Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkçe desteği yıllardır bir türlü gelemeyen Samsung SVoice yüzünden, 46 senelik ANNEM rehberime MOM diye kayıtlı.
    Ne diyim sana bilemedim Samsung Türkiye!

Saygılarımla...
  • alpbey78 A kullanıcısına yanıt
    Değişen birşey olmadi hocam yine de teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Aynen ben sordum samsung Türkiye yöneticisi Tansu beye verdiği bilgi bu yönde. Hatta bankada sordum belli bir şey yok ama bkm servisi varya onla anlaşacağız dedi. Yani bu servisdr pekçok banka var. SVOİCE türkçede hemen hemen aynı tarihte gelecekmiş. Benim tahminim yeni note serisinin Türkiye lansmanından hemen sonra olur. Buda Eylül Ekimdir.

Aynen. Bunu okumuşum ve aklımda Q3 diye kalmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Türkçe desteği yıllardır bir türlü gelemeyen Samsung SVoice yüzünden, 46 senelik ANNEM rehberime MOM diye kayıtlı.
    Ne diyim sana bilemedim Samsung Türkiye!

Saygılarımla...

Beklemediğim anda gelen yorum engellenemez bir kahkaha neden oldu babam da bende Pap's diye kayıtlı aynı nedenden ötürü ;D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuBi -- 5 Şubat 2017; 23:34:31 >
  • :)

Bir kaç gün önce tweet atmıştım Samsung'u da tag leyerek ama tabi bir geri dönüş olmadı onlardan.

Bugün arkadaşın mesajını burada görünce, tekrar yazmadan edemedim :)

Apple a laf ediyoruz ama ortada bir gerçek var ve adamlar bu ülkeye Samsung'dan çok sonra girmesine rağmen gerek Siri ile gerekse kendi mağazaları ve satış sonrası hizmeti ile aldığı parayı en azından Samsung'dan çok daha fazla hak etti, ediyor...

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 6 Şubat 2017; 3:59:25 >
  • Arkadaşlar nakit ihtiyacım doğdugundan dolayı çok severek 9 gün önce aldığım s3 frontieri satıyorum. Rakamı 1000 tl olarak belirledim ve son fiyattır. Üründe bırakın cizigi toz tanesi bile yok kutusuna kaldırdım duruyor. 2 yıl Samsung Türkiye garantilidir. Lütfen referanslarıma bakınız. Ankara içi elden teslim edebilirim. Ankara dışı önce para sonra kargo şeklinde olabilir teşekkürler

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: jrbuji

quote:

Orijinalden alıntı: the flying dutchman

Hocam arayüzler için teşekkürler. Bu modellerle ilgili çalışman olabilir mi acaba?

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

Diesel olan çok güzelmiş gerçek model ismini biliyormusunuz

http://www.hepsiburada.com/diesel-dz1720-erkek-kol-saati-p-SASAATX0401296?magaza=Bey%20Saat

• İyi günler arkadaşlar.

Telefonun "kendi" kamerasını saatten kontrol edebileceğimiz bir uygulama var mı?

3 farklı uygulama indirdim toplam 15 lira verdim ama hepsi max 1080p kayıt yapıyor gösteriyor. Ama yaptığı kayıt 320p bile değildir😂

Ben telefonda 4k video çekmek istiyorum ama saatten ne çektiğimi görüp istediğim zaman durdurup başlatmak istiyorum.

Teşekkürler...

• mhaydarkara M kullanıcısına yanıt
    Samsung apps'ta cameracontroller uygulaması var denedin mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: alpbey78

Samsung apps'ta cameracontroller uygulaması var denedin mı?

Denedim ama o da kalitesiz çekim yapıyor

Açık mavi simgeli CameraController'i, turuncu simgeli olanı ve gri simgeli üzerinde Phone yazan phone camera controlleri denedim

• quote:

Orijinalden alıntı: MuBi

quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Aynen ben sordum samsung Türkiye yöneticisi Tansu beye verdiği bilgi bu yönde. Hatta bankada sordum belli bir şey yok ama bkm servisi varya onla anlaşacağız dedi. Yani bu servisdr pekçok banka var. SVOİCE türkçede hemen hemen aynı tarihte gelecekmiş. Benim tahminim yeni note serisinin Türkiye lansmanından hemen sonra olur. Buda Eylül Ekimdir.

Aynen. Bunu okumuşum ve aklımda Q3 diye kalmış.

S Voice degilde belki S8 le gelen yeni asistanda turkce olur ki hic umudum yok :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revolutions

Samsung Pay in Ocak ta geleceği söyleniyordu belki bu ay bir gelişme olur

Samsung pay eskiden hic acilmiyordu suanda coming soon yaziyor gecen kurmustum oyle demisti bir hareketlilik olacak ama ne zaman kim bilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuBi

quote:

Orijinalden alıntı: Revolutions

Cevrimdisi listenizi saat uzerinden kontrol edip bluetooth uzerinden kulaklikla dinleyebilirsiniz. Ancak kastiniz tel olmadan sadece saat uzerinden dinlemek ise maalesef. Bunun icin standalone ozelligi LTE ozelligi maalesef ulkemizde yok

Ayrica NFC ozelligi ayarlarda var miydi ?? Gorunce heycanlandim bir an

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

Yanıt için teşekkürler. O zaman ben de aynı şekilde sizin heyecanınızı söndüreyim. NFC saatte var ama ödeme için Samsung pay gelmeden veya bankanız ile Samsung anlaşma yapmadan ödeme de kullanamıyoruz. Note 5 ile ödeme yapabildiğim halde saat ile hep bir umut, bir kaç kez denemiş olmama rağmen malesef başarılı olamadım...

Bende de note 5 var ama samsung pay'i play store'dan indirmeye çalıştığımda cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor...

Siz nasıl kullanıyorsunuz bahsederseniz sevinirim

• arkadaşlar bende yeni gear s3 ile katıldım aranıza. cihaz gerçekten çok başarılı.
    bu cihaza spotify nasıl yükleyebilirim?
  • the flying dutchman kullanıcısına yanıt
    Diesel olanin yapilmisi 6 renkli olarak mevcut
    http://www.watchfaces.be/diesel-6-color/
    Yukleyen arkadas hata yapmis dosyanin uzantisini olan jpg.yi "gwd" olarak degistirirseniz kolayca saate aktarabilirsiniz.Sonra saatte 9 ustunde iki kere tiklarsaniz renkler degisiyor.
  • mhaydarkara M kullanıcısına yanıt
    " Phone Camera Controller Pro " diye bir uygulamanın özellikleri fena gözükmüyor ama henüz bende satın alıp denedim.

Bir bakın isterseniz.

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

" Phone Camera Controller Pro " diye bir uygulamanın özellikleri fena gözükmüyor ama henüz bende satın alıp denedim.

Bir bakın isterseniz.

Saygılarımla...

Denedim bu program da kalitesiz çekim yapıyor...

Satın alıp boşa para vermeyin.

• Buldum arkadaşlar sonunda

Phone Camera Remote Circle adlı program ile kaliteli çekim yapabilirsiniz..

• MUSTANG54 M kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar gwd uzantılı dosyaları saate nasıl aktarıldığı ile ilgili bir video veya forum sayfası var mı?

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.