Şimdi Ara

Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
986
Cevap
15
Favori
49.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar. Bir şey soracağım. Şimdi ben Iphone 8 Plus kullanan biriydim, Note 9'a geçeceğim kısmet olursa. Haliyle Apple Watch Series 3 saatimin hiçbir işlevi kalmayacak...

Sorum şu:

Neden 2 yıllık GEAR S3'ün fiyatı hala yüksekken, geçen sene çıkan GEAR SPORT saat 750tl'ye bulunabiliyor? Acaba kronik bir sorun mu var? GPS'i mi kötü, yavaş mı, çok mu kalori/adım sayıyor?

Saygılar.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Ekranı 0.1" küçük ve hoparlör yok. Onun dışında eksikliğini yaşayacağınız bir durum söz konusu değil. 8 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hsinan93 H kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederim hocam. Pili hakkında da küçük bilgilendirme yapar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam. Pili hakkında da küçük bilgilendirme yapar mısınız?
    kullanım durumuna göre 2.5 3 gün gidiyor şarjı hocam
  • Sizce parasini hakediyor mu?

Normal saate 900 tl verecegime akilli saate vereyim en azindan islevi olur diye dusunuyorum. Tasarimi da hosuma gitti modern hatlara sahip.

Internetten almayi dusunuyorum. Bileklerim biraz ince sikinti olur mu?

Aklima takilan ikinci sey hem kulakliga hem de telefona ayni anda baglanabiliyor mu? Bir de muzikleri saate atsam onun sayesinde kulaklikla dinleyebilir miyim? Boylece telefonu aradan cikartmis olurum ve telefonun sarji bos yere gitmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fakirdepocu -- 18 Ağustos 2018; 11:22:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakirdepocu

Sizce parasini hakediyor mu?

Normal saate 900 tl verecegime akilli saate vereyim en azindan islevi olur diye dusunuyorum. Tasarimi da hosuma gitti modern hatlara sahip.

Aklima takilan ikinci sey hem kulakliga hem de telefona ayni anda baglanabiliyor mu? Bir de muzikleri saate atsam onun sayesinde kulaklikla dinleyebilir miyim? Boylece telefonu aradan cikartmis olurum ve telefonun sarji bos yere gitmez.
    2'sinde aynı anda bağlanır.Kablosuz kulaklık varsa dinlenir ama kablosuz kulaklığınız ile gidip samsung shop'tan bir deneme yapmanızda fayda var.Hani görür görmez.Benimde bilek ince sorun yok zaten ufak bir saat S3 gibi devasa büyük değil.

Hepsiburada arada 799 yapıyor orayı takip etmekte fayda var tabi son kurdan sonra 799 düşürürler mi bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncelleme gelmiş

Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü

• quote:

Orijinalden alıntı: Fakirdepocu

Sizce parasini hakediyor mu?

Saat takıntılı biri olarak uzun süredir en zevkle kullandığım saat oldu. Bence parasını hakediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    En az 2 gün gidiyor hocam

• hsinan93 H kullanıcısına yanıt
    Yanıtınız için teşekkür ederim. Ayın 13'ünde Hepsiburada'dan sipariş verdim, hala gelmedi... Heyecanla bekliyorum. Bayramdan sonra inşallah. Peki adım sayma ve kalp ritmi ölçme doğruluğu hakkında ne dersiniz?=
    Hayirli olsun hocam güzel günlerde kullanın. Kalp ritmi ne kadar doğrudur bilmiyorum ama adım sayma ortalama olarak iyi bence. Ben genellikle bisiklet sporu için kullanıyorum ve o konuda çok memnunum.

• 16 mb güncelleme geldi bugün saate. geliştirilmiş kararlılık vs. ama önemli olan pil algoritmasını değiştirmişler. bazı arkadaşlar 100 e kadar dolmuyor diyordu sorunlatı düzeldi mi acaba?

• Ben bi sefer şarj ettim sorun yok. Ilerleyen günlerde daha net anlaşılır

• Ankara içi 2.el alınık gear sport pm me
  • Bu saati almayı düşüyorum arkdaslar s8 telefona sahibim ve ünl kablosuz kulaklıkla güzel bi deneyim sunar gibi sizlere sormak istediğim diyelim saati 2 yıl kullandım sonra samsung servise gidip bataryasını degistirebliriyim acaba yada 2 yılda bataryaya bisey olmazmi

Elinde temiz gear sport olan pm atabilir

• Arkadaşlar mavi renk kullananlar güneş altında fotoğrafını atabilir mi merak ediyorum kasım gibi alacağım inşallah.

• gurkanbesyo G kullanıcısına yanıt
    3 günde 1 sarj edildiği için 2 yılda bataryasının çok etkileneceğini düşünmüyorum. Olurda etkilenirse servis değişim yapacakdır tabikide.
  • şu an n11 deki samsung türkiye mağazası 599 tl ye satıyor. benim göremediğim bir yanlışlık mı var acaba? fiyat doğru mu? birçok yerde 800-1000 tl bandında satılıyor.

Gear Sport Ana Konu ve Kullancılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wally Gator -- 27 Ağustos 2018; 13:58:52 >
  • Valla hocam msjini gördüm ve o dergin yerden alem umarım sorun cikmaz :)

• Saati 599 tl ye aldım şuan tekrar 899 gözüküyor onaylandı dedi umarım gonderirler

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.