Şimdi Ara

Gear s3 fronteir acil yardım !! aşırı morelim bozuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şimdiden yardımcı olanlara tesekkürler..

1. Telefonum samsung j7 1.5 ram ı de var.. j5 e baglanıor ama j7 ye baglanmıyor..
    2. Gear s3 ün hala sürümü 2.3.2.3 tizen 3 yayınlanalı 1 ay olmuş hem j5 telefondan hemde üstünden denedim.. gearda sunucuya baglanılamadı diyor.
    j5 telefonda da son sürümdür dior . mal saat çldırcam yardımcı olun lütfen..

• Bağlanma sorununu sürekli tekrar aralıklarla denemeniz gerekiyor. Bazen bluetooth dan gear s3'ü silip tekrardan bağlatın bende öyle olmuştu.

Tizen 3 konusunda ise yaşanan problemlerden dolayı sanırım tizen 3 şimdilik güncellemesi durduruldu. Gerçi fix çıktı ama daha Türkiye'ye gelmedi. Önümüzdeki ay geleceği söyleniyor.
  • LordMurat55 kullanıcısına yanıt
    galaxy apps ten gear programını kurabiliyorum. indirme asamasnda uyumlu degil hatası alıorum ve play store linkten yonlendirildiginde orda çıkan yazı cihaz uyumlu değil hatası alıorum indirilmior yani play storodan da 20 defa denedim sonra deneyin yazıor en az sizdede bu şekildemiydi acaba :/ ?
  • telefonu degişcen kardeş play store da gear olmayanların hiçbiri olmuor.. baska çaren yok. j7 de yok j5 te saçmalk işt
  • programın google dan apk sini bul tekrar dene. tansu bey gereklı acıklamayı yaptı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.