bağlantı sorunu bildirim sorunu gibi yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dogukankaya844 D kullanıcısına yanıt
    Yaşanan sorunlar genellikle birkaç uyumsuz yada eksik fonksiyon. Ayrıca samsung markasında telefon kullananlardan da bazı sorunlar yaşayanlar var. En güzeli imkanınız varsa mağazada deneyerek alın yada netten sipariş verdikten sonra mağazada deneyin, nasıl olsa net alışverişlerini açmadan 15 günde iade edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba, saat arayüzleri olarak genelde galaxy apps'teki ücretsiz arayüzleri indirip kullanıyordum. Ancak MR. Time ve Facer uygulamaları içinde de çok güzel ücretsiz arayüzler var. Fakat bu arayüzlerde de bir lag sorunu var sanırım.

Saati uyandırma hareketiyle uyandırdığımda kısa bir an (yarım saniye kadar) ekran kapanmadan önceki zamanı gösterip sonra kendine geliyor. Mesela bu sabah ekranı açtığımda dün geceki saati gösterip hemen kendine geldi. Bu lag sorunu nasıl aşılır bilen var mı?
  • sweetmember S kullanıcısına yanıt
    Bu durum bendeki başka ara yüzlerde de oluyor. Ya o ara yüzün kendisinden yada saatin işlemci hızından kaynaklanıyordur diye düşünüyorum.
  • iPhone 6 kullanıyorum , dün itibariyle Samsung gear sport aldım vizelerde yardımcı olsun diye xD Salı çarşamba gibi elime ulaşacak bakalım nasıl olacak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GameArenaRisc

iPhone 6 kullanıyorum , dün itibariyle Samsung gear sport aldım vizelerde yardımcı olsun diye xD Salı çarşamba gibi elime ulaşacak bakalım nasıl olacak..

Agile keyboard'ı kur bence T9 la o iş zor oluyor.Samsung'un kendi browseri daha iyi çalışıyor ama Gear Browser'a göre program arayüzü yavaş.İnternet surf daha iyi zoom falanda var.

Birde ekranı 5'dk ya ayarla.Hareketle uyandırma açık olsun şüpheli durum olursa ters yap eli ekran kapansın.Eğer birşeye bakıp yazacaksan önceden not falan varsa mesaj olarak saatin içine at bezelden kaydırarak işini gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Notlarımı direkt olarak galeriye atmayı düşünüyorum.

• quote:

Notlarımı direkt olarak galeriye atmayı düşünüyorum.
    ordan zor oluyor yinede deneyin

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Siz daha önce denediniz mi hocam?

• quote:

Siz daha önce denediniz mi hocam?
    4 yıl

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.