Şimdi Ara

Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
986
Cevap
15
Favori
49.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hepsiburada da 789 oradan alın kordona o kadar para vermeyin. piyasada envai çeşit deri, silikon kordon var ben 3 tane aldım. sonradan alırsınız kordon. deri kayış ile her türlü resmi kıyafete de uyuyor. gerekirse size linkleri atarım.
  • OnlyAnanas O kullanıcısına yanıt
    Hocam sabah bakıyorum deli gibi bildirim var. Belki titremiyor ama bildirimleri alıyor. Ben kendi anlasın isterdim evde olduğumu ama mecbur manuel takılacağız demekki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şu anda oraya bakıyordum :) siyahı da 919 TL
  • Thai-Fun kullanıcısına yanıt
    Bencede kordona para vermeyin. Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü

Ali express den aldim yaklaşık 30 tlidi emin değilim. Ama çok memnun kaldım ilerdd 2 3 rengini daha alacağım.

edit : kodonun linki arkadaşlarhttps://tr.aliexpress.com/item/22mm-20mm-evrensel-naylon-saat-kay-i-in-Samsung-di-li-S3-S2-klasik-spor-de/32889122985.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.68134c4dPOZh9B

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venus94 -- 27 Ekim 2018; 5:9:24 >

• Arkadaşlar kordonların linklerini paylaşabilir misiniz?
    Spor ve klasik farketmez alalım dursun, çeşit çeşit kullanırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-gear-s3-frontier-ve-classic-silikon-kordon-lacivert-381902644

https://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/deri-saat-kayisi-puntolu-spor-model-20mm-siyah-saat-kordonu-metal-baskili-beyaz-dikisli-382649951

iki tane de dışarıda saatçilerden almıştım linkleri yok ama koyu lacivert ve silikondu onlarda.

Hocam frontier modellerinin kayışları 22mm değil mi, nasıl uydurdunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• KilliKarpuz kullanıcısına yanıt
    Sadece saate bağlantı yerinde her iki taraftan incecik bir miktar kestim.
    Nasıl durduğunun resmini de koymuştum bir sayfa önce.
    S3 kayışlarının saate bağlantı yerine doğru genişlemesini çok seviyordum o yüzden yaptım. Saatin genişliği ile iyi uyuyor.Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thai-Fun -- 27 Ekim 2018; 14:4:24 >
  • Arkadaşlar benim gear sport geldi, kasa muhteşem ekran da aynı şekilde ama şarj konusu beni çok şaşırttı. Yeni güncellemeyi yapmama rağmen, telefonla bağlamadığım halde patır patır yüzdeler düşüyor. Bir tam günü anca çıkartıyor. N11 Samsung Türkiye den almıştım, cayma hakkımı kullanarak iade edeceğim. Sizce sorun çıkartırlar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktaysar

Arkadaşlar benim gear sport geldi, kasa muhteşem ekran da aynı şekilde ama şarj konusu beni çok şaşırttı. Yeni güncellemeyi yapmama rağmen, telefonla bağlamadığım halde patır patır yüzdeler düşüyor. Bir tam günü anca çıkartıyor. N11 Samsung Türkiye den almıştım, cayma hakkımı kullanarak iade edeceğim. Sizce sorun çıkartırlar mı?
    Bi kaç sefer şarj et benim yaklaşık eve gelince uçak moduna alıyorum 3 günü biraz geçerek kullanıyorum sadce %20den sonra patır patır düşüyor normalde olmuyor bi kaç sefer şarj et açılır pil

• Arkadaşlar siyah ve mavi arasında kasada renk farkı var mı?

Yoksa sadece kayış renkleri mi farklı?

Siyah istiyordum ama mavi denk geldi, aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: butters01

Arkadaşlar siyah ve mavi arasında kasada renk farkı var mı?

Yoksa sadece kayış renkleri mi farklı?

Siyah istiyordum ama mavi denk geldi, aldım.
    Kasa rengi farklı. Mavi olan çok koyu mavi bir renk. Benim çok hoşuma gitmişti alırken.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venus94

Bencede kordona para vermeyin.

Ali express den aldim yaklaşık 30 tlidi emin değilim. Ama çok memnun kaldım ilerdd 2 3 rengini daha alacağım.

edit : kodonun linki arkadaşlarhttps://tr.aliexpress.com/item/22mm-20mm-evrensel-naylon-saat-kay-i-in-Samsung-di-li-S3-S2-klasik-spor-de/32889122985.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.68134c4dPOZh9B
    Hocam saate bağlanan kısım metalse sürtünmeden dolayı saatin ic kısmını soyabilir. Plastikse ben de sipariş edeyim. Bende bundan metal var kullanamadım.

• butters01 B kullanıcısına yanıt
    Mavi olan koyu lacivert kapalı ortamda siyah gibi görünüyor. Güneşte mavi olduğu belli oluyor.

• Saati aldığımdan beri 2A ile şarj ediyorum. Bir sorun çıkarır mı?

Edit: 6 aydır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scutigeromorpha -- 29 Ekim 2018; 21:0:18 >
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Plastik hocam, ve çok az da olsa boşluk var. Kordonun o sert kısmı gövdeye temas etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

Hepsiburada da 789 oradan alın kordona o kadar para vermeyin. piyasada envai çeşit deri, silikon kordon var ben 3 tane aldım. sonradan alırsınız kordon. deri kayış ile her türlü resmi kıyafete de uyuyor. gerekirse size linkleri atarım.
    Aynısinı yaptım bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktaysar

Arkadaşlar benim gear sport geldi, kasa muhteşem ekran da aynı şekilde ama şarj konusu beni çok şaşırttı. Yeni güncellemeyi yapmama rağmen, telefonla bağlamadığım halde patır patır yüzdeler düşüyor. Bir tam günü anca çıkartıyor. N11 Samsung Türkiye den almıştım, cayma hakkımı kullanarak iade edeceğim. Sizce sorun çıkartırlar mı?
    Sarj durumu garip gercekten 10 saatte 14 gitmis

Genel olarak 2 gun cikariyor 3'u zorluyor az bildirim alinsa 3 gun cikariyor ama bana anca 2 gun :)

• 2 değil 5A da olsa şarj aleti ne kadar ihtiyacı varsa o kadar çeker merak etmeyin.
    Sadece volta dikkat edin zarar verecek olan farklı voltajdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venus94

Plastik hocam, ve çok az da olsa boşluk var. Kordonun o sert kısmı gövdeye temas etmiyor.
    Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.