Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yeni alinca az gidiyor hocam neyi var neyi yok diye kurcalamaktan 😁 zamanla aod kapali 4 gunu rahat cikarirsiniz merak etmeyin 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevimliHaya1et

Arkadaşlar bi kac sorum olacak cevap verebilecek arkaslara simdiden teskkur ederim

Simdi benim bu saati alma amacım sağlık takip yönü oldugu icin kandaki hava durumunu ölçmem gerekiyor.surekli blutoot acik olmasa takip sistemi telefon ile sonra senkron edebiliyormuyum?

Saatten telefon görüşmesi yapmam sanırım sarj durumu nasil 3 günü çıkartır mi always on açık duracak sekilde yoksa gear4 u mu bekliyim

Kandaki oksijen oranını ölçmüyor. Belki biliyorsunuzdur bu ölçümü yapan telefonlar var. Note 4, note 5 , s7 gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammet_89

iyi gunler, always on acik ve telefon gorusmelerinide saatten yaptiginizi dusunursek 2 gunun gecesi sarja takmak zorunda kalirsiniz, always on kapali yine telefon gorusmelerini saatten yaptiginizi dusunursek 4. gunu cok buyuk ihtimal cikariyor.. baslarda bi hevesle always on'u hep acik birakiyordum, sonra gereksiz oldugunu anliyorsunuz, ha ben sekilli gorunsun yanimdaki insanlarda merak edip baksinlar diye acik birakabilirsiniz fakat ciddi derecede sarj yediginide soylemem gerek.. fakat asla sarj konusunda sizi uzecek bir cihaz degil &#128522;

kandaki hava basincina gelecek olursak ben oyle bi ozellik gormedim, s healt ile nabiz, adim, yukseklik degerlerine bakabiliyorsunuz fakat soylediginiz gibi bir ozellik olsa buyuk ihtimalle farkederdim, eger saati almanizin en buyuk amaclarindan biri buysa diger arkadaslarin da gorusleri dogrultusunda daha iyi arastirma yaparak almanizi tavsiye ederim..

Cevap icin cok teskkur ederim bilgilendirici bi yazi olmus SpO2 ozelligi gerçekten yok mu aga?o ozellik yoksa almamın bi anlamı kalmaz benim için. Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• diablodiablo D kullanıcısına yanıt
    Note 5 var aga bende acaba saatte ölçüyor mu diye merak ediyordum ama olmamasi benim icin hayal kırıklığı oldu napalim s4 ü beklicez:(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ,

watch designer programı ile saatime arayüz yüklemek istiyorum. Saat ve pc ikiside aynı ağa bağlı programa saat üzerindeki ip adresini yazıyorum. ip adresine bağlanıyor fakat saatimi görmüyor. Hata ayıklamada açık. Nerde sorun var acaba sizce ne yapmalıyım yada bişeyi eksikmi yapıyorum. Yardım lütfen
  • Arkadaşlar aliexpress'ten sipariş ettiğim kayışlar 19 günde geldi. Çok hızlı elime ulaştı şaşırdım açıkçası. Daha önce aliexpress'ten verdiğim siparişler hep 45-60 gün arasında geliyordu. zhiping li Store'dan adlı satıcıdan aldım ve yunexpress ile gönderdi. Ay sonu diğer renklerden de sipariş edeceğim...

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpbey78 -- 11 Şubat 2017; 9:35:10 >

• frost35 kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı sorun var çözemedim herşeyi denedim Ayhan beyde uğraştı ama olmadı. Modemede reset attım şimdi hiç seryifikada vermiyor.

• arkadaşlar bu otomatik bağlanmama sorununu nasıl çözeceğiz.

bluetooth bağlı iken telefondan uzaklaşıyorum bağlantı kopuyor tekrar yakına gelince otomatik bağlanmıyor uyuz oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpbey78

Arkadaşlar aliexpress'ten sipariş ettiğim kayışlar 19 günde geldi. Çok hızlı elime ulaştı şaşırdım açıkçası. Daha önce aliexpress'ten verdiğim siparişler hep 45-60 gün arasında geliyordu. zhiping li Store'dan adlı satıcıdan aldım ve yunexpress ile gönderdi. Ay sonu diğer renklerden de sipariş edeceğim...

Arkadaşım hayırlı olsun çok yakışmış link verebilirmisin acaba

• Cem_16 kullanıcısına yanıt
    https://m.tr.aliexpress.com/item/32773837405.html#autostay

• alpbey78 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Ne yaptımsan şu gwd dosyasını saate atamadım.Herşey oke ama bu seferde gear watch desinger serfitika almıyor.Anlamadım gitti.Ne sıkıntılı işmiş.

• saitates kullanıcısına yanıt
    gwd dosyasini actiktan sonra saate atmadan once build yapman gerek sonrasinda satte at

• radonk kullanıcısına yanıt
    build dediğiniz nedir?Brn direk atmaya çalışıyorum ama sertifika lazım diyor oke diyorum ama bu seferde bağlanmıyor samsung sayfasına.proxy deneyenin filan diyor.Vpnlerle denedim gene aynı şey.:(

• quote:

Orijinalden alıntı: plastic_angel

Merhaba herkese,
    Buradaki yorumlardan çok şey öğrendim, değerli bilgilerinizi paylaştığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Benim de nacizane bir faydam dokunabilirse ne mutlu bana.

Gear Watch Designer uygulaması ile nasıl watchface yüklenebileceğini adım adım anlatmaya çalışacağım.

1) Gear Watch Designer uygulamasını kuruyoruz.http://developer.samsung.com/gear/design/watch-designer sitesindeki for WIN olan indirilmesi gerekiyor.
    2) Gear S3 Ayarlar menüsüne girip bluetooh kapatıyoruz, wifi'yi açıyoruz, En alttaki "Gear Bilgileri" menüsünden hata ayıklama seçeneğini aktif hale getiriyoruz.
    3) PC yada laptop kullanmamız farketmiyor, Gear S3 ve pc'nin aynı modeme bağlanması yeterli.
    4) Gear Watch Designer uygulamasını açıyoruz. Çıkan her bir pencereyi kapatın, Yes demenize gerek yok.
    5) Bu linkten ücretsiz beğendiğiniz bir watchface indirebilirsiniz.https://plus.google.com/u/0/104704492398430829346
    5.1) File > Open Project diyerek indirdiğimiz watchface'i yüklüyoruz.
    6) Buraya kadar kolay kısmıydı :) Şimdi Project > Author Certificate linkine tıklayarak önce sertifika alıyoruz Samsung'dan. PC'de bi yere kaydedebilirsiniz bunu, ileride uygulamayı tekrar açtığınızda tekrar sertifika almadan varolan sertifikanızı kullanabilirsiniz. Generate Certificate diyip Next diyoruz. Samsung accountunuz olması gerekiyor öncelikle. Yoksa Create diyin. Varsa çıkan pencerede login olun. Hata alırsa login olana kadar deneyin.
    7) En son sertifika oluşturuldu şu klasöre kaydedildi diye uyarı verecek. OK diyin kapatın.
    8) Bundan sonraki adımda saati bu uygulamaya tanıtmamız gerekiyor. İlk olarak F9 tuşuna basıyoruz. Sağ üst köşede bir pencere açılacak. Saati bulmaya çalışacak. Gear S3 yazısını görürseniz işlem tamam demektir.
    9) Uygulama saatimizi gördükten sonra hiçbirşeye dokunmadan Project > Distrubitor Certificate linkine tıklıyoruz.
    10) Connected Device ID alanında sertifika numaramızın yazıyor olması gerekiyor.
    11) Tekrar samsung accountumuza login oluyoruz. Hata alırsa tekrar tekrar deneyin. Kabul ederse Next diyip işlemi tamamlıyoruz.
    12) Project > Build linkine tıklıyoruz. Projeyi kaydediyim mi diye soracak. Yes diyin. Bi pencere daha çıkacak tekrar "Build" butonuna basın. Yüklemeyi yaptıktan sonra artık telefona atmak için hazır.
    13. F9 tuşuna basıp listeden cihazı seçerek telefona yükleyebilirsiniz.

Aslında uzun olan kısmı sertifika yükleme kısmıydı. Sertifikayı yükledikten sonra yeni watchface'leri saate aktarmak 2-3 adımda yapılıyor. Sorularınız olursa memnuniyetle yardımcı olurum.
    İngilizce anlatım için:https://www.youtube.com/watch?v=GrgWCO-dS9I

https://plus.google.com/u/0/104704492398430829346 burda gerçekten çok güzel şeyler varmış teşekkürler

• Arkadaslar bu saatin altimetresi farkli farkli olcumler yapiyor kalibre etmeme ragmen evde denizden yuksekligimi eksi 22 metre gosteriyor ve her calistirdigimda farkli farkli metreler gosteriyor protrek kullanmis biri olarak bu saatteki olcumler hatali bence. Bunun bir cozumu varmi dogru veriyi almanin.

• Boratc B kullanıcısına yanıt
    Evet aynı durum benide rahatsız etti.Kalibre etsemde ölçümler dogru değil..

• evet arkadaşlar Altimetre doğru çalışmıyor. Ben otomatik kalibre yapmıştım, yanlış ölçtüğünü fark ettim. Sonrasında telefonumdaki runtastic Altimeter uygulaması ile aynı olacak şekilde manuel kalibrasyon yaptım. Bu akşam Maltepe sahil'den araba ile geçerken bir kontrol edeyim dedim. Deniz seviyesinin en fazla 2m üstünde yolculuk ediliyor bildiğiniz gibi ama telefonda -22 metre gösterdi. Altimetre uygulaması içinde bir yazılım güncellemesi istiyor anlaşılan.
  • Uyku kaydı da bir garip bence.
    Bileğe sıkı ayarlı olmasına rağmen günde 1-2 ya da en fazla 4-5 saat uyuduğumu söylüyor ki en az ortalamam 7-8 saattir.
    Sağa sola dönmelerim de çok mu tabi uyurken bilemem ama bana garip geldi bu durum.

Bir de eskiden sesli olarak "Hi Gear" dediğimde S Voice açılırdı şimdi ne yaptı isem olmuyor.
    Saate atanan 2 kere alt tuşa tıklama ile açabiliyorum, onda sorun yok bu da ayrı.

Genel bir toparlama güncellemesi şart ki eksiklikler de bir ihtimal S8 çıkışı ile bir ümit giderilebilir.

Saygılarımla...
  • Yokmu bilen. Finans ve borsa uygulamalari var mu varsa hangi App lar dedim yanit gelmedi. Arkadaslar acil cvp bkliyorum alip almama kinusunda ona gore karar verecegim

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.