Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    S healt ayarlarından verileri googlr fit,strava gibi uygulamalarla eşitleyebilir sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makinede çok eksik var.

Bu işletim sistemi ve ülkemizdeki teknolojik dengesizlik yüzünden hala birçok ülkeyi geriden takip ediyoruz.

Esim 6-7 senedir var son 3 senedir çok yüksek kullanım oranlarında yurt dışında

Bizde hala youtube den bakıyoruz onda bluetooth ile konuşma var bizde yok.

Dahili harita yok.

Bilmem ne yok.

Ya ben neden mecburum telefon taşımaya tam amelelik.

Yurt dışı reklamında herşey güzel

Bizim ülkede tü kaka 💩

Bide tanıtım organizasyonlarında yağlandıra ballandıra anlatıyorlar.

Sağolsun orada bulunan haberciler yok editör yok teknoloji dehaları , inceleme ekipleri möl möl bakıyor. Herkes aynı soruları aynı insanlara soruyor.

Yok kayışı güzel yok camı çok şeker olmuş

Yemin ederim sinir krizi geçiyorum.

Orada olsam ya arkadaş şu özelliği varmı yokmu varsa çalıştır bakalım. Ee kem küm yok

Neyi var 5 ayrı çeşit kayış var

Yersen papaz eriği

Tanıtımı yapan samsung personeli kendi kullanmıyordur saati eminim.

Pil süresi uzadı

Tizen geldi

2 farklı görünümde

Su geçirmez

Ya sadete gel sadete

Ben çıktım dışarı koştum 10km sadece saat var üzerimde başka bişi yok. Ne yapıyor bu cihaz ne yapamıyor.

Arama geldi ne yapıyor ne yapmıyor.

Elektronik çöplüğü oldu dünya.

İlla insanın cebindeki paraları alacaklar

Sırayla güncelleyip satacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

S healt ayarlarından verileri googlr fit,strava gibi uygulamalarla eşitleyebilir sanırım.

Runtastic yok malesef

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Expireme

Hocam açıkcası Lumia bir telefon kullanıyorum ve bu bilgileri telefonuma çekemeyeceğim anlaşılan:/

Microsoft healt destekleniyor. Bilginize.

• MuBi kullanıcısına yanıt
    Hadi ya, bi deneyeyim bir şekilde
  • İki modelinde tasarımı güzel.hangisini alsam karar veremedim.Metalik cerceve ile clasik daha şık gibi sanki.zor iş:))

• quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

JEWELER RACING CLUB S2&S3 saat ara yüzü sadece 31.01.2017 de 1 günlük ÜCRETSİZ imiş !
    Ben daha önceden 24h seçeneğini satın aldığım için ona bakamadım ama Samsung Galaxy Aps da 12h seçeneğine bakabildim ve ücretsiz gözüktü.
    Aynı şekilde iphone içinde AppleStore da 31.01.2017 ye özel ücretsiz yaptığını belirtmiş.

Saygılarımla...

malesef apple iPhone uygulamasında yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar sizlere bir fikir danışmak istiyorum. Elden gaz-fren tertibatlı araç kullanmaktayım, aracımda bluetooth donanımı yok. Direksiyon başındayken telefonum çaldığında ellerim meşgul olduğundan cevap veremiyorum. Özel çağrıları cevaplamasam da olur ama iş yerinden arandığımda çağrıyı cevaplamam gerek. Bunun için bluetooth kulaklık kullanabilirsin diyeniniz olacaktır elbette. Plantronics marka bluetooth kulaklık kullandım, bir süre sonra kulak kemiğimi ağrıtmaya başlıyor bu yüzden vazgeçtim. Sizce arama cevaplama ve aksesuar için bu kadar mebla verip almaya değer mi bu saati yoksa başka çözümlere mi yönelmeliyim? Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seco917

Arkadaşlar sizlere bir fikir danışmak istiyorum. Elden gaz-fren tertibatlı araç kullanmaktayım, aracımda bluetooth donanımı yok. Direksiyon başındayken telefonum çaldığında ellerim meşgul olduğundan cevap veremiyorum. Özel çağrıları cevaplamasam da olur ama iş yerinden arandığımda çağrıyı cevaplamam gerek. Bunun için bluetooth kulaklık kullanabilirsin diyeniniz olacaktır elbette. Plantronics marka bluetooth kulaklık kullandım, bir süre sonra kulak kemiğimi ağrıtmaya başlıyor bu yüzden vazgeçtim. Sizce arama cevaplama ve aksesuar için bu kadar mebla verip almaya değer mi bu saati yoksa başka çözümlere mi yönelmeliyim? Teşekkür ederim.

Fiyat bana çok daha ucuz olmalı diyorsan,

Bu işini görür derim. 2. El 50 TL.

• alpbey78 A kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkür ederim üstadım. Fiyatla ilgili bir problemim yok çok şükür. Sadece demek istediğim bu cihaz bu fiyatı hakediyor mu? Kullananlardan bilgi almaktı amacım. Gear S3 fiyatını özellik ve görsellik olarak karşılıyor derseniz siparişi vereceğim.
  • seco917 kullanıcısına yanıt
    Kısa ve net gear s3 ihtiyacınızı bu konuda karşılar ses gidiş gelişte hiç sıkıntı yok.Sadece hani ses dışarı verdiğinden özel görüşmelerde sıkıntı olur tahmin edeceğiniz üzere.Fiyatta verdiklerine göre bence değer ama zevk ve imkan meselesi tabi.
  • İlginiz için teşekkür ederim üstadım. Arayanı saatte gördüğümde özel ise cevaplamam, müsait olduğumda geri dönerim üstadım. İş görüşmelerinde de gizli saklı birşey olmayacağı için sıkıntı olacağını sanmıyorum üstadım.
    O zaman hayırlı olsun diyeyim piyasadaki şu anki en iyi saattir gear s3.
  • alpino kullanıcısına yanıt
    Facebook sayfasında Apple ile ilgili soranlara bir kaç saat içinde görebilir ve yükleyebilirsiniz diye yazmıştı ama belki Apple kabul etmedi ya da
    31.01.2017 ile sınırlı olduğu için kaldırılmış olabilir.

Saygılarımla...
    Herhangi bir BT kulaklık olmadan saat üzerindeki hoparlörde gayet yeterli geliyor çağrı cevaplama ve başlatma ile konuşmak için.

Tabi bu bahsettiğim araç içi ya da kapalı ortamlarda çok daha uygun. Gürültülü ortamlarda zaten herkes ne konuştuğunuzu duyacağını da düşünerek pek sağlıklı olmayabilir.

Saygılarımla...
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yardımınız için üstadım.
  • Saatin en gerçekçi görünümü için yaptığınız bir ayar var mı? Çok dijital olduğu belli olmadan kullandığınız face ve ekran parlaklığı nedir? Always on display modunu kullanıyor mısunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

İki modelinde tasarımı güzel.hangisini alsam karar veremedim.Metalik cerceve ile clasik daha şık gibi sanki.zor iş:))

Kesinlikle Classic hocam :)

• izzard İ kullanıcısına yanıt
    Sanırım bende klasik alacağım..:)

Rica ederim, ne demek.

Saygılarımla...
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.